[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Ja tam póki co nie gram w W1, ale na bieżąco aktualizuję pliki, bo nie chce mi się ściągać od nowa instalatora. :p
 
Właśnie o to chodzi, że nie.
Ściągnąłem tylko i wyłącznie instalator. Z tej pierwszej wrzuty na nexusa.
I na tym wszystko hula bezproblemowo.
Możesz sobie po prostu nie zdawać sprawy z tego, że są problemy. Szczerze mówiąc zdaje się, że są niewidoczne, jeśli o nich nie wiesz. Przynajmniej większość z nich.
No i ta pierwsza paczka była tylko dla używających FCR, więc rzeczywiście nie miałeś potrzeby jej ściągać.
 
Link z pierwszego postu do ModDB jest zły lub coś tam nie działa.

Od wczoraj:
The file you have selected (RotWW_Installer.4.exe) is not available via any mirrors. Please check back shortly as our servers update every 5 minutes. To access more download mirrors we encourage you to join the community, otherwise please be patient and keep trying.
 
Właśnie wszystko poinstalowałem, i odpaliłem. Nie wyłączyłem Intra i zaś jedna rzecz mnie boli.
Patch 1.5 psuje dźwięk w Intrze tak, że, z czasem, nie zgrywa się z obrazem. W połowie filmu jest przerwa (gdy Geralt rzuca Aard), dźwięk się "resetuje" i jest ok przez pewien czas i znowu zaczyna wyprzedzać obraz. Lektor działa dobrze.
To nie jest wina modów, bo na czystej, gogowej 1.5 jest to samo.
Jesteście w stanie to naprawić?
 
@erwins teoretycznie moglibyśmy, ale wtedy nasz instalator z 250MB zwiększyłby rozmiar do prawie 1GB. I w sumie nie wiemy nawet, czy naprawiłoby to problem, to tylko przypuszczenia.
 
Da radę wrzucić najnowszy instalator na coś innego niż nexus i moddb? Bo niestety z żadnego z nich nie można spokojnie possać :(
 
@erwins teoretycznie moglibyśmy, ale wtedy nasz instalator z 250MB zwiększyłby rozmiar do prawie 1GB. I w sumie nie wiemy nawet, czy naprawiłoby to problem, to tylko przypuszczenia.
Hm... A czemu aż 1GB?
Odtworzone Intro z plików gry działa jak należy, więc - wg. mnie - wina leży w połączeniu z lektorem lub w "growym" dekoderze (nie znam się).
 
Właśnie wszystko poinstalowałem, i odpaliłem. Nie wyłączyłem Intra i zaś jedna rzecz mnie boli.
[...]
To mi raczej wygląda na jakiś problem software'owy u Ciebie. Może masz poinstalowane jakieś kodeki, które robią robotę za domyślne systemowe i robią to źle?

Ed.:
Ja mam podobny efekt przycinania dźwięku podczas próby obejrzenia jakiegoś nieskompresowanego trajlera Wiedźmina na telefonie - obraz jest płynny, lecz odtwarzany jest ciuteczek wolniej od dźwięku, przez co dźwięk co kilkanaście sekund "zacina się" na około sekundę czekając aż obraz "doleci".
 
Last edited:
Nie Wroobelku, ten problem jest również i u mnie, z kodekami ma mało wspólnego bo film jest w zupełnie innym formacie. A ważyłby tyle, bo nie mamy możliwości przesuwać dźwięku, musielibyśmy zainstalować wersję 1.4, tam gdzie intro było dobre, i skopiować plik intro.bik do naszego instalatora, tyle, że on waży prawie 500MB. @erwins jeżeli bardzo Ci na tym zależy, musisz spróbować to zrobić sam.
 
A może jednak silnik gry próbuje otworzyć go jakimś własnym, wbudowanym w grę kodekiem, który w wersji 1.5 został zmieniony względem tego z wersji 1.4? Bo jeśli WMP odtwarza poprawnie (kodekiem windowsowym), to cóż innego może to być?

Ed.:
Przecież intro powinno chodzić również na komputerze bez kodeków i odtwarzaczy, więc gra kodek i odtwarzacz powinna mieć wbudowany.
 
Przecież intro powinno chodzić również na komputerze bez kodeków i odtwarzaczy, więc gra kodek i odtwarzacz powinna mieć wbudowany.
O to, to.
Jak pisałem wcześniej.
Albo słabe kodeki, albo połączenie intra z lektorem coś chrzani.
 
Top Bottom