[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Jestem dopiero w karczmie na Podgrodziu, ale zgodnie z Waszą prośbą na bieżąco raportuję nieprawidłowości, które u siebie zauważyłem.

1. Lambert mruży oczy w dialogach
2. Krasnoludzki kowal ma teksturę dentysty
3. Słaby pięściarz ma teksturę Króla Rybaka (tę zielonkawą)
4. Zmienialiście coś w kurtce od Vesemira? Bo pasy ukośne przez pierś mam czarne ze srebrnymi elementami, co kompletnie nie pasuje do zielono-brązowego stroju.

Jeszcze uwaga, czy też raczej prośba na marginesie: zróbcie proszę od nowa teksturę grubasa z odstającymi uszami (np. Karczmarz na Podgrodziu, Gruby Anzelm itp.) bo HighRes texturen mod niewiele zmienia a przy teksturach Powrotowych grubcio wygląda jak z poprzedniej epoki. Krótko mówiąc - tekstura jest rozmazana jak rzygowiny na progu Misia Kudłacza.

To chyba tyle, jak znajdę coś jeszcze - będę pisał.
 
Last edited:
Masz FCR czy podstawkę?
Krasnoluda się naprawi, Pięściarza też. Nie mam pojęcia co z Vesemirem, mógłbyś zrobić screena? Lambert tak ma od któregoś patcha, nie nasza wina :p
 
FCR.

Do Vesemira nic nie mam, chodzi mi o początkową kurtkę, którą od niego dostajemy, z nią mam problem. Ukośne pasy przez pierś są czarne a w poprzednim Powrocie nie były. Zaraz zrobię screena.

Jeszcze pytanko - podeśle mi ktoś ikonę z poprzedniego Powrotu? Tę przerobioną z dwójki, z niebieskimi oczami w medalionie :D
Ta nowa nieszczególnie mi się podoba, no ale to kwestia gustu.

---------- Zaktualizowano 13:14 ----------

Dobra, teraz niech mi ktoś jeszcze powie jak się robi screeny w wiedźminie? ;x Bo prtscn na klawiaturze nie działa. Win 8.1
 
Last edited:
Masz przeniewiercę, i się podmieniło, jeszcze nie wiem czemu, ale pogrzebię :p Bugi odnotowane, będziemy naprawiać. Nie obiecuję, że dziś.

---------- Zaktualizowano 15:30 ----------

Ok, błąd jeśli chodzi o kurtkę znaleziony, plik za dużo nam się wkradł.

Wejść w Wiedźmin/Data/z_zrotww/Forswearer i usunąć plik cr_witch2_p1.dds.
 
Wejść w Wiedźmin/Data/z_zrotww/Forswearer i usunąć plik cr_witch2_p1.dds.
Każdy powinien mieć folder Forswearer, bo ja go nie mam?
Z innej beczki -u mnie w intrze w prologu (jak znajdują Geralta pod fortecą i wiozą go na wozie) postacie się poruszają ale bez animacji, wygląda to komicznie jakby lewitowali, a Geralta nogi przenikają przez wóz ( na wozie jest tylko jego tułów) gram z FCR-em, nie wiem który mod to powoduje.
 
Każdy powinien mieć folder Forswearer, bo ja go nie mam?
Tylko Ci, którzy zaznaczyli zestaw Przeniewiercy w instalatorze. Nie zaznaczyłeś, więc się nie przejmuj.
Z innej beczki -u mnie w intrze w prologu (jak znajdują Geralta pod fortecą i wiozą go na wozie) postacie się poruszają ale bez animacji, wygląda to komicznie jakby lewitowali, a Geralta nogi przenikają przez wóz ( na wozie jest tylko jego tułów) gram z FCR-em, nie wiem który mod to powoduje.
Nie nasz i z tego co wiem żaden nie grzebie w cutscenkach. Może po prostu coś się zbugowało, próbowałeś włączyć intro jeszcze raz?
 
Last edited:
Nie mam pojęcia, jest 100% pewien, że nie nasz mod. Folder Forswearer mają tylko Ci, którzy wybrali w opcjach Zestaw Przeniewiercy, tak jak i buga z czarnymi pasami mają tylko oni.

Ok zobaczę jak to będzie wyglądało w dalszej grze, na razie problem był tylko w intrze. W innych przerywnikach( walka z Przerazą ,z magiem Savollą- chyba jakoś tak się nazywał) animacja działała prawidłowo.
 
Dobra, build jest już ustabilizowany i można pobierać, czy są jeszcze jakieś rzeczy do poprawy, np. to:?
Na Nexusa i Moddb na bieżąco wrzucałem nowy instalator z obecnymi już poprawkami. Obecnie nie wiemy o żadnych bugach i jest tam najnowszy build.
 
A ja gram i łatam na bieżąco. Kompletną i ostatecznie wyłataną instalkę ściągnę... jak będzie kompletna i ostatecznie wyłatana :p.
 
Nie pamiętam już czy tak było czy nie, ktoś w prologu zakosił Eskelowi miecz? Po tym jak wszystko się uspokoiło i musiałem robić już eliksir dla Triss itd itp to Eskel chodzi na dole po sali bez miecza na plecach, a na pięterku już ostrzy miecz ale jak zaczniemy z nim dialog to miecz znika, a na plecach go nie ma. :p

Swoją drogą ten pliczek co dostałem żeby się wyzbyć pasków życia nie podziałał i one dalej są. :p
 
Swoją drogą ten pliczek co dostałem żeby się wyzbyć pasków życia nie podziałał i one dalej są.
Wprawdzie nie jestem upoważniony do supportu w kwestii PBW, ale spróbuj zainstalować ponownie moda (bez uprzedniego odinstalowywania czegokolwiek) i tym razem zaznacz odpowiednią opcję w instalatorze. Powinno nadpisać pliki. A ten plik dorzucony ręcznie na wszelki wypadek przed operacja usuń.
 
Top Bottom