[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Witam! Po przygodzie z Wiedzminem 3 zdecydowałem sięgnąć do korzeni i przejść także pozostałe części. I tutaj pojawia się pytanie o Wiedzmina 1. Widzę, że powyższy mod dał grze niezłego "kopa". Jednak, czy polecacie przechodzenie go nawet po raz pierwszy z tym modem (np. nie powoduje spadku stabilności gry, nie daje innych efektów ubocznych utrudniających pomyślne przejście Wiedzmina)? Druga kwestia, może polecicie jakieś inne mody, które na moim miejscu dodalibyście do pierwszej rozgrywki w Wiedzmina1 ?
 
Jednak, czy polecacie przechodzenie go nawet po raz pierwszy z tym modem
Tak.
(np. nie powoduje spadku stabilności gry
Trochę lecą klatki, ale na tym silniku to i tak nie ma znaczenia, zawsze lecą. :p
nie daje innych efektów ubocznych utrudniających pomyślne przejście Wiedzmina
Nie.
Druga kwestia, może polecicie jakieś inne mody, które na moim miejscu dodalibyście do pierwszej rozgrywki w Wiedzmina1 ?
W sumie niezbyt, FCR jest dla bardziej doświadczonych graczy.
 
"Program Setup Module przestał działać" - taki komunikat wyskoczył mi przed chwilą, kiedy próbowałem zainstalować moda na wersję Steam pod Windowsem 10. Da się to jakoś obejść, czy pobierać wersję bez instalatora? Próbowałem uruchamiać jako administrator i z różnymi zgodnościami. Nic to nie daje.
 
Doczłapałem w końcu do aktu II, uzbierałem 5000 orenów, ale u kowala jest tylko standardowa kurtka. Coś przegapiłem?

Nie zaznaczyłeś widać odpowiedniej odpowiedniej opcji w instalatorze. Przeinstaluj, albo pobierz wersję zip i podmień teksturę - teraz nie mam jak sprawdzić, która to, za kilkanaście minut będę wiedział. Możesz też pobrać wtyczkę DDS do któregoś z programów graficznych i samemu przejrzeć.

---------- Zaktualizowano 12:48 ----------

PS: Ale kupiłeś już kurtkę? Ikon zbroi chyba nie zmienialiśmy, więc po niej nie idzie poznać - musisz zakupić żeby wiedzieć.
 
PS: Ale kupiłeś już kurtkę? Ikon zbroi chyba nie zmienialiśmy, więc po niej nie idzie poznać - musisz zakupić żeby wiedzieć.

Miałem zaptaszkowany Zestaw Przeniewiercy. Nie kupiłem jeszcze :p Zobaczyłem starą ikonę i sobie poszedłem :p

Jak tylko skończę biegać po bagnach sprawdzę.
 
Zarzuć screenem, chcę sobie przypomnieć prawdziwie wiedźmiński pancerz.

Proszę bardzo :)

 
Top Bottom