[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Zmiana koloru oczu dla Trissuni z W2 to żaden problem :p Mogę nawet zrobić ;)

-------
Wszedłem w Redkit, sprawdziłem z jakiej tekstury oka korzysta Triss i jak się okazuje, przypisaną ma teksturę zielonych oczu. Nie zwracałem uwagi jaka jest w grze, ale jeśli inna, to dziękujmy Redom że nie tylko W1 potrafi mieć burdel w teksturach :p W każdym razie jeśli chcesz żeby czarodziejka miała bardziej zielone oczka to ściągnij to i wrzuć folder do CookedPC.
http://www12.zippyshare.com/v/LzrsGjzF/file.html
 
Last edited by a moderator:
Witam.
Mam taki mały problem, mam zainstalowanego Wiedźmina ER plus patch 1.5 plus Wasz Powrót Białego Wilka, plus Amulet wiecznego ognia, Eliksir Dopplera, Żbika, Scrabbard Mod i w zadaniu Niebieskooka po wybraniu opcji z Królową Nocy w Domu Nocy nie włącza się cutscenka z wejściem brata niebieskookiej, tylko jest czarny ekran i słychać od czasu do czasu komentarze pań. Od czego to może być. Na świeżej instalacji wiedźmina tylko z patchem wszystko działa.
 
Samą misje włączałem kilka, lub nawet kilkanaście razy, następnie przeinstalowałem wiedźmina, zainstalowałem patch, przeszedłem to zadanie i dopiero zainstalowałem mody oraz wasz dodatek.
 
Proszę, oto on. Wystarczy pogadać z Panią Nocy i wybrać noc z jej dziewczynkami.
Zapis był trochę wcześniej. Zszedłem na dół, spędziłem noc z Niebieskooką, poszedłem do Patryka i wróciłem do Pani Nocy. Po rozmowie z nią wszystko odbyło się prawidłowo, Patryk wszedł, zaczęła się walka. Mam Powrót i Scabbarda, więc to któryś z pozostałych Twoich modów sprawia problemy. Stawiam na Dopplera.
 
Sprawdziłem i Błąd był chyba albo w modzie Eliksir Dopplera (usunąłem) albo w Modzie Scabbard ver. 1.0 pobrałem wersję 1.04 i wszystko działa. Dzięki za pomoc.
 
Zmiana koloru oczu dla Trissuni z W2 to żaden problem :p Mogę nawet zrobić ;)

-------
Wszedłem w Redkit, sprawdziłem z jakiej tekstury oka korzysta Triss i jak się okazuje, przypisaną ma teksturę zielonych oczu. Nie zwracałem uwagi jaka jest w grze, ale jeśli inna, to dziękujmy Redom że nie tylko W1 potrafi mieć burdel w teksturach :p W każdym razie jeśli chcesz żeby czarodziejka miała bardziej zielone oczka to ściągnij to i wrzuć folder do CookedPC.
http://www12.zippyshare.com/v/LzrsGjzF/file.html

W książce Triss miała niebieskie oczy, a w grze zielone, więc chciałem mod, który zmieni kolor oczu z zielonego na niebieski :)
 
W książce Triss miała niebieskie oczy, a w grze zielone, więc chciałem mod, który zmieni kolor oczu z zielonego na niebieski :)

Da się zrobić, widać źle zrozumiałem, rzecz w tym, że jeśli zmienimy jej oczy poprzez teksturę to inne postaci w grze nie będą miały zielonych oczu. Ew jutro mogę zrobić w redkicie, trochę więcej zabawy ale co tam, będzie miała niebieskie oczy. :)

-----

Bawiłem się dzisiaj w redkicie. No wszystko fajnie Trissunia w niebieskich oczkach piękna tylko, co z tego że w redkicie wszystko chodzi jak gra tego nie czyta:p Czyli nic nowego, pozostaje chyba tylko zmiana tekstury oczu :)
Mod tutaj
 
Last edited:
Ogrywam właśnie Powrót Białego Wilka i muszę przyznać, że wykonaliście fantastyczną pracę. Stroje są przepiękne, nowe ekrany ekwipunku czy dziennika robią wrażenie, są przejrzyste, czuć "świeżość" całej gry. Mam też jedno pytanie. Zainstalowałem FCR i Waszego moda i przy przytrzymaniu Alta nie podświetlają mi się imiona postaci. Czy da się coś z tym łatwo zrobić? Nie przeszkadza mi to zbytnio, ale jakoś przyzwyczaiłem się do tego. Jeszcze raz gratulacje z moda.
 
Właśnie skończyłem quest Niebieskooka i natrafiłem na mały zgrzyt. Podmieniony przez was model Pani Nocy zmienia się podczas cutscenki na ten domyślny i pozostaje taki po wykonaniu zadania.
:hmm:
 
Właśnie skończyłem quest Niebieskooka i natrafiłem na mały zgrzyt. Podmieniony przez was model Pani Nocy zmienia się podczas cutscenki na ten domyślny i pozostaje taki po wykonaniu zadania.
:hmm:

Z tego coś pamiętam grzebaliśmy przy tym coś, myślałem, że problem został rozwiązany. Tak się składa, że jutro będę miał możliwość to sprawdzić, to pogrzebię trochę. Dzięki :)
 
Skrzynka wódki za Zamachowskiego.



Co ja bym dał za Zbyszka w W3. :<
 
Last edited:
właśnie rozpocząłem rozdział drugi, gram z modem "powrót białego wilka". powinienem porozmawiać z Siemko, ale nie mogę tego zrobić bo ten stoi za daleko i Geralt blokuje się na kracie. Wczytywałem kilkukrotnie grę i zawsze tak samo jest. Kliknę na Siemko, Geralt ustawi się przed zamkniętą kratą i Siemko stoi w miejscu i nic się nie dzieje. Pytanie brzmi czy to wina gry, czy może mod spowodował jakiś błąd i jak to pominąć (nie chciałbym korzystać z innych zapisów)
 
Top Bottom