[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
@SMiki55

Jeśli o kurtki idzie, to u mnie Lambert ma inną niż Eskel. Jego jego jest czarna. A tak nawiasem, to dajcie informacje, że trzeba wywalić poprzednią wersję Powrotu, bo później niedoinformowani ludzie mają problemy :).
 

E: MASEŁKO

Usuńcie jedno "z" przed nazwą folderu.
 
Last edited:
Ok, mamy rozwiązanie dla FCR, kto chce od razu grać nie zrobi tak jak napisałem poniżej, ale niedługo wydamy instalator który zrobi wszystko za Was.

Wejdź do folderu Data, odszukaj folder zz_zrotww i zmień nazwę na z_zrotww. Nie musisz usuwać appearance z folderów z_FCR oraz z_scabbard.

Błąd jest cholernie głupi, przepraszamy. :p W nowym instalatorze dodamy wiadomość o usunięciu poprzedniej wersji. Dziękujemy za Wasze wsparcie i uwagi.
 
Last edited:
"No files have been uploaded yet." na nexusie. O co chodzi? Wiąże się to ze zmianą instalatora, czy jak?

I jeszcze pytanie - mam Wieśka z kilkoma modami (scabbard, FCR, teksturki). Wystarczy usunąć ten folder z poprzednim Powrotem i zainstalować nowy? Nic wincyj?
 
"No files have been uploaded yet." na nexusie. O co chodzi? Wiąże się to ze zmianą instalatora, czy jak?
Dokładnie, nowy jest już wrzucany. Jeszcze kilka minut.
I jeszcze pytanie - mam Wieśka z kilkoma modami (scabbard, FCR, teksturki). Wystarczy usunąć ten folder z poprzednim Powrotem i zainstalować nowy? Nic wincyj?
Tak, kolejność wrzucania modów jest teraz dowolna, Powrót zawsze będzie działał.

Proszę ponownie przeczytać readme, został on zaktualizowany!

---------- Zaktualizowano 14:45 ----------

Mod jest już gotowy do pobrania. Zaczynam wrzucać na Moddb.
 
Zmieniłem zz_zrotww na z_zrotww i Lambert ma swoją piękną kurtkę :)

---------- Zaktualizowano 15:01 ----------

Na Nexusie też jest już nowy plik?
 
Ja mam pytanie co do dwóch opcji instalatora:
- ikony przedmiotów
- Zestaw Przeniewiercy.

Mógłbym prosić o małe wyjaśnienie?
 
Ikony przedmiotów to ikony w ekwipunku, które niezbyt nas zadowalają efektem, ale na prośbę kilku osób dodaliśmy je jako opcję. Zestaw Przeniewiercy to kurtka zastępująca Wyśmienitą Kurtkę Skórzaną oraz miecze zastępujące Mahakamskiego Sihilla oraz Księżycowe Ostrze.

Niedługo pojawią się screeny wszystkich elementów, więc będzie można sobie obejrzeć.
 
Kurczę, a mógłbym prosić o jakieś screenowe wyjaśnienie z tymi ikonkami? Bo nie jestem pewien. A co do tego Zestawu - zmieniliście tylko teksturę, czy statystyki i nazwa też uleciały? I też bym prosił o jakieś zdjątko. :>

EDIT: OK, nie zdążyłem przeczytać. :)

A ta opaska się wiąże z tym zestawem? Bo jej akurat nie chcę.
 
Last edited:
Top Bottom