[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Świetny mod Panowie warto sobie odświeżyć grę po tylu latach.
Planujecie go dalej rozwijać ?

Kurczę, dawno mnie nie było na forum, ale się pozmieniało :p
 
Last edited:
Nie gwarantuję tego, ale możesz spróbować zainstalować na Flash moda podstawową wersję. Choć chyba opisy postaci z Flashmoda nie będą wtedy działać.
 
@SMiki55
Jeśli ty robiłeś ten trailer to wiedz, że wybrałeś do trailera mój ulubiony utwór. :D
Swoją drogą, moda zainstalowałem, odpaliłem i powiem, że wrażenia są naprawdę pozytywne, zwłaszcza Trissunia wygląda przecudnie. Ogólnie, tak jak na razie chwilę pograłem to wszystkie nowe tekstury wypadają dobrze. Prawdę mówiąc, jak na razie najbardziej martwiłem się o słońce na dzwonku Declana i powiem, że niepotrzebnie, bo jest dobrze widoczne. :)
 
Noo świetny trailer, wcześniejszy za dużo nie ujawniał, w tym widać najważniejsze zmiany jakim uległa gra, po obejrzeniu filmiku aż chce się moda odpalać.
 
Trailer robi wrażenie i to niesamowite od poprzedniego, kawał dobrej roboty @pawel41lu.
Użytkowników wiedźmińskiego forum bardzo cieszy mod a i ja jestem pod wrażeniem że jest ktoś komu zależy na rozwijaniu gry po 7 latach :D
 
Last edited:
rozumiem, że mod nie będzie współgrał z modem FCR 1.6? :( chciałem sobie przypomnieć W1 i zastanawiam się z którym modem...
 
Powrót Białego Wilka jest w pełni kompatybilny z FCR, wystarczy pobrać odpowiednią z dwóch wersji i zmienić nazwę jednego pliku, jest wyjaśnione zarówno na nexusie jak i moddb

EDIT:
Do tego polecam jeszcze mod na pochwy (Scabbard mod) i tekstury świata i postaci (Texturen mod i... no, drugiej nazwy nie pamiętam), wystarczy wygooglować :)

Instalować należy w takiej kolejności:
tekstury świata
tekstury postaci
FCR
Scabbard Mod z zaznaczeniem że dla FCR
Powrót Białego Wilka, pobrać dla wersji z FCR
 
Last edited:
Przy czym "Texturen Mod" należy instalować jedynie w przypadku posiadania konfiguracji sprzętowej sporo mocniejszej, niż ta w wymaganiach maksymalnych oryginału :)
 
gram na lapku kupionego w zeszlym roku z grafa GeForce GT 650M, i5, 8gb ram, więc myslę, że tragedii nie będzie :) najwyżej odinstaluję jak będzie się cięło...
 
Czy po wgraniu tych wszystkich modyfikacji:
- tekstury świata
- tekstury postaci
- FCR
- Scabbard Mod z zaznaczeniem że dla FCR
- Powrót Białego Wilka, pobrać dla wersji z FCR

Nie będzie problemów z wczytaniem save'a z 1 w Wiedźminie 2?
Bo mam zamiar przejść 1 potem 2 by mieć przygotowany save do 3 :D
 
Top Bottom