[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Extreme96PL;n7403470 said:
Takie pytanko można przywrócić oryginalny wygląd kurtki tej którą dostajemy od Vesemira w prologu ?

Wydaje mi się, że wystarczy usunąć któryś plik z "z_zrotww→characters→geralt" xD Sam tak zrobiłem z dwoma postaciami bo bardziej podobał mi się ich oryginalny wygląd.
 
Extreme96PL;n7403470 said:
Takie pytanko można przywrócić oryginalny wygląd kurtki tej którą dostajemy od Vesemira w prologu ?

Hertores dobrze mówi, dokładniej są to wszystkie pliki zaczynające się na "cr_witch2".
 
KamyK4322;n8770730 said:
Witam. Czy mod jest kompatybilny z wersją gry zamieszczonej na platformie gog?

A jest jakaś różnica między pudełkową wersją a tą z goga? Powinno działać wszystko :)
 
Mod działa bezbłędnie w połączeniu z wersją GOG.

Panowie. Właśnie gram po raz pierwszy z "Powrotem" i spotkałem driadę Morenn. CHWAŁA WAM za to, że nareszcie nie muszę odczuwać tego zażenowania i wybicia z wczuwki, rozmawiając z nagą, zielonoskórą babą.

Macie u mnie piwo.
 
Witam. Mam pytanie. Czy mod zadziała z modem Maskaradą ?
To pytanie raczej powinieneś zadać w temacie o Maskaradzie. Twórcy Maskarady nie raz wspominają że przygoda była projektowana z myślą o nie zmodowanej grze. Nie wykluczam że przygoda zadziała z PBW, ale oficjalne stanowisko twórców Maskarady jest jakie jest.
 
Wydaje mi się, że pisali gdzieś, że przygoda działa z tym modem, ale są problemy z balansem.
 
Witam. Mam pytanie. Czy mod zadziała z modem Maskaradą ?
Nie widzę przeszkód.
Wydaje mi się, że pisali gdzieś, że przygoda działa z tym modem, ale są problemy z balansem.
Testowałem przygodę, z tego co pamiętam z "Powrotem" nie było żadnych problemów, tylko jakiemuś NPC zmieniły się tekstury, więcej błędów nie uświadczyłem.
Wydaje mi się, że wystarczy usunąć któryś plik z "z_zrotww→characters→geralt" xD Sam tak zrobiłem z dwoma postaciami bo bardziej podobał mi się ich oryginalny wygląd.
Dopiero teraz się dowiedziałem że tak można. Trzeba będzie to wykorzystać.
 
Siemka zainstalowałem właśnie Rise of the White Wolf ale pokazuje mi błąd systemu nie znaleziono obiektu binkw32.dll. dodam że dawałem napraw gra bez dodatku działa na gogu, gra tam kupiona. Dodatek pobrany z Nexusa.
 
Last edited:
niestety nie działa nadal ;/
Dziwne. Spróbuj odinstalować moda i reinstalować grę. Wyżej napisałeś, że czysta gra włącza się normalnie, więc spróbuj ją reinstalować i wgraj moda od nowa. Na ten moment niestety nic innego nie przychodzi mi do głowy. Na pierwszej stronie tematu masz instrukcję, postępuj zgodnie z nią. Może któryś z twórców się odezwie i pomoże.
 
Witam, od kilku dni chodzi za mną W1. Chciałbym po raz kolejny przeżyć przygodę, jednak teraz z Powrotem. Chciałbym się dowiedzieć, czy da się w jakiś sposób usunąć nowy interfejs (od menu głównego, przez ekwipunek, mapę, alchemię itp, na ekranie ładowania i ikonach eliksirów skończywszy)? Oryginalny przypadł mi bardziej do gustu.

Mam jeszcze problem, jeśli chodzi o wygląd Geralta, interesuje mnie ten mod jeśli chodzi o twarz: https://www.nexusmods.com/witcher/mods/791?tab=files&file_id=1000000457

Chciałbym również wgrać moda na taki rynsztunek: https://www.nexusmods.com/witcher/mods/780?tab=description

Problem w tym, iż w modzie na rynsztunek jest również zawarta facjata, która mi się nie podoba. Pytanie dla wtajemniczonych, czy da się osiągnąć pożądany przeze mnie efekt? I czy wszystko będzie ze sobą kompatybilne, zarówno powrót, jak i ww. mody na tekstury? Pozdrawiam.
 
Z twarzami nie pomogę ale jeśli chodzi o interfejs to podczas instalacji powrotu możesz sobie dowolnie odznaczać i zaznaczać zmiany które mod wprowadza.
 
Dzień dobry.
Wiem, że temat stary jak świat, ale może ktoś pomoże. Nabrałem ochoty na przechodzenie wieśka po raz kolejny tylko tym razem z modem Powrót Białego Wilka. I mam problem w 3 akcie z sokiem archespora i mięsem wywerny. Tego drugiego mam dwie sztuki bo z królewskiej się nie wydropiło,

i teraz pytania:

Czy w 3 akcie jest możliwość respawnu wywerny? Odradzają się one po jakimś czasie?
Gdzie są te cholerne archespory xd. Pamiętam, że gdzies powinny być, chodzę po bagnach i wieczorem i w nocy i nic nie ma.


Z góry dziękuje za każdą pomoc.
 
Czy w 3 akcie jest możliwość respawnu wywerny? Odradzają się one po jakimś czasie?
Owszem. Na wyspie wywern.

Gdzie są te cholerne archespory xd. Pamiętam, że gdzies powinny być, chodzę po bagnach i wieczorem i w nocy i nic nie ma.
Jak masz wieżę maga, obok jest przejście do domku dziadka i idziesz w stronę wioski ceglarzy, jednak skręcasz w prawo i tam powinny być. Szukaj w nocy.
 
Top Bottom