[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Hajp maszyna się kręci! Świetnie, liczę, że wyjdzie to przed preorderami W3, taki Wam zapas czasu "nieokreślony" daję. Potem będziemy bić! :p
 
Przydałoby się skończyć przed Nowym Rokiem. Taki mamy plan. Ale to tylko plan, jeszcze trochę pracy nas czeka. Kończę ikonki, nie wiem, jakie jeszcze elementy interfejsu zostały, ale chyba jest ich niewiele. Eskadro, jak widać, wciąż pracuje nad teksturami. Zobaczymy.
 
No, no... przyznam szczęka mi opadła. Wygląda na to że tak długo jak istnieć będzie społeczność wieśka to nie dam rady oderwać się od W1.

SMiki55 said:
Kłopot w tym, że w tamtych czasach raczej nie piło się piwa w szklanych kuflach - dlatego zdecydowałem się dać kufle drewniane, a rozróżniłem je kolorem piany i samych kufli. Dodałem też symbole świadczące o kraju pochodzenia, niestety po zmniejszeniu do rozmiaru ikonki ich nie widać :(/>
Prepraszam że się czepiam ale jakich "tamtych czasach". Swiat fantasy to nie są żadne tamte czasy o czym z resztą grzmiał nie raz sam Sapkowski.
A jesli już chciałes stylizować kufle na średniowieczne to pito podówczas tylko z kufli glinianych. Kufle drewniane to wymysł naszych czasów. Ale to tak tylko gwoli ścisłości.
 
Sprecyzuję - w czasach stylizowanych na średniowiecze społeczeństwo również jest stylizowane na średniowiecze. Szklane kufle byłyby po prostu za drogie dla niższych warstw owego społeczeństwa. I za kruche.
 
Rustine, chciałbyś przygotować takie porównanie jak z Talarem dla reszty? Chyba że poczekamy, aż wszystkie retekstury premierowe będą gotowe?
 
Może poczekajmy, na razie nawet nie wiadomo, czy znajdą się w grze. Nie potrafimy ich przypisać.
 
Racja. Dla postaci posiadających własne .mdb problemu nie powinno być, z resztą trzeba się wstrzymać. Czyli taka galeria zmian dopiero na premierę.
 
Top Bottom