Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

+
da się zastąpić kolczugę w mistrzowskim Kocie teksturą materiału z niedźwiedzia?
Walczyłem z edycją materiałów od tygodnia, dopiero dzisiaj, po kilkunastu godzinach szukania i prób, udało mi się je zmienić. Tak, zrobię opcjonalnego Kota bez kolczugi.

---------- Zaktualizowano 19:35 ----------

@Rustine Mógłbyś pogrzebać trochę w teksturach trawy? Spróbować zmienić odcień itd. Bo na podmianę modeli czy wykoślawienie pojedynczych źdźbeł chyba nie ma co liczyć.
Na razie zajmuję się postaciami.
 
Ludzie dostali prostego modkita, żeby twórcy mogli spokojnie robić dodatki, a ci jeszcze narzekają :v Przecież redzi teraz robią dwa rozszerzenia, poprawiają bugi i przy tym zrobili narzędzie, żeby gracze mogli się do czasu rozszerzeń pobawić. Naprawdę nie wiem jak można wymagać więcej, skoro dostało się już tyle całkiem za darmo.

Osobiście w ogóle by mi to nie przeszkadzało gdyby dali możliwość zwiększenia dystansu tej cholernej mgły. Dodatkowo chce chociaż niamiastke tego klimatu z bagien pokazanego na E3 (odbicia słoneczne, para - mgła). Wersja finalna tutaj jest dwa poziomy niżej a redkit mógł to poprawić.

PS
@Rustine

Świetna robota z pancerzami.
 
Osobiście w ogóle by mi to nie przeszkadzało gdyby dali możliwość zwiększenia dystansu tej cholernej mgły. Dodatkowo chce chociaż niamiastke tego klimatu z bagien pokazanego na E3 (odbicia słoneczne, para - mgła). Wersja finalna tutaj jest dwa poziomy niżej a redkit mógł to poprawić.

W jednym z wywiadów mówili że przy bagnach inspirowali się mazurami, ale szkoda tego klimatu :cirisad:
Teoretycznie można by przyspawać jeden typ pogody na bagnach (coś jak kłomnica lub wsypa na której jest magiczna wieża) i zmienić tekstury roślinności. :wondering:
 
@Rustine

Ze swojej strony jeszcze bym prosił, aby w przyszłości zmienić maskę Eredina na tą z trailera. Wiele osób narzeka, że ma wbudowany "modulator głosu" ale nikt nie wpadł na pomysł, że nagrania Eredina były robione na podstawie właśnie "tej" z trailera gdzie to miałoby sens :disgust:


PS

Swoją drogą co się dzieje z nexusem? Żadnych modów na poprawę wyglądu samej gry - żadnych tekstur HD itd. Emigracja do innych gier?
 
Last edited:
Swoją drogą co się dzieje z nexusem? Żadnych modów na poprawę wyglądu samej gry - żadnych tekstur HD itd. Emigracja do innych gier?

Takie coś raczej wymaga odrobiny więcej czasu. Poza tym tekstury są w bardzo wysokiej rozdzielczości, wątpię by ktoś się za to wziął, do W2 nie powstał żaden mod podwyższający rozdzielczość tekstur.
 
Takie coś raczej wymaga odrobiny więcej czasu. Poza tym tekstury są w bardzo wysokiej rozdzielczości, wątpię by ktoś się za to wziął, do W2 nie powstał żaden mod podwyższający rozdzielczość tekstur.

To fakt, tekstury są naprawdę dobrej jakości w W3. Zdarzają się co prawda kwiatki (np. niektóre tekstury skał), aczkolwiek może to być po prostu stretching - nie przyglądałem się dokładnie. Ale fakt faktem, nie raz i nie dwa trafiłem na teksturę wyglądającą koszmarnie. One bardzo rzucają się w oczy właśnie przez fakt, że cała reszta tekstur jest w dużej rozdzielczości.
 
Brzydkie tekstury rzuciły mi się w oczy tylko w jednym miejscu, podczas bitwy o KM, bo było dużo zbliżeń na kamyczki. SMIM do W3 byłby dobrym pomysłem, czyli pierdoły na które mało kto zwraca uwagę poprawione do granic możliwości :p
 
Ktoś wie gdzie znajdują się pliki odpowiedzialne za zadania, a właściwie co się dzieje podczas nich?
 
Jeśli byłby redkit2 to można byłoby zrobić remake wiedźmina 1 i 2 tym programem, czy nie?
 
Takie coś raczej wymaga odrobiny więcej czasu. Poza tym tekstury są w bardzo wysokiej rozdzielczości, wątpię by ktoś się za to wziął, do W2 nie powstał żaden mod podwyższający rozdzielczość tekstur.
do W2 powstał HD texture mod better texture sie nazwa chyba
 
Tak w ogóle to po rozpakowaniu gry nie mogę znaleźć plików odpowiedzialnych za fryzury i włosy. Wie ktoś gdzie powinny one się znajdować? Bo ruda Triss jest "okropeczna", a po teksturze włosów ani widu ani słychu...
:sad:
 
Top Bottom