[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Skoro macie Reda w ekipie to teraz Edycja Rozszerzona ruszy pełną parą?
Wiele zależy od naszego czasu. I Scani, choć projekt założył, to później nad nim nie pracował.
Miejmy nadzieję, że teraz dowiemy się paru rzeczy, których potrzebowaliśmy.
 
Czy istnieje mod, który przestawia miecze obok siebie, tak jak jest w W2?
Działający z "Powrotem Białego wilka"?
Szczerze, szukałem i nie znalazłem, ale chcę się upewnić.
@Rustine
Dzięki.
 
Last edited:
Czy istnieje mod, który przestawia miecze obok siebie, tak jak jest w W2?
Działający z "Powrotem Białego wilka"?
Szczerze, szukałem i nie znalazłem, ale chcę się upewnić.
I nie znajdziesz, takie coś wymagałoby stworzenia od nowa animacji Geralta.
 
hm. a jakby tak zmienić rozmiary srebrnego miecza (na zbliżone do stalowego, jak w dwójce) i przypisać mu animację wyjmowania miecza stalowego? wiem, że "wyrwa" była by widoczna, ale może nie aż tak bardzo?

takie tylko wolne dywagacje ;)
 
Szósty odcinek - Podsumowanie Pierwszego Aktu.

Nie mam nic do zarzucenia chłopaki, mod wyśmienity, wręcz cudowny. Gra oczywiście bez hd tekstur nie chciało mi się szukać to raz, dwa nie chciałem popsuć waszego moda (mimo wszystko coś by tam się pozamieniało i pewne rzeczy nie były by od was które miały być). Nie mam żadnych przeciwwskazań, ale jest jedna rzecz - Zbyt wysokie utopce, wyższe od Geralta. Nie wiem czy to tak miało wyglądać, ale mimo wszystko to mnie z deka razi. Drugi akt zaczął mi się też elegancko. Wygląd Temerskich pachołków Foltesta elegancki. Wszystko ładne, piekne, zgrane ze sobą. Gdyby nie słaba jakość mojego głosu w Let's Play'each która jest spowodowana używaniem mikrofonu z kamerki (a nie stać na nowy) to mógłbym sie ubiegać o prawa, do oficjalnego testera z wyjątkową szczególnością tego moda :p (Pomiędzy odcinkami bawiłem się z różnymi duperelkami w karczmach, z npctami etc.)

Jak dla mnie mod przerasta jakiekolwiek oczekiwania pod względem detali (A nie zapominajmy, nie zmieniony został silnik graficzny, jedynie szczegóły poprawiane!)
Dobra, koniec gadania, odcineczek. Ps... Planujecie jakiś mod do W2? :)))
 
Grasz z FCR prawda? Ma on ficzer powodujący gigantyzm potworów, niektóre są większe, żeby daleko nie szukać wiwerny na przykład.

Aha, Texturen Mod nie ingeruje w nasze tekstury, nasze są zawsze na wierzchu :p Możesz używać jeśli chcesz, bo są całkiem fajne.
 
Aczkolwiek radzę zwrócić przedtem uwagę na specyfikację techniczną komputera, Texturen i postacie Hi-Res mocno windują wymagania.
 
Grasz z FCR prawda? Ma on ficzer powodujący gigantyzm potworów, niektóre są większe, żeby daleko nie szukać wiwerny na przykład.

Aha, Texturen Mod nie ingeruje w nasze tekstury, nasze są zawsze na wierzchu :p Możesz używać jeśli chcesz, bo są całkiem fajne.
Już i tak za późno na TM - Niech let's play obejdzie się bez większych upiększaczy niech ma ten swojski klimacik :D
Ps.. Pracujecie nad czymś z Dwójki?
Aczkolwiek radzę zwrócić przedtem uwagę na specyfikację techniczną komputera, Texturen i postacie Hi-Res mocno windują wymagania.
AMD FX-8320 8x 3,5GHz, Radeon R9 270x 2GB (w przyszlości bedzie OC), Kingston Hyper-x Black 4gb CL9 (w przyszłości dokupuje 8gb do niego) :)
 
Last edited:
Na razie, że tak powiem, badamy teren w W2 :p Choć prędzej zrobimy białą brodę i brwi do W3, niż coś do W2 chyba, ale mam nadzieję, że nie będziemy musieli.
 
Na razie, że tak powiem, badamy teren w W2 :p Choć prędzej zrobimy białą brodę i brwi do W3, niż coś do W2 chyba, ale mam nadzieję, że nie będziemy musieli.
Dziękuję za odpowiedź. Jeżeli będzie trzeba coś potestować mam dużo czasu ;)
 
Top Bottom