[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
PATROL said:
Driada już jest inna Alkmanie, lecz jeszcze niegotowa. Co do kufli, mi się od razu spodobały i ich nie zmienię :p/> Dla mnie kolory kufli się różnią na tyle by je rozróżniać. Weźmy pod uwagę, że dla niektórych ustawień monitora kufel jasno i ciemnobrązowy może być identyczny. Tego już nie naprawimy.

No to teraz wszyscy będą czekać na gotowe i dalej oceniać driadę, że skóra nie teges, że piersi za małe, a tyłeczek miał być w kształcie gruszki ;)

Ok, kufle drewniane niech będą, tylko kolor jednego z nich nie pasuje, fioletowy jest. Symbole odróżniające kufle faktycznie są, ale nie idzie ich zobaczyć bez dosłownego wlepienia gał w ekran.
 
Cóż, herby nie będą większe od kufli :D A czemuż nie różowy? Kriek jest z wiśni.
 
PATROL said:
A czemuż nie różowy? Kriek jest z wiśni.

Kriek nie jest zupełnie różowy.

Poza tym, różowy kufel nieco głupio by wyglądał, nie sądzisz? ;)
 
Nie mówiłem o tym żeby zrobić różowy, tylko myślałem, że Alkman napisał różowy, a potem to już mi się nie chciało edytować jak sprawdziłem. A i nie pamiętałem dokładnie jaki miał kolor. Ogólnie chodzi o to, że każdy kolor z rodziny czerwonawych się nadaje. Broń Boże nie uważałem, że kriek jest różowy!
 
Chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Kiedy Geralt rozmawia z Leuvaardenem, ten informuje go o jego tajnej organizacji, pokazując mu też niby jej symbol (tak wynika z dialogu). Tyle, że w samej grze tego symbolu nie widać. Zastanawia mnie więc czy dałoby się przenieść z Wiedźmina 2 naszyjnika Shilarda (na który składa się symbol wzmiankowanej organizacji) i dać go Leuvaardenowi? Niby taki szczegół, ale dość mocno rzuca się w oczy.
 
wojto16 said:
Chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Kiedy Geralt rozmawia z Leuvaardenem, ten informuje go o jego tajnej organizacji, pokazując mu też niby jej symbol (tak wynika z dialogu). Tyle, że w samej grze tego symbolu nie widać. Zastanawia mnie więc czy dałoby się przenieść z Wiedźmina 2 naszyjnika Shilarda (na który składa się symbol wzmiankowanej organizacji) i dać go Leuvaardenowi? Niby taki szczegół, ale dość mocno rzuca się w oczy.

Można spróbować narysować symbol Korporacji na jego okrągłym naszyjniku. Z przeniesieniem całego wisiorka może być problem...

EDIT: On ma dzwonek, nie naszyjnik. Cóż, symbol wszechpotężnej Gildii Handlowej, dyktującej cesarzowi warunki pokoju, umieszczony na dzwoneczku raczej nie będzie wyglądał zbyt poważnie...
 
Łooooo, Golem świetnie wam wyszedł!

@SMiki55, a może jakiś mały symbol na ubraniu który się zauważy jak się mocno przyjrzy? :)
 
Mod wygląda niesamowicie, Oby wyszedł jak najszybciej chociaż nie pośpieszam.
ps. macie moje błogosławieństwo
 
Prace nad modem zwolniły, ale nigdy nie zostały wstrzymane, każdy coś robi w miarę swoich mozliwości. Spójrzcie na kalendarz, początek roku szkolnego i akademickiego. Dajcie zyć :p
 
Top Bottom