[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Mam pewien problem, otóż nie mam nazw postaci (nazwy przedmiotów wyświetlają się poprawnie) ani z altem ani jak w opcjach sobie je włączę. Myślałem na początku, że po prostu w modzie ich nie ma, ale widziałem na YT, że u innych ludzi się normalnie wyświetlają. Jakieś rady?
A mody które mam zainstalowane to FCR, scabbard oraz Powrót.

BTW. Niezła robota z tymi modami, jestem pod wrażeniem :)
 
W takim razie mogę odinstalować je i zainstalować ponownie nie martwiąc się o błędy w save`ach ??
 
Przeinstaluj mody, ale uważaj, co zaznaczasz w opcjach FCR-u (nie wybieraj automatycznej instalacji).
 
Nie radzę, FCR jest modem, który kiedy zainstalujesz, zaczynasz od początku. Może będzie działać, może nie.
 
Wszystko powinno być ok, po usunięciu FCR trzeba podczas instalacji wyszukać opcję Ukrywania imion i nazw przedmiotów. To może być powiązane z minimalistycznym interfejsem. Kontynuacja gry na poprzednich save raczej nie sprawi problemów, bo przecież nadal pozostanie niezmieniona mechanika FCR*.

* Wiem, ta gra nie takie numery wyprawiała.
 
Przeinstalowałem i imiona się pojawiły :D wtedy po prostu dałem przy FCR full instalacja i na szybko przeczytałem co się zaznacza a jak się teraz okazało zaznacza się ukrywanie imion.
Jak na razie wszystko działa jak należy, więc dzięki wielkie :)
 
Myślałem, że Mikołaj przyniesie na forum może parę nowych screenów a tu nic :(
Nowy Lambert. :p
 
List otwarty

Drodzy Gracze,

Od początku prac nad Edycją Rozszerzoną Wiedźmina: Powrotu Białego Wilka zakładaliśmy, że będzie to bardzo ambitna modyfikacja. Chcemy dać graczowi możliwość kolejnego, jeszcze pełniejszego przeżycia wzruszającej historii w doskonale nam znanym świecie fantasy.

Wielkość i złożoność Powrotu, będąca jedną z jego kluczowych zalet ma decydujący wpływ na przebieg produkcji. Teraz, pod koniec prac, widzimy jak wiele detali wymaga poprawek. Wypuszczając najważniejszy mod w historii zespołu musimy być pewni, że błędy zredukowaliśmy do poziomu pozwalającego w pełni cieszyć się rozgrywką.

Patrząc realnie na obecne tempo prac i obciążenie zespołu doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy jeszcze trochę więcej czasu. Team pracuje na maksymalnych obrotach, ale potrzebujemy dodatkowych 12 godzin i dlatego przesuwamy datę premiery z 24 grudnia 2014 o godzinie 12°° na 24 grudnia 2014, godzinę 24°°.

Czujemy, że jesteśmy Wam winni przeprosiny. Za wcześnie wyznaczyliśmy datę premiery i to jest nasza lekcja na przyszłość. Wiemy co musimy zrobić by Powrót Białego Wilka stał się jedną z najlepszych modyfikacji do RPG w jakie zagracie i ciężko nad tym pracujemy. Przepraszamy i jednocześnie prosimy o Wasze zaufanie.


Dziękujemy za wsparcie, które cotygodniowo nam okazujecie. Naprawdę to doceniamy. Dodaje nam to dodatkowo sił.

Zarząd D'ao Group.
 
Last edited:
Patrze coś nowego się tu pojawiło. Już myślałem że na pocieszenie jakaś paczuszka z teksturami na mnie czeka, a tu to. ech
 
Top Bottom