[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Przepraszamy za to, że musicie tyle czekać, ale staraliśmy się, by jak najdokładniej wszystko posprawdzać. No i jeszcze nam upload przeszkadza.

---------- Zaktualizowano 01:49 ----------

Ekhm, a tak w ogóle, Panie i Panowie, Szanowni Zgromadzeni, już za chwilkę, już za momencik przeżyjecie po raz drugi wspaniały moment Powrotu Białego Wilka. Nie żartuję, nie kłamię, przekonacie się zaraz sami :D
 
Próbuję pobrać, ale wciąż hidden :p
Fajne te grafiki promujące, takie na propsie.
 
Last edited:
Leci na dysk! :p

---------- Zaktualizowano 01:26 ----------

Pobrane, zainstalowane, ale jednak godzina zmusi mnie do zachwycania się tym cudem jutro rano, branoc wszystkim, dzięki wielkie chłopaki za poświęcenie się i siedzenie po nocach dla nas, NOCNA PREMIERA ZALICZONA! Brakowało tylko konkursów z nagrodami! :p
 
Modzik prezentuje się miodnie. Tylko Lambert i Eskel maja takie same wdzianka. Tak miało być czy to może jakiś błąd?
 

Attachments

  • esk.jpg
    esk.jpg
    75.2 KB · Views: 55
  • lamb.jpg
    lamb.jpg
    106.7 KB · Views: 59
  • wied.jpg
    wied.jpg
    176.7 KB · Views: 50
@rybakus
Wykonałeś polecenia z readme, które trafiło na pulpit i wyświetliło się podczas instalacji?
Chociaż w sumie to nie powinno mieć wpływu na wiedźminów.
Dopóki nie wrócę do domu i sam tego nie sprawdzę, to nie będę w stanie Ci pomóc.
 
Witam.
Mam następujące pytanko. Pierwsza wersja Powrotu Białego Wilka miała dwie instalki. Jedną kompatybilną z FCR, a drugą bez FCR-a. Do Edycji Rozszerzonej jest tylko jedna. Czy jest ona kompatybilna z FCR-em czy trzeba jeszcze na taką poczekać?
 
Last edited:
Witam.
Mam następujące pytanko. Pierwsza wersja Powrotu Białego Wilka miała dwie instalki. Jedną kompatybilną z FCR, a drugą bez FCR-a. Do Edycji Rozszerzonej jest tylko jedna. Czy jest ona kompatybilna z FCR-em czy trzeba jeszcze na taką poczekać?

Wszystkie opcje masz w instalatorze.
Włącznie z kompatybilnością z FCR.
 
Tak na szybko rzuciłem okiem na instalator, z tego co pamiętam to ostatnio trzeba było instalować osobno jeszcze chyba smugi miecza bo coś był z tym problem. Tutaj już to jest wbudowane czy trzeba osobno kopiować bo w instalatorze nie widzę?
 
Modzik prezentuje się miodnie. Tylko Lambert i Eskel maja takie same wdzianka. Tak miało być czy to może jakiś błąd?

Badamy, w czym leży problem.

@P ATROL

Bo ja wiem... Wątek ma już niemal dwa lata, a ja chyba nigdy tak naprawdę nie traktowałem go zbytnio poważnie i jako większe przedsięwzięcie. Pewnie stąd mój sceptycyzm, że "jeśli tak długo to nie wyszło, to zapewne już nie żyje", a tutaj mamy jedynie okazyjną reanimację "trupa".

Widać się myliłem. Czekam więc na efekty.
No efekty niby już są, ale przecież premiera pierwszej wersji miała miejsce już w maju... gdzieś Ty wtedy przebywał, żeś ją przespał? :p
 
Tak na szybko rzuciłem okiem na instalator, z tego co pamiętam to ostatnio trzeba było instalować osobno jeszcze chyba smugi miecza bo coś był z tym problem. Tutaj już to jest wbudowane czy trzeba osobno kopiować bo w instalatorze nie widzę?
Wszystkie poprawki są już wbudowane.
 
Top Bottom