[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
A tam, konsultacji. Ten list to przecież wielkie jaja były, pisałem, bo wziąłem dokończenie pierdół za pewnik. Ale w międzyczasie wyszedły problemy natury sprzętowej i akwarystycznej, doszło też parę nowych koncepcji... powiedzmy, że musimy jeszcze przygotować dla Was koło... 50mb bonusu ;)

Nowej daty nie podajemy, bo i nie ma po co. Ale raczej prędzej, niż później :)

Ach, byłbym zapomniał o najważniejszym:

Wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku :)
 
Ajć, szkoda że trzeba czekać. Właśnie skończyłem Panią Jeziora i zabieram się za W1. Mam już na dysku ostatnią wersję Powrotu i w nią przyjdzie mi zagrać.
Powodzenia w pracy.
 
Pasek ładowania w formie głagolicy wygląda dobrze, tylko dlaczego jest w ciepłej kolorystyce dwójki, zamiast w błękicie i srebrze Powrotu? ;)

PS zdradźcie co głosi napis, nie chce mi się odczytywać po znaku :D
 
Pasek ładowania w formie głagolicy wygląda dobrze, tylko dlaczego jest w ciepłej kolorystyce dwójki, zamiast w błękicie i srebrze Powrotu? ;)
Proponowałem zimniejszą barwę, ale reszta zespołu jednogłośnie głosowała za kontrastem, to się podporządkowałem :p
zdradźcie co głosi napis, nie chce mi się odczytywać po znaku :D
Strzelaj.
 
Strzelam, że to starożytne krasnoludzkie runy, które według legend znaleźć można na Sihillach z antycznych, mahakamskich hamerni :>

ot, chociażby "Na pohybel skur*synom!"
 
Miał być tekst chwalebny dla najpiękniejszej kobiety pod Wielkim Słońcem - nie przeszło.

Miała być tajna informacja od zespołu D'AO - nie przeszło.

Drodzy forumowicze, jesteście zbyt dociekliwi, zaraz byście odczytali. Dlatego postawiliśmy na coś kanonicznego. :)
 
Last edited:
Bo nic w interfejsie nie zostało w błękicie i srebrze.

Koledze chodziło raczej o kodowe barwy - dwójka ma żółcie i ciepłe brązy, trójka czerwień i pewien odcień szarości w różnych wariantach jasności. Do nas przylgnęły błękit, srebro i zimniejszy brąz :)
 
Koledze chodziło raczej o kodowe barwy - dwójka ma żółcie i ciepłe brązy, trójka czerwień i pewien odcień szarości w różnych wariantach jasności. Do nas przylgnęły błękit, srebro i zimniejszy brąz :)
Mogło chodzić, ale do niczego w interfejsie to już nie pasuje. Cały interfejs stał się cieplejszy.
 
szkoda, osobiście podobał mi się pomysł trzymania się chłodnych barw, takich, jakie pojawiły się na materiałach promocyjnych cdprojektowskiego Powrotu Białego Wilka.
 
szkoda, osobiście podobał mi się pomysł trzymania się chłodnych barw, takich, jakie pojawiły się na materiałach promocyjnych cdprojektowskiego Powrotu Białego Wilka.
Interfejs bardzo na tym cierpiał, nie dało się otrzymać przyjemnego dla oka efektu przy tych kolorach. Próbowaliśmy.
 
szkoda, osobiście podobał mi się pomysł trzymania się chłodnych barw, takich, jakie pojawiły się na materiałach promocyjnych cdprojektowskiego Powrotu Białego Wilka.
Trzymamy się. Ekran ładowania i ekwipunek trzymają się błękitu, menu opcji i dziennik to miły brąz, większość ikonek w interfejsie trzyma się szarości czy srebra. A że przy okazji przedostało się trochę żółtych akcentów - to źle? Urozmaicają, przebijają monotonię.

Jedynie ten nowy pasek widziałbym brązowy, stalowy lub błękitny, ale nie ja decyduję :p
 
Top Bottom