Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

+
Hałasujcie, hałasujcie, to może się ugną i RK wyjdzie.
 
Ja się zastanawiam kto odpowiada za szerzenie dezinformacji ? Kto w CDPR jest kompetentny a kto nie rzetelny ?

---------- Zaktualizowano 15:35 ----------

Można posłużyć się analogią do Minecrafta - otóż np ja kupiłem tę grę ze względu na zapewnienia o tym iż będę mógł budować swoje światy. I co ?
 
Last edited:
Podejrzewam, że to kwestia silnika. Ta gra ma problemy z poprawnym działaniem nawet w wersji czystej, nad którą pracowano miesiącami. Z modami zapewne rozsypałaby się na kawałki. Multiplatformowość jej mać. Szkoda, bo zostaje coraz mniej z gry, która mogła trafić do panteonu gatunku. Opadają pozory i tylko pijar się nie zmienia. Mam wrażenie, że zachodzi podobny proces jak z ostatnim DA. Początkowe zachwyty dość szybko zaniknęły pod ciężarem rzeczywistości.
 
Nie rozumiem jednego, jak napisali, że wyjdzie RK to czemu teraz piszą, że nie wyjdzie RK?
 
Nie rozumiem jednego, jak napisali, że wyjdzie RK to czemu teraz piszą, że nie wyjdzie RK?
Bo mają wspaniały PR, który uznał, że warto się wypowiadać o rzeczach o których sami deweloperzy nie mają pojęcia. Znowu dostaliśmy przedpremierowe puste obietnice. Tak to jest, trzeba było powiedzieć przed premierą: "nie planujemy wsparcia dla modów, ewentualnie oddamy narzędzia pozwalające na dostęp do plików" zamiast powtarzać 15 razy w wywiadzie "modding community is very important for us". Tylko oczywiście, gdyby powiedzieli to pierwsze to robiliby sobie niemiły PR, a tak być nie może, lepiej kłamać swoich odbiorców - gra się przynajmniej sprzeda.
 
Chmmm czy tylko mnie się wydaje że napisanie, że "na razie nie ma planów na dodatkowe narzędzia brzmi lepiej" niż "narzędzia do questów i świata wyjdą dopiero po premierze dodatków bo piniądz"

A nie prościej napisać "narzędzia do questów i świata wyjdą dopiero po premierze dodatków[KROPKA]"
 
Cytat Zamieszczone przez Paranor.603 Zobacz posta
Chmmm czy tylko mnie się wydaje że napisanie, że "na razie nie ma planów na dodatkowe narzędzia brzmi lepiej" niż "narzędzia do questów i świata wyjdą dopiero po premierze dodatków bo piniądz"
A nie prościej napisać "narzędzia do questów i świata wyjdą dopiero po premierze dodatków[KROPKA]"

A nie prościej napisać :
a) Redkit na pewno wyjdzie [KONIEC I KROPKA]
b) Redkit na pewno nie wyjdzie [KONIEC I KROPKA].
?
:p
Bo teraz to uprawiają klasyczny i zły proceder owijania w bawełnę - a na to powinien być paragraf w KK :p
 
Last edited:
A nie prościej napisać "narzędzia do questów i świata wyjdą dopiero po premierze dodatków[KROPKA]"

Jeśli uda im się zaimplementować REDKit tak aby działał na wersjach konsolowych gry - to tak, a jak nie... to mówi się trudno i jedzie dalej :cirisad:.
 
@I_w_a_N przecież userów konsol nic nie interesuje bo włączają > odpalają > grają! (zupełnie jak na PC ;) ) Sądzisz że powodem dla którego potencjalnie nie wyjdzie Redkit może być to że nie będą wstanie dostarczyć RK na wszystkie platformy (nie wiem czy dobrze rozumiem Twój post) ? Eeee....
 
@I_w_a_N W Bethesda jak widać znaleźli rozwiązanie bo dla pewnego swego i chcącego nic trudnego ;) a rozwiązanie wcale nie jest odkrywcze bo : "Edycja konsolowa będzie po prostu współpracować z rzeczami stworzonymi na pecety" - tak przynajmniej twierdzą dziś :p

---------- Zaktualizowano 17:01 ----------

A zresztą od kiedy im tak spieszno do równości platform ?, może od kart do Gwinta na XO ? :p

---------- Zaktualizowano 17:11 ----------

Zaraz pewnie forum padnie bo :
:D
 
Nie wiem gdzie o tym napisać ale skoro można teraz "rozgotowywać" pliki jest ktoś w stanie podmienić włosy zielarki z białego sadu z włosami Yen?
Kolor czarny i w końcu jakiś substytut do nieodpowiednich włosów :p
 
A propos podmian... Dałoby się tak podmienić wszystkie zbroje kota na wilka wyglądem, ale z oryginalnymi statystykami kota? Tak samo wszystkie statystyki mieczy niedźwiedzia na wygląd wilka? Chodzi mi tutaj jedynie o najlepsze statystyki które bez wątpienia daje rynsztunek kota + miecze niedźwiedzia ale z wyglądem wilka, i czy dałoby się coś zrobić z przenikającą brodą przez kołnierze albo czy jest planowana jakaś modyfikacja rynsztunków?
 
Na dniach wypuszczę rynsztunki Niedźwiedzia i Kota, potem zajmę się Wilkiem i Gryfem. Nie da się usunąć przenikania modeli.
 
Rustine, Twoje modyfikacje polegają na zmianie kolorów, czy tez są to konkretniejsze edycje? Bo sam teraz nie wiem w końcu czy modkit pozwala na tworzenie całkowicie nowych rynsztunków.
 
Mod na naprawienie błędów z tatuażami... ??

Witam! Czy istnieje jakiś mod, który podczas wybierania innej opcji niż zgól brodę i broda nie nanosi tego temerskiego tatuażu niebieskich pasów? Zaczynałem bez niego, chcialem zmienić wygląd zarostu ibum tatuaż, już trafia mnie szlag jak co nowy pach sprawdzam czy to w koncu poprawili, bo nie poprawili. -.-
 
Last edited:
Top Bottom