[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
A dlaczego nie? Jakby nakręcić taki trailer z czystego gameplay kilka dni przed premierą, jeszcze bardziej podręcilibyśmy hype.
 
@Eskadro - uważaj co obiecujesz, bo "wszystko co powiesz, może być użyte przeciwko Tobie". ;) A później tłum warzochowców zaleje Ci skrzynkę PW spamem i zacznie Cie wywoływać w każdym napisanym poście. Nie zdzierżysz...

Ed.:
A hype jest i tak. Ja - dla przykładu - wchodząc w ten temat biorę kilka głębszych wdechów na uspokojenie, by nie zadać cisnącego mi sie na usta pytania... Nie... Miałem go nie zadawać... :X... KIEDY !

Sorry. Nie wytrzymałem.
 
Last edited:
Teraz wiem, do czego był potrzebny model Geralta bez koszuli. Chciałem nawet przygotować reteksturę pod to, ale nic z tego nie wyszło.
@Wroobelek, ja już wystarczająco ryzykuję nosząc od czasu do czasu rękawice Świętokradcy bez reszty rynsztunku.

:rly?:
 
Najbardziej oddany fan czeka, nie zawiedźcie mnie, skriny sprzed paru stron otwieram z takim samym łoł jakby to było ważne info o W3. :')
 
Czy przewidzieliście możliwość współistnienia tego moda z The Witcher Texturen Mod-em? Sporo odświeża on grę, doskonale nadawałby się on jako uzupełnienie Waszego. Rozumiem, że PBW powinien być instalowany jako ostatni?
 
Prawidłowa kolejność instalacji modów teksturowych:
  1. Hi-Res Character Models
  2. The Witcher Texturen Mod! (Texturen mod powinien być instalowany po modzie Roxtara - zawiera lepszej jakości teksturę owiec)
  3. Powrót Białego Wilka

Powrót może być lekko niekompatybilny z modami dodającymi nowe przedmioty (nie licząc tych z FCR) - jeśli występowałyby jakieś problemy, sugeruję ich zgłoszenie.
 
Z tymi mrocznymi zbrojami będzie jakiś quest nowy? Czy tak nagle pojawią się do kupienia u poszczególnych kupców?
 
Muszę przyznać że screeny zrobiły na mnie wielkie wrażenie, aż chciałbym już zagrać w to cudo. Najbardziej spodobał mi się wygląd nowych gwardzistów Temerskich oraz Redańskich. A na nowe zbroje nie mogę się napatrzeć ;)
Jedyny screen który tak średnio mi się spodobał to Foltesta, ten drugi. Jak dla mnie zbyt dużo czerwonego koloru, przez to przypomina trochę zakonnika. Oraz te herby państw.. jako głowa Temerii nie powinien mieć tylko herb swojego państwa ?
 
Jedyny screen który tak średnio mi się spodobał to Foltesta, ten drugi. Jak dla mnie zbyt dużo czerwonego koloru, przez to przypomina trochę zakonnika. Oraz te herby państw.. jako głowa Temerii nie powinien mieć tylko herb swojego państwa ?

Wzorowaliśmy się na jego wyglądzie z "Zabójców Królów", dlatego też zbroja jest brązowa.
A herby? Cóż, to osobisty herb Foltesta, który jest "królem Temerii, Pontarii i Mahakamu, księciem Sodden i lennikiem-protektorem Brugge".
 
A pro po Rynsztunku i Broni Przeniewiercy to skoro nie będzie questa (w sumie zrozumiałe bo pewnie było by za dużo roboty) to może jakieś książki lub inne przedmioty które poinformują nas o tych przedmiotach (np. w Prologu znajdujemy jakąś notatkę zbira coś tam wspominającą o legendarnych mieczach, potem w I akcie znowu jakieś wskazówki (coś jak "Rzeka Tajemnic" w W2)) Ale to tylko tak sugestia :)
Trzymam kciuki
 
A pro po Rynsztunku i Broni Przeniewiercy to skoro nie będzie questa (w sumie zrozumiałe bo pewnie było by za dużo roboty) to może jakieś książki lub inne przedmioty które poinformują nas o tych przedmiotach (np. w Prologu znajdujemy jakąś notatkę zbira coś tam wspominającą o legendarnych mieczach, potem w I akcie znowu jakieś wskazówki (coś jak "Rzeka Tajemnic" w W2)) Ale to tylko tak sugestia :)
Trzymam kciuki
Pomyślimy ;)
Muszę przyznać że screeny zrobiły na mnie wielkie wrażenie, aż chciałbym już zagrać w to cudo. Najbardziej spodobał mi się wygląd nowych gwardzistów Temerskich oraz Redańskich.

Co do strażników redańskich - w temacie jest jeszcze stara wersja ich wyglądu, jeszcze trochę ich poprawiliśmy :)
 
Top Bottom