[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Z tego co pamiętam, talenty mamy już w dwóch wersjach (a przynajmniej którąś ze starych wersji talentów, trochę się pogubiłem...), także Znaki są i w wersji z Aksji, i z Heliotropem.
 
Nad talentami pracujemy, także na premierę mod będzie kompatybilny z podstawową wersją gry oraz FCR. Inne elementy albo są gotowe albo czekają na realizację/przetestowanie.
 
Rustine, jak znajdziesz chwilę to z pierwszego posta usuń starą Triss i Radovida, nie istnieją już na dysku :p Pominięci natomiast to Yaren i zmora nieczysta znana pod imieniem Graveir, to jednak drobnica. Chyba że jestem ślepy.

:troll:

Ja ze swojej strony podczas dopieszczania tekstur postaram się udostępniać screeny zgodne z nowymi normami - z porównaniem do oryginału.
 
O, na liście nie ma pomarańczowych strażników <podejrzliwośćmode=on>Co z nimi?<podejrzliwośćmode=off>
 
Wszystko fajnie aczkolwiek bardziej przypadła mi do gustu wasza wcześniejsza wersja Abigail z wielkim pentagramem na klatce piersiowej i zamalowanymi oczami na czarno ;D
 
Last edited:
Było wspominane w wątku roboczym, że Abigail standardowo będzie ta mniej mroczna, jednak w paczce zostanie udostępniona wersja hard (ta z wielkim pentagramem i i krwotokiem z oczu...me gusta :D) . Co do Triss - jeśli piszesz o ładniejszej twarzy w którymś z poprzednich modeli to mogło być złudzenie wywołane najlepszymi ujęciami jakie dało się dla Triss zorganizować. Teraz dałem pierwsze lepsze. Jeśli chodziło o ubranie - cóż, pozostało tylko te najnowsze.
 
Właściwie, to Redańczycy również są już ostateczni. Ale screena ja nie zrobię, mam niewystarczające zdolności fotograficzne ;)
 
Ja tak tylko na sekundę wpadnę, by powiedzieć, że chylę czoła przed naprawioną driadą. Oryginalna wersja Czerwonych, męczyła mnie bardziej, niż dekolt Triss. :D

Wracając do tematu, świetna robota!
 
Last edited:
Witam mam takie pytanie odnośnie tego modu czy poza nowym interfejsem, teksturami postaci i innymi pierdołami mod wprowadzi również nowe questy, kampanie??
 
Witam mam takie pytanie odnośnie tego modu czy poza nowym interfejsem, teksturami postaci i innymi pierdołami mod wprowadzi również nowe questy, kampanie??
Przypuszczam, że wątpię. To "tylko" nakładka na interfejs i nowe/lepsze tekstury. Ech, ta driada...
 
Top Bottom