[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
<ważny mode on>Ważne o czym ja pomyślałem, bo to ja mogę wpłynąć na premierę :p<ważny mode off>
 
Dobra, z moim przesyłem już widzę, że będzie kilka minut po północy.
Wybaczcie, obiecuję, że jeszcze dzisiaj premiera będzie, bo plik zacznę wrzucać. xD
 
Kurcze, czytanie między wierszami w narodzie leży i robi pod siebie. Za każdym razem gdy myślę, że ogół społeczeństwa już to opanował i wrzucam posta bez emotek, to jest on traktowany śmiertelnie poważnie i ktoś się obraża (obrusza, traktuje wypowiedź śmiertelnie poważnie - niepotrzebne skreślić).

Gwoli wyjaśnienia - moja wypowiedź dotycząca przedmiotu i zakresu egzaminu była żartem. Tylko żartem i niczym więcej. I założenia były takie, że nie będzie on ponury.

Aha, byłbym zapomniał:
;)
 
Kurcze, czytanie między wierszami w narodzie leży i robi pod siebie. Za każdym razem gdy myślę, że ogół społeczeństwa już to opanował i wrzucam posta bez emotek, to jest on traktowany śmiertelnie poważnie i ktoś się obraża (obrusza, traktuje wypowiedź śmiertelnie poważnie - niepotrzebne skreślić).

Gwoli wyjaśnienia - moja wypowiedź dotycząca przedmiotu i zakresu egzaminu była żartem. Tylko żartem i niczym więcej. I założenia były takie, że nie będzie on ponury.

Aha, byłbym zapomniał:
;)

No popatrz, ja też wrzuciłem posta bez emotek i został odebrany przez KOGOŚ poważnie :p
 
Ja tym razem zrezygnuję chyba z Scabbarda bo ostatnio działy się dziwne rzeczy z pochwami :p

Wiesz, z pochwami często się dziwne rzeczy dzieją. ;) A ponieważ Wiedźmina moddują głownie (jedynie?) faceci, to nikt nie jest w stanie zdiagnozować problemu. ;)
 
Mi się bardzo podoba Scabbard w Rozdziale I, kiedy mamy tylko jeden miecz i ta pochwa działa super, potem dochodzi srebro i lekko złe umiejscowienie miecza no i się zaczyna sypać.

@Wroobelek, hehe.
 
Dokładnie, właśnie zauważyłem jak ostatnio grałem ze jak jest jeden miecz na plecach to mod działa bardzo dobrze. Problem pojawia się jak dorzucimy srebrny a jeszcze gorzej jest jak przypniemy z boku trzeci miecz. Wtedy albo nie widać czasami pochw albo miecze przebijają się przez pochwy a najśmieszniejsze było jak ubrałem zbroje Kruka, wtedy widziałem miecze przed sobą pod nogami :p
 
Top Bottom