[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Pograłem chwilę i mam dwa pytania, pierwsze odnośnie paczki z teksturami postaci bo nie wiem czy dobrze wkleiłem :p Dajemy cały ten folder "characters" do "Override" czy może trzeba wyciągnąć cała zawartość "characters" i wkleić do "Override"?
Wystarczy sam folder.
I drugie pytanie, pisaliście że powrócą ikonki eliksirów i nie tylko z oryginalnej wersji a tymczasem mam te zmienione :p Nie wiem czy jakiś błąd się wkradł czy tak ma być? Instalowałem na czysto wszystko.
Czy napis "Ikony przedmiotów" w instalatorze był mało wymowny? :p
Wejdź w Data/z_zrotww i usuń folder items_optional.
 
Ale mnie załatwiliście, bo ja właśnie przed dwoma godzinami przeszedłem sobie (miało być po raz ostatni przed W3) Wiedźmina 1 z pierwszą wersją Powrotu Białego Wilka (ogromne dzięki BTW, świetna robota :)) i miałem teraz zabierać się znowu za W2, a teraz jestem w kropce :p Pobierać i grać znowu, czy (na razie) nie grać? :p

BTW: Utwór Believe to jest mistrzostwo, po przejściu gry nigdy nie przyspieszałem napisów, by go sobie posłuchać ;)
 
To już Twoja decyzja, ale ilość nowych postaci i drobiazgów jest bardzo duża.
Właśnie widzę na zdjęciach, golem wygląda fenomenalnie :eek: No i wreszcie jakieś ładne niebo ::)

Cóż, trzeba będzie zacząć wszystko od nowa :p
 
Golem akurat był w wersji 1.0 :p Radzę więc odświeżyć W1, bo już żeś pozapominał :D
Jakoś nie zauważyłem, ale pewnie dlatego, że podczas walki mój przećpany Geralt leciał na Zamieci :whistle:
Ale teraz nie będę już nic brał, słowo :p

---------- Aktualizacja 12-02-2015 00:00 ----------

Zainstalowałem, sprawdziłem, wygląda cudnie :) A muzyka z menu świetna :)
 
Ja mam pytanie (nie grałem jeszcze nigdy w w1 z żadnymi modami), czy po przejściu gry z waszym modem i FCR, da się importować save do W2?

BTW. chociaż jeszcze nie grałem to wygląda to na świetną robotę, aż chce się znów odpalić w1, niebo super! Wyrazy uznania.
 
Kochani!

Mam pytanko - ruszaliście Leo-Ducha, który występuje w pierwszym akcie, w krypcie pod kaplicą na Podgrodziu, na końcu zadania od Leuvaardena?

Bo mimo, iż Powrotu jeszcze nie zainstalowałem, na obrazkowej liście zmian widzę, że udało się zrobić czerwone upiory Gonu? :) Byłoby miło, jakby Leo-Duchowi-UpiorowiGonu też dostała się taka poświata. Oczywiście o ile to możliwe.
 
Nie pomyśleliśmy o tym, ale to w sumie dość ciekawy pomysł. Może jak za rok znowu nam się zachce... :p
 
Mam pytanie, takie trochę nie na temat, ale mam nadzieje ze mi ktoś pomoże.
Do tej pory grałem w Wiedźmina na poziomie trudności średnimi i chciałem teraz zagrać na trudnym. Stwierdziłem jednak że tym razem zagram z modem FCR. Moje pytanie brzmi jak tam wyglądają poziomy trudności. Czy średni z FCR-a przypomina średni z normalnego Wiedźmina czy może jest to odpowiednik trudnego?
Z góry dzięki za pomoc
 
Średni w łatwej paczce poziomów trudności FCR potrafi napsuć krwi komuś, kto dotychczas grał tylko na średnim w podstawkę, zwłaszcza w pierwszym akcie (niezapomniane akcje z barghestami). Osobiście proponowałbym Ci jednak zaczęcie gry na średnim a jeśli okaże się zbyt trudny - w każdym rozdziale u alchemika możesz kupić mikstury zmieniające poziom trudności (w pierwszym rozdziale jest to Abigail).
 
Spróbuje tak jak mówisz. Osobiście obecnie średni w niezmodowanym Wieśku uważam za dość łatwy.
Dzięki z poradę
 
Sprecyzuj. Zainstalowałeś brak pasków życia?
A tfu, zainstalowałem z paskami, chciałbym doinstalować ich brak, da się pliczki od braku pasków wyciągnąć? Nie wiem, rozpakować Powrót gdzie indziej i przekopiować co trzeba? :p
 
Last edited:
Top Bottom