[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Koreon - chcieliśmy zgodnie z Sagą dać jej wyższe cyce i błękitne oczy, ale uznaliśmy, że wówczas będzie za ładna, nie chcemy przecież odbierać po nocy telefonów z pogróżkami w stylu "Daj wąsy i trądzik tej jędzy, zgól jej włosy na łyso i wstaw parę linii dialogowych o Yennefer, bo inaczej...".
 
A co oni robią?? Ta gra ma już swoje lata i niektórych rzeczy nie da się już zmienić. Redzi i moderzy wyciągnęli z silnika chyba wszystko. Czego chcieć więcej. Osobiście nie mogę się doczekać kiedy odpalę jeszcze bardziej odświeżonego Wiedźmina.
 
A co oni robią?? Ta gra ma już swoje lata i niektórych rzeczy nie da się już zmienić. Redzi i moderzy wyciągnęli z silnika chyba wszystko. Czego chcieć więcej. Osobiście nie mogę się doczekać kiedy odpalę jeszcze bardziej odświeżonego Wiedźmina.

Ale można upodobnić menu i te sprawy do W3 ? Zobacz sobie inne gry np. Heroes III HD i wiele innych gier, które po latach jest odświeżana.

Nawet Gothica I mają odświeżyć.
 
Chodzi mi o nowsze modele postaci, budynków.

Niektórzy nie będą mogli zagrać w W3 to może by upodobnić W1: PWB do W3 ? Menu i te sprawy ?

Zamierzasz zagrać w Edycję Rozszerzoną tego moda? Jeśli tak, to daj im skończyć. Jak zaczną go upodabniać do Dzikiego Gonu, to się przed Wiedźminem IV nie wyrobią. :p
A silnik gry jest wykorzystany w 110%, bo w Handlowej chrupie na każdej istniejącej konfiguracji. Z kolei ze zmianą modeli postaci bądź budynków prawdopodobnie byłoby masę roboty, poza tym jest to przedsięwzięcie potencjalnie bugogenne. Lepiej niech zostanie, jak jest.
 
Narzędzia developerskie do Gothica czy Elder Scrolls a te do obu wiedźminów to przepaść sięgająca jądra planety. Tutaj nawet elementy podlegające jurysdykcji programów graficznych nie działają. Nie wspominając o logice.
 
Niebo w najnowszym Powrocie będzie wyglądać lepiej, niż w trójce.
Nieprawda. Przestań tak mówić, bo to bełkot. Zrobiłem co w mojej mocy, ale nie przesadzajmy.
Ale można upodobnić menu i te sprawy do W3 ? Zobacz sobie inne gry np. Heroes III HD i wiele innych gier, które po latach jest odświeżana.
Nawet Gothica I mają odświeżyć.
Sprawa wygląda tak: mamy wizję i ogólnie przyjęty projekt interfejsu, który nam się podoba. Nie zamierzamy go zmieniać całkowicie z powodu kilku głosów, a z pewnością jednego.
Mogą odświeżać i pierwsze Heroes of Might and Magic, my moim zdaniem wystarczająca dużo włożyliśmy do jedynki.
 
Last edited:
Oj, lepsze, lepsze. My nie robimy z nocy pochmurnego dnia, żeby można było podziwiać kropki na skrzydłach lecących nad odległymi górami biedronek.
 
My nie mamy czym modeli i skryptów otwierać, a co dopiero zmieniać. Może rozwikłamy to za kilka lat, jak będę bezrobotnym magistrem i będę miał mnóstwo czasu.
 
Oj, lepsze, lepsze. My nie robimy z nocy pochmurnego dnia, żeby można było podziwiać kropki na skrzydłach lecących nad odległymi górami biedronek.
To jest już sprawa oświetlenia, które w wielu silnikach nie potrafi być naturalne w nocy, nie skyboxów. Zrobiłem skyboxy, nie oświetlenie w silniku.
 
Top Bottom