[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu owoc będący ukoronowaniem ponad dwóch lat starań naszego zespołu. "Wiedźmin: Powrót Białego Wilka", zaplanowany jako prosta zmiana interfejsu, z czasem rozrósł się do rozmiarów, o których nikomu się nie śniło - radykalnym zmianom uległo wiele elementów oryginalnej gry, zmieniając ją niemal nie do poznania - co ważniejsze, udało się przy tym zachować specyficzny, swojski klimat gry wydanej w roku 2007 przez CD Projekt RED.

-ZAKTUALIZUJ GRĘ DO WERSJI 1.5-
-URUCHOM INSTALATOR JAKO ADMINISTRATOR-
-ZACZNIJ NOWĄ GRĘ, ABY MOD DZIAŁAŁ PRAWIDŁOWO-
-USUŃ POPRZEDNIĄ WERSJĘ POWROTU BIAŁEGO WILKA (DATA/Z_ZROTWW_INT)-
-OPCJONALNE CZCIONKI DZIAŁAJĄ BARDZO LOSOWO W PRZYPADKU RÓŻNYCH ROZDZIELCZOŚCI -PRZYKŁADOWO, SĄ WIDOCZNE W 1920X1080,
ALE NIE 1280X720. JEŚLI SĄ NIEWIDOCZNE, UDAJ SIĘ DO DATA/ZZ_ROTWW/FONTS I USUŃ PLIK FONTS.2DA-
-MOŻESZ ZAINSTALOWAĆ FCR, SCABBARDA ORAZ WSZYSTKIE INNE MODY NAWET PO INSTALACJI POWROTU BIAŁEGO WILKA-
-PO USUNIĘCIU NASZEGO MODA, UMIEŚĆ ZAWARTOŚĆ FOLDERU BACKUP W GŁÓWNYM KATALOGU GRY-


Zobacz galerię porównawczą: http://imgur.com/a/QOwz9#1

Lista najważniejszych zmian:
- Kompletna przebudowa interfejsu użytkownika - nowy ekran opcji, ekwipunek, dziennik, ekran medytacji i inne
- Stworzenie od nowa wyglądu wielu postaci, w tym zachwycający wygląd kurtek głównego bohatera
- Nowa kurtka wiedźmińska
- Nowe cut-scenki w karczmach
- Nowe skyboxy​

Twórcy: P ATROL, Eskadro, Rustine, SMiki55, pawel41lu, Pauvell, rafael01, Scani oraz UncleArtr.

Linki:
Nexus
ModDB
 
Last edited:
Naprawdę kawał dobrej roboty, tylko nie wiem czy to złudzenie, czy ramiona Wielkiego Mistrza są wysunięte tak trochę zbyt do przodu przez tę nową zbroję (tak między nami to zaprawdę świetną). Może mam jakieś omamy...
 
Już pisałem w waszym temacie, że to świetne i piszę jeszcze raz.
Niech wam Wielka Melitele wynagrodzi w czym tam zechcecie. :D
 
@NapoleonPL Od tego byśmy zaczęli, gdybyśmy mieli możliwość edycji modeli. Jak na razie nie dysponujemy żadnych programem który na to pozwala.
 
Spoko, każdemu zdarzy się przeoczenie. U góry jest napis w toku, znaczy to, mod nie jest jeszcze skończony. :)
 
Projekt bardzo fajny śledziłem go od początku do czasu zamarcia i teraz znów... Kawał dobrej roboty chłopaki :)
Mam też pytanie czy zajmujecie się samym wyglądem czy planujecie jakiś bonus (np. możliwy do znalezieni Ard'aenye ? :p )
 
Myślimy nad tym Panie dawdon12 odkąd przeczytałem o tym w Twoim temacie. Ale więcej zdradzać nie będę :p
 
Świetna robota. Najbardziej podoba mi się ekran talentów. Planujecie może kompatybilność z FCR? Szkoda by było nie móc korzystać z nowego interfejsu w FCR-em.
 
Napiszę krótko: cudna robota
Nie będę pytał, kiedy możemy się spodziewać moda, bo wiadomo, że soon ;)
Poza tym wolę poczekać i wgrać coś naprawdę ekstra, a wiadomo, że tyle retekstur to dużo pracy nawet dla tak zdolnych ludzi.

Mam tylko pytanie odnośnie wydania tego moda: czy zamierzacie wprowadzić do moda setup w którym gracz będzie mógł wybrać, jakie zmiany graficzne chce poczynić ?
 
Taki mamy plan Alkman. Jeżeli to by nas przerosło(tfu tfu), to rozdzielimy pliki na odpowiednie foldery i opiszemy każdy w ReadMe oraz wrzucimy kilka screenów.
 
Top Bottom