[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
e to troszke lipa bo jakoś nie mam parcia po raz setny przechodzić tego samego tylko ze względu na nowe tekstury ;c ale i tak propsik za chęci i powodzonka tam w dalszej produkcji ^^
 
e to troszke lipa bo jakoś nie mam parcia po raz setny przechodzić tego samego tylko ze względu na nowe tekstury ;c ale i tak propsik za chęci i powodzonka tam w dalszej produkcji ^^

Nie musisz zaczynać nowej gry do grania z teksturami. Jeśli chcesz odsłuchać paru ballad Jaskra więcej, wystarczy, że zaczniesz od nowa trzeci lub czwarty akt.
 
Śledzę Wasze poczynania nad tym modem od samego początku. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego czego do tej pory dokonaliście i już się nie mogę doczekać premiery. Przed Wiedźminem 3 wypadałoby odświeżyć sobie poprzednie części... Dzięki Wam W1 nie dość, że będzie dużo lepiej wyglądał to jeszcze będzie "spójniejszy" z tym co prezentuję W2.
Kiedy oficjalna premiera??

PS: No i w końcu Triss wyjściowo wygląda. :)
 
Jeśli potrzebowalibyście pomocy grafika (Photoshop) przy teksturkach to mogę pomóc... Może to trochę przyśpieszy prace.
 
Nie ma już potrzeby. Oczekujemy medalionu, drobne poprawki, testy. Przyspieszyć prac na tym etapie za bardzo nie można.

Edit: Oczywiście pisałem o przygotowaniu elementów moda. Mile widziane wsparcie kogoś obeznanego w edytorze do gry (przypisywanie tekstur do modeli). Więcej szczegółów w wątku roboczym.
 
Last edited:
A ja mam jeszcze pytanie: jak Powrót Białego Wilka będzie się miał do Texturen Mod? Nie będą się "gryzły", jak się je razem zainstaluje?
 
Ten mod o którym powstał temat zmienia tylko interfejs i tekstury czy poza tym mechanikę walki, ekonomię itp? Niech mnie ktoś uświadomi, bo dawno nie zaglądałem na to forum i trochę wybiegłem z obiegu informacji ;D
 
Świetnie! Mechanika walki zostaje bez naruszeń? Pytam, bo dam sobie głowę uciąć, że gdzieś czytałem na forum kawał czasu temu, że będzie zmieniony system walki na ten przypominający z Wiedźmina 2
 
Śpij pan spokojnie, od tego jest FCR :) Z którym to, tak na marginesie, nasz mod będzie kompatybilny.
 
Wasz mod wprowadza na stałe pochwy na miecze? Bo dodatkowo musiałbym instalować mod na te pochwy, a nie wiadomo czy będzie on kompatybilny z "PBW" :)
 
Mod zapowiada się naprawdę imponującą ale naprawdę szkoda ze to tylko retextury + te zbroje i miecze, fajnie by było gdyby ktoś wypuścił dodatkowo przygodę razem z modem, ale tak czy siak trzymam kciuki.
 
Top Bottom