[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Już i tak za późno na TM - Niech let's play obejdzie się bez większych upiększaczy niech ma ten swojski klimacik :D
"Upiększacze" klimatu nie psują. Za to większa jakość wielu tekstur może przyczynić się do odbioru całości, a im pozytywniejszy odbiór, tym lepiej.
Hue, geniusz marketingu ze mnie :devil:
 
"Upiększacze" klimatu nie psują. Za to większa jakość wielu tekstur może przyczynić się do odbioru całości, a im pozytywniejszy odbiór, tym lepiej.
Hue, geniusz marketingu ze mnie :devil:
Tak ku gwoli upewnienia się.
Mod od ciebie z Isengrimem, Boreasem i Dijkstrą w Haklandach gdzieś koło roku 2020? Mistrzu marketingu? :troll:
 
Tak ku gwoli upewnienia się.
Mod od ciebie z Isengrimem, Boreasem i Dijkstrą w Haklandach gdzieś koło roku 2020? Mistrzu marketingu? :troll:

Nie, superprodukcja hollywódzka z powyższym tercetem w Zerrikanii, Haklandzie, pseudochinach, pseudoindiach, Zangwebarze, Ofirze, Hannu i Nilfgaardzie - gdzieś koło roku 2045.
 
Nie, superprodukcja hollywódzka z powyższym tercetem w Zerrikanii, Haklandzie, pseudochinach, pseudoindiach, Zangwebarze, Ofirze, Hannu i Nilfgaardzie - gdzieś koło roku 2045.

Widzę, że ambitne rozwijasz projekt.
Chwali się.
:cheers:
 
@SMiki55 - ale rozumiem, że jakąś koncepcję gnomów już macie w REDKit-cie wstępnie opracowaną?
;)
Mamy. Wzorowaliśmy się na wytworach rodzimej kultury ogrodowej.
 
Kolejny odcineczek. Nagrałem dwa naraz więc teraz będzie o wiele lepiej wszystko przedstawione... Kurcze, poleciłby mi ktoś tani, dobrej jakości mikrofon do max 35zł?? Albo chyba muszę zacząć obrabiać w Adobe Premiere bo tam jest opcja bawienia się glosem, wyciszania szumów itd...
[video=youtube;-cNz2Sh6WtE]https://www.youtube.com/watch?v=-cNz2Sh6WtE[/video]
 
@TediLPU Kolego, mam zwykły mikrofon za 20zł kupiony który dość dobrze brzmi, najtańszy dynamiczny estradowy jaki kiedyś tam na allegro znalazłem. Do dziś dnia chodzi i wiele rzeczy na nim nagrałem, przy zainstalowanych sterownikach i dobrych ustawieniach brzmi czysto i ładnie, zdał by się taki w filmach z modem :)
 
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
@<a href="http://forums.cdprojektred.com/member.php?u=3725408" target="_blank">TediLPU</a>
<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> Kolego, mam zwykły mikrofon za 20zł kupiony który dość dobrze brzmi, najtańszy dynamiczny estradowy jaki kiedyś tam na allegro znalazłem. Do dziś dnia chodzi i wiele rzeczy na nim nagrałem, przy zainstalowanych sterownikach i dobrych ustawieniach brzmi czysto i ładnie, zdał by się taki w filmach z modem :)
Mógłbyś podać model?? Wiem, ale ze sterownikami cięzko bo ja używam mikrofonu z kamerki. Na Team Speaku ładnie brzmi a jak fraps nagrywa to taka dupnia ...

10 odcinek :3
 
Niestety, sam nie znam modelu swojego mikrofonu. Nie mam już opakowania, a tam coś było. Ja bym i tak próbował w softwarze pogrzebać Ale najlepiej w jakimś innym temacie zapytać o to, może jest ktoś, kto zna się lepiej ode mnie. ;)
 
Niestety, sam nie znam modelu swojego mikrofonu. Nie mam już opakowania, a tam coś było. Ja bym i tak próbował w softwarze pogrzebać Ale najlepiej w jakimś innym temacie zapytać o to, może jest ktoś, kto zna się lepiej ode mnie. ;)
Dziękuję Ci! :)
A tutaj łapcie jedenasty odcineczek ;)
 
Wiem, że nie jesteście wstanie jasno stwierdzić ale jest szansa, że edycja rozszerzona albo jakiś patch pojawi się przed premierą Wiedźmina 3 ?
 
Top Bottom