[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
FPS to Kalorie? Łał. Też się nie mogę doczekać kierowania Geraltem na tablecie pocinając w Wiedźmina Powrót Czekoladowego Sernika na przystankach...
 
FPS to Kalorie? Łał. Też się nie mogę doczekać kierowania Geraltem na tablecie pocinając w Wiedźmina Powrót Czekoladowego Sernika na przystankach...
Wiesz, że lista zmienianych słów jest znana i w cytacie posta można zobaczyć, jakie pierdoły napisałeś? :p
 
problem z uruchomieniem moda

Witam, Mam problem: ściągnęłam "Powrót" za pomocą drugiego linka. Zainstalowałam jako administrator.
Po zakończeniu instalacji pojawił się komunikat, że instalacja przebiegła poprawnie.
Pomimo tego kiedy próbuję uruchomić grę z nowego launchera wyskakuje informacja, że "brak pliku binkw32.dll" i nie mogę uruchomić gry.
View attachment 11992
Przeinstalowałam i nadal to samo. Proszę o podpowiedź co zrobić?
 

Attachments

  • błąd.JPG
    błąd.JPG
    24 KB · Views: 89
@Rustine w takim razie w jakim folderze powinnam zainstalować "Powrót"?
Próbowałam w C:\Program Files\Wiedźmin Edycja Rozszerzona\Data ale skoro ta ścieżka jest nieprawidłowa to jaką powinnam użyć?
Czy na przykład tą w której są dodatkowe przygody?: C:\Users\Public\Documents\The Witcher
Będę wdzięczna za szczegółowe wyjaśnienie.
 
Problem wywołuje dopisek do folderu Program Files, który przy programach 32 bitowych instalowanych na 64 bitowy system ma postać (x86), prawdopodobnie grę masz w folderze z tym dopiskiem, a moda w folderze bez, lub na odwrót. Możesz wyszukać pliki moda i wkleić je tam gdzie znajduje się gra, wtedy jednak uruchamiaj grę z pliku witcher.exe w folderze system.
 
Najlepiej w C:\Wiedźmin Edycja Rozszerzona
Partycja i folder są nieistotne, byleby nie instalować samego Wiedźmina w \Program Files, bo to nie jest 64-bitowy program, żeby tak robić.
@Damorka
Radziłbym przeinstalowanie Wiedźmina do jakiegokolwiek folderu oprócz \Program Files. I nie instaluj tam gier i programów, jeśli instalator sam tego nie zaleci.
 
Czy przy instalacji moda można wybierać, które rzeczy mają być 'zmodowane', a które nie? Bo muszę przyznać, że większość rzeczy zrobiliście bezdyskusyjnie genialnie, ale w kilku kwestiach po prostu bardziej podpasowuje mi oryginał.
 
Czy przy instalacji moda można wybierać, które rzeczy mają być 'zmodowane', a które nie? Bo muszę przyznać, że większość rzeczy zrobiliście bezdyskusyjnie genialnie, ale w kilku kwestiach po prostu bardziej podpasowuje mi oryginał.
Do wyboru:
- interfejs
- ikonki przedmiotów
- paski życia przeciwników
- czcionki
- cutscenki z Jaskrem
- postaci
- zbroja Przeniewiercy zastępująca wyśmienitą skórzaną kurtkę
- skyboxy

Ewentualnie po prostu dokładnie powiedz, o co chodzi, wskażę pliki do usunięcia.
 
Po przejściu W 1 (jaka ładna ta gra teraz) mam ochotę na przygody i tutaj pytanko: czy Wasz mod działa również na nie? :)
 
Ej, mam Edycję Rozszerzoną i podczas mówienia innych postaci nie widać napisów po zainstalowaniu moda, to normalne?
 
Top Bottom