[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Po wielkich wykopaliskach i poświęceniu zdrowia psychicznego zmiana czcionki napisów się powiodła.
 
Last edited:
Stylistka powrotu nie jest czasem niebieska?
W sumie nie, odkąd powiedziałem, że to nie wygląda dobrze:
Myślę, że złoty pasuje. Mnóstwo elementów jest zaczerpniętych z dwójki, ale wszystko jest utzymane w złoto-szaro-czarnych tonach. Dwójka jest złoto-zielono-brązowa.
 
Last edited:
Fajnie, kolory mi się podobają :) znaczy się, że białe i podświetlone na złoto :p ale czcionka dialogów? W sumie to jakoś jest mi obojętne jaka jest, ale czemu ją zmieniliście? W Wiedźminie 2 jest chyba taka sama jak ta u góry.
 
Nie jest taka sama, w W2 jest Bell Gothic, a tutaj to Arial. Niestety nie mogliśmy wprowadzić nowej czcionki i wykorzystaliśmy tą która byłą już w grze. A zmieniliśmy bo nam się taka bardziej podoba.
 
No, mi też się bardziej podoba ta "powrotowa" wersja czcionki i podświetlanie kwestii którą wybieramy na złoto też jest super. :D Fajnie, że przykładacie uwagę nawet do najmniejszych elementów. Już się nie mogę doczekać, aż ujrzę moda w pełnej krasie. :)
 
Nowa czcionka i ten złoty kolor toż to po-k!@#$-ezja :D
Znakomicie to wygląda, no i mała sugestia ode mnie dajcie wybór czcionki w instalatorze (zmienionej i starej), jakby komuś nie pasowało :p

PS: Przypomniało mi się, yyyy moglibyście dodać w instalce ten mini mod z FCR, który umożliwia trzymanie 999 sztuk składników w ekwipunku?
Bo nie chce mi się instalować FCR specjalnie dla tego :p
Z góry dzięki :)
 
Last edited:
Złoty kolor świetnie wygląda, ale co do zmiany czcionki to mam jakoś mieszane uczucia. Nie wiem czy jest taka możliwość, ale próbowaliście pogrubić czcionkę wypowiadanych kwestii?
 
Nie jestem szczególnie przekonany do zmiany kroju pisma podczas dialogów... Boję się, że na wysokich rozdzielczościach ten cienki, szeryfowy font stanie się zupełnie nieczytelny. Tym bardziej cieszę się, że będzie możliwość wyboru między starą a nową opcją.
 
Stylistka powrotu nie jest czasem niebieska?

Niebieskie będą niektóre tła, ekran ładowania i launcher. Złote elementy są dodane dla kontrastu, w oryginalnym Powrocie było parę drobnych elementów w mdłym błękicie i niespecjalnie wyszły dobrze.

Nie jestem szczególnie przekonany do zmiany kroju pisma podczas dialogów... Boję się, że na wysokich rozdzielczościach ten cienki, szeryfowy font stanie się zupełnie nieczytelny.
P ATROL ma mocno wysoką rozdzielczość, się nie uskarżał :p
 
Możecie napisać takie mini faq z postępu, co zostało zrobione w modzie a co jest do roboty? :)
No i kiedy miej więcej premiera?
 
Top Bottom