[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Spadną Wam kapcie.

OK, bardzo się cieszę. Zdajecie sobie jednak sprawę z tego, że po 19 maja mało kto będzie zachwycał się Powrotem? Dobrze byłoby "spremierzyć" edycję rozszerzoną w takim terminie, by można się było porządnie nacieszyć nową jakością pierwszego Wiedźmina, zanim kurier nam dostarczy pudełko z Gonem.
 
Zainstalowałem Powrót kilka dni temu i podoba mi się wszystko, poza jedną rzeczą - niewyraźnymi, jakby rozmazanymi rysunkami przedmiotów (te malutkie kwadraciki) w ekwipunku. Czy powrót EE przewiduje ich wyostrzenie, czy to u mnie coś się źle wczytuje?
 
OK, bardzo się cieszę. Zdajecie sobie jednak sprawę z tego, że po 19 maja mało kto będzie zachwycał się Powrotem? Dobrze byłoby "spremierzyć" edycję rozszerzoną w takim terminie, by można się było porządnie nacieszyć nową jakością pierwszego Wiedźmina, zanim kurier nam dostarczy pudełko z Gonem.
Naprawdę wszystko zmierza ku końcowi, w styczniu zapewne już wszystko domkniemy.
Czy powrót EE przewiduje ich wyostrzenie, czy to u mnie coś się źle wczytuje?
EE przewiduje ich opcjonalne dodanie, bo ostatecznie wyrzucamy je z projektu. Będą do pobrania osobno dla chętnych.
 

Czy skoro Chireadan ma własny nowy (bardzo ładny) model z teksturą, to elfi więzień z 2 aktu dostanie swój model z powrotem?
 
Znaleźliście sposób na podmianę tekstur kowalowi i dentyście?! :D miodzio!

prawilnie przypominam jeszcze o problemie z Towarzyszkami na przyjęciu u Leuvaardena, które mają teksury te same co nowa Abigail :x
 
Zrobione od nowa dwa unikalne krasnoludy. Mam dziś dobry nastrój, więc macie. :D :D :D




A Zębiból też bardzo niezły.

Mnie łyse elfy z Wiedźmina 1 bardziej przypominały wydepilowanych i wychudłych neandertalczyków. Aż się nawet zdziwiłem jak pierwszy raz grałem (byłem wtedy taki młody...)
 
Top Bottom