[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Biorąc pod uwagę zbliżającą się sesję zimową (a w zasadzie najgorszy okres przedsesyjny) oraz to, że musimy jeszcze poczekać na medalion, to Rustine dobrze określił SOON.
 
Z jednej strony nie mogę się już doczekać moda i sprawdzam obie strony forum kilka razy dziennie, ale z drugiej zdaję sobie sprawę, że jeśli wydacie go teraz, to uwalę sesję. Jak żyć panie premierze?

Chrzanić sesję, wypuśćcie moda!
 
Ten mod to jest to czego mi było potrzeba do W1, właśnie go odkurzyłem i zamierzałem przejść ponownie ale jak widzę warto poczekać. Mam nadzieję że nie za długo bo mod naprawdę robi wrażenie! :)
 
Fajna. A nie dałoby sie jej skrócić nieco ramiączek od stanika? Znaczy się podciągnąć cycków, bo teraz bardziej rzuca się w oczy, że są za nisko.
 
Cycuszki cycuszkami ale wolał bym skończonego moda, jakoś to przeboleje na rzecz W2, czy wiadomo jakieś ETA do zakończenia?
 
Patrol miał informacje kiedy możemy się spodziewać nowego medalionu. Jeśli do tego czasu interfejs będzie gotowy to wydamy wersję 1.0. Potem najprawdopodobniej poprawki błędów oraz wprowadzanie dodatkowych retekstur.
 
Ależ Wy szczujecie! Świeżutka instalka W1 leży na dysku i czeka na moda. Dalibyście go w końcu! :D Ferie są! Wielkopolska pozdrawia.
 
Dobrze, że jeszcze nie wydali. :D Sesja jest, przynajmniej biedni studenci mają szansę znaleźć inną wymówkę, żeby nie zdać. A propos, witam wszystkich. :)
 
A jeśli można zapytać, czy wasz mod będzie kompatybilny z FCR 1.6? Czy są jakieś elementy, które mogą się gryźć z tymi z moda Flasha?
@borias: Ja nie wytrzymałem i zapewne skończę W1 (z FCR 1.6) zanim mod zostanie wydany. Ale przynajmniej będzie pretekst do zagrania jeszcze raz w przyszłości :D
 
Last edited:

Guest 2000802

Guest
Mod zmienia jedynie tekstury interfejsu i niektórych postaci, więc nie ma co się gryźć z FCR. Po za tym pisali, że zrobią wersję dla FCR.
 
Gryźć by się mógł właśnie interfejs, bo talenty w FCR są inne, ale zrobimy wersję kompatybilną z modem.
 
Top Bottom