[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Witam, spełniam wymagania Wiedźmina na tyle, aby włączyć i pograć na najniższych stosunkowo bezboleśnie. Natomiast mam pewien problem. Dotyczy on ćwiekowanej skórzanej kurtki, która znacząco traci na jakości po załadowaniu każdego kolejnego obszaru po wczytaniu zapisu. Poza scenami dialogowymi jest mocno rozmazana. Problem dotyczy tylko tej jednej zbroi (wszystkie ustawienia graficzne minimalne), nie doświadczam innych takich fajerwerków poza delikatnie przebijającym przez ściany światłem z pochodni. Korzystam z Waszego i Flash moda. Da się może coś z tym zrobić ? W sumie mała pierdóła, ale jednak. Pozdrawiam
 
Brawa dla twórców moda za świetna robote :)

Czemu wczesniej go nie zainstalowałem - tak powinien wyglądać oryginalny wiedzmak! No nic, czas odpalić poziom wiedzmin w FCR, zeby jak najdłużej sie cieszyć grą.
 
Last edited:
Zgłaszam bug'a : po zebraniu wszystkich rzeczy z beczki/skrzyni itp. bez używania przycisku "weź wszystko" na tym Waszym nowym przycisku (weź wszystko) pojawia się ikona starego, da się coś z tym zrobić ?
 
Jedyne co mi sie nie podoba to te dziwne ,,miejsca" na składniki alchemiczne - prawie nie widac co tam sie wkłada, to samo ze znakami - nie widac praktycznie ktory wybrany.
 
Last edited:
Skoro Gothic 1 i 2 mogą mieć DX11 to czemu nie Wiedźmin 1?

[video=youtube;SdqXup3-CQQ]https://www.youtube.com/watch?v=SdqXup3-CQQ[/video]

 
Last edited:
Ale po co?

Żeby gra lepiej wyglądała ... Jak ma W1 tak wyglądać to warto :)

Zobacz jak wygląda G2 na DX11



Bez moda:

 
Aż tak Ci grafika w Wiedźminie się nie podoba? Najbardziej bolą mnie włosy, to chyba jedyna rzecz którą chciałbym aby została poprawiona, ale chociaż są białe.
 
Zobacz ile ludzi robi remasterów: Age of Empires 2 jest w HD, Twierdza HD, H3, i wiele innych.
Ale wiesz, że to tylko podnosi rozdziałkę, a W1 obsługuje nawet 4K?
Po prostu daj spokój - nie będzie patchy (bo co naprawiać?), nie będzie aktualizacji graficznych, nie będzie nowych aktów.
 
Nie wiem czy coś nowego wniosę do tej dyskusji, ale dołożę swoje trzy grosze.
Na początku chciałbym podkreślić, że pierwszy wiedźmin nawet w wersji 1.0 uchodzi dla mnie za cudo. Jednak wielu moich znajomym przeszkadza/ła, kamera. Czy na obecnym silniku graficznym jest możliwość ,,wyśrodkowania jej zza pleców Geralta'?
 
Nie mam pojęcia. Flash coś kombinował z kamerą w FCR, ale to było oddalanie i przybliżanie, a my w ogóle nie tykaliśmy się skryptów w W1.
 
Nie wiem czy coś nowego wniosę do tej dyskusji, ale dołożę swoje trzy grosze.
Na początku chciałbym podkreślić, że pierwszy wiedźmin nawet w wersji 1.0 uchodzi dla mnie za cudo. Jednak wielu moich znajomym przeszkadza/ła, kamera. Czy na obecnym silniku graficznym jest możliwość ,,wyśrodkowania jej zza pleców Geralta'?

Przecież silnik graficzny W1 się nie zmienił. Cały czas jest to Aurora. I co rozumiesz pod pojęciem wyśrodkowania kamery zza pleców? Widok taki jak w W3? Przecież jest taki w W1 bodajże pod klawiszem F3 z tego co pamiętam. Jeszcze bliższego widoku raczej nie uświadczysz, nigdy nie natknąłem się na taki mod, a sprawdzałem ich sporo.
 
Przecież jest taki w W1 bodajże pod klawiszem F3 z tego co pamiętam. Jeszcze bliższego widoku raczej nie uświadczysz
Kamera odbija na lewy lub prawy bark, nie na środek.
Na pewno jest to gdzieś w skryptach, ale kto ma teraz głowę do tego. :p W wolnej chwili postaram się rzucić okiem.
 
Kamera odbija na lewy lub prawy bark, nie na środek.
Na pewno jest to gdzieś w skryptach, ale kto ma teraz głowę do tego. :p W wolnej chwili postaram się rzucić okiem.

Kamera jest z nad barku, fakt. Dlatego prosiłem o uściślenie o co chodzi z tym wyśrodkowaniem :).
 
Top Bottom