[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Pierwszy stycznia był wyśmienity do piątej nad ranem. Potem koło trzynastej po przebudzeniu tyž całkiem fajnie. Dopiero wejście do internetów po powrocie w dom złym pomysłem było :p
 
Triss sama powiedziała, że nigdy nie założy wydekoltowanej sukni bo ma na piersi bliznę po Sodden, której nie chce (lub nie może) usunąć.
Triss się zmieniła podczas pogromu w Rivii. Przestała być cichą myszką i bać się otaczającego ją świata. W grach blizny już nie ma i jest dojrzałą czarownicą, więc Redzi w sumie dobrze zrobili.
 
Nowe wdzianko Triss eeee sam nie wiem. Coś tu nie jest do końca dobrze zrobione. Może mi się wydaje, ale lepsze chyba było to upodabniające to W2. No naprawdę nie wiem
 
Stare będzie opcjonalne / do osobnego pobrana. Zależy, czy uda się ogarnąć robienie porządnych instalatorów :p
 
Rzecz w tym, że nie jest wcale złe, ale coś jest nie tak. Może to wina tego nieszczęsnego futerka, a może tak jak mówiłem coś się mi wydaje i się czepiam niepotrzebnie
 
Wiem co ! :D to nie futerko tylko dekolt. Po prostu Triss ma za nisko kobiece atrybuty i dziwnie to wygląda. No ale tu nikt nic nie poradzi. Triss pewnie magicznie poprawiła sobie biust zaraz po Wiedźminie 1 :p
 
Ja też wolałem to dwójkowe wdzianko Trisuni. A może by tak, skoro w dwójce i trójce ma i tak inne ciuszki, zamiast na siłę upodabniać ją do innych części puścić wodze fantazji i zrobić jakiś zupełnie inny wygląd?

Jak znam kobiety, nie sądzę, żeby Triss zgodziła się wystąpić w dwóch grach w tych samych ciuchach ;D
 
Last edited:
A może by tak, skoro w dwójce i trójce ma i tak inne ciuszki, puścić wodze fantazji i zamiast na siłę upodabniać ją do innych części puścić wodze fantazji i zrobić jakiś zupełnie inny wygląd?
Poprosimy projekt, zobaczymy. Aktualnie Triss i tak nie będzie ruszana.
Tak w ogóle wyłącznie kolory są z trójki, reszta jest unikalna i zupełnie inna.
 
Innej Triss nie będzie. Obecnie znana wersja na podobiznę W2 była może bardziej kanoniczna, ale źle wykonana. Po usunięcia futra doszedłem do wniosku, że z tym modelem nie mogę sobie pozwolić na takie zmiany, bo nie oświetlę tego prawidłowo. Wolałem więc przerobić strój tak, by nie naruszył struktury z modelu. Teraz nie ma problemów, a zbyt nisko osadzony biust został optycznie uniesiony przez niewielki dekolt. Inaczej bym go nie zastosował. Nie bedzie opcji pobrania dodatkowego, bądźmy poważni. Takie jest zdanie autora, jeśli się nie podoba, trudno. To jest kompromis blisko 30h pracy nad tą reteksturą.
 
Panowie odwalacie taki kawał dobrej roboty że szkoda mówić ;). Zagrałem w pierwszą wydaną wersje moda i już zrobił na mnie nie małe wrażenie a teraz ostrze sobie zęby na ER :). Jak dobrze że REDzi pomyśleli nad tym majem zamiast lutym :D. Co do stroju Triss to oba zarówno ten przypominający ten z W2 jak i ten z W3 są zrobione fajnie :). Zastanawia mnie tylko czy można by wprowadzić jakoś większą różnorodność ich występowania. Jak wiadomo w zwykłym W1 Triss przebiera się bodajże dwa razy (strój "polowy", zielona suknia i koszulka nocna). Było by fajnie gdyby przebierała się częściej. i na przykład do zestawu strojów dorzucić ten inspirowany W2 i ten W3 i jakaś wpleść to w grę żeby wygadało że kobitka lubi się stroić :D.
 
Top Bottom