[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+

Attachments

  • pSi9TFs.jpg
    pSi9TFs.jpg
    81.6 KB · Views: 46
Z Let's Playem proponuję poczekać na ER - wtedy pojawi się zbroja Wiarołomcy i parę innych nowych przedmiotów :)
To nie dodajemy jej teraz? Po tym, co musiałem odstawić, aby działały cutscenki, jestem gotów zrobić całą przygodę. :p
 
Mam bardzo złą wiadomość, mod nie wyjdzie w kwietniu, za wszystko bardzo przepraszam. Mod wyjdzie 09.05.2014r. ze wszystkim co się da na ten czas w niego włożyć. Ewentualne błędy ignorujemy i dodamy jeżeli będzie to możliwe w ER.
 
To może przesuńcie premierę i zamiast ER wydajcie naprawioną normalną wersję? Tu są wyrozumiali ludzie, nikt się raczej nie obrazi :p
 
Ale nie mamy absolutnie pomysłu na to. Absolutnie żadnego. Więc jeżeli kilka tekstur ma zaważyć na premierze kilkudziesięciu tekstur plus interfejs, no to wolimy wydać mod już teraz.
 
Najważniejsze, żebyście zrobili co trzeba i wydali to na spokojnie. Kilka(naście/dziesiąt/set - niepotrzebne skreślić) dni więcej czekania nikomu nie zaszkodzi. Z resztą i tak po majówce mam kolosy, więc jest nadzieja, że może się chociaż na nie spróbuję przygotować. Dla mnie więc przełożenie daty na początek maja jest jak najbardziej na plus. :)
 
akurat na początek matur. dzięki xd
edit. źle spojrzałem, to w sumie tak na połowę
 
Last edited:
Top Bottom