Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

+
Własnie ktoś dodał moda na nexusie, który daje Geraltowi twarz Vesemira :D tyle tylko, że mi to trochę przypomina ojca Chrzestnego :p
 

Attachments

  • 371-0-1439837541.jpg
    371-0-1439837541.jpg
    320.4 KB · Views: 346
Witam! Czy istnieje jakiś mod, który podczas wybierania innej opcji niż zgól brodę i broda nie nanosi tego temerskiego tatuażu niebieskich pasów? Zaczynałem bez niego, chcialem zmienić wygląd zarostu ibum tatuaż, już trafia mnie szlag jak co nowy pach sprawdzam czy to w koncu poprawili, bo nie poprawili. -.-

Możesz wywalić tatuaż konsolą.
 
@Rustine , mógłbyś poprawić ten no beard mod tak żeby działał na NG+? Przy uruchomieniu nowej gry zwykłej wszystko działa jak należy. Jednak w NG+ broda nie znika. Próbowałem wrzucić go jeszcze raz po rozpoczęciu gry, ale nic to nie dało.
 
Ludzie dostali prostego modkita, żeby twórcy mogli spokojnie robić dodatki, a ci jeszcze narzekają :v Przecież redzi teraz robią dwa rozszerzenia, poprawiają bugi i przy tym zrobili narzędzie, żeby gracze mogli się do czasu rozszerzeń pobawić. Naprawdę nie wiem jak można wymagać więcej, skoro dostało się już tyle całkiem za darmo.
 
W jaki sposób?? Wiem że trzeba pobrać konsolę, ale jaki kod?

setcustomhead('head_0')

Potem komendami przywróć sobie brodę i fryzurę.

CHARACTER LOOKS
addHair1
addHair2
addHair3
addHairDLC1
addHairDLC2
addHairDLC3
setbeard(0,0) - shaved
setbeard(0,1) -
setbeard(0,2) -
setbeard(0,3) -
setbeard(0,4) - long beard
setbeard(1) - grows a beard
settattoo(0) - hides the blue stripe tattoo from the Witcher 2 quest "Hangover"
settattoo(1) - show the blue stripe tattoo from the Witcher 2 quest "Hangover"
shave - removes beard
WitcherHairstyle('1') - sets Hairstyle 1
WitcherHairstyle('2') - sets Hairstyle 2
WitcherHairstyle('3') - sets Hairstyle 3
setcustomhead('name') - changes Geralt's Head, removecustomhead to reset
e.g. setcustomhead('head_robbery') - Geralt with the robbery mask
[click here to hide all custom heads]
GERALT HEADS
setcustomhead('head_0')
setcustomhead('head_0_tattoo')
setcustomhead('head_1')
setcustomhead('head_1_tattoo')
setcustomhead('head_2')
setcustomhead('head_2_tattoo')
setcustomhead('head_3')
setcustomhead('head_3_tattoo')
setcustomhead('head_4')
setcustomhead('head_4_tattoo')
setcustomhead('head_shaving1')
setcustomhead('head_shaving2')
setcustomhead('head_shaving3')
setcustomhead('head_robbery')
setcustomhead('head_robbery_tattoo')
setcustomhead('head_5')
setcustomhead('head_5_tattoo')
setcustomhead('head_6')
setcustomhead('head_6_tattoo')
setcustomhead('head_7')
setcustomhead('head_7_tattoo')
 
Również dołączę się do zbożnych życzeń.

wierzę, że nie tylko mnie irytuje kompletna niekanoniczność mnóstwa rzeczy w grze.

najbardziej palące wg mnie sprawy, to:
- Jaskółka (miecz Ciri) która miała być lekkim, gnomim gwyhyrem o falowanym ostrzu a w najlepszym wypadku jest mieczem katowskim
- Jaskier, który wciąż nie jest blond (mimo Sezonu Burz)
- Triss ruda zamiast o włosach kasztanowych (Serio Redzi, jest różnica między kasztanem a ognistą miedzią)

widziałem, że na Nexusie pojawiły się już mody na popielatoszare włosy dla Ciri, bielsze (bo niestety wciąż nie białe) brwi Geralta oraz niebieskie oczy dla Triss, chwała i cześć twórcom!

Jeśli by ktoś szukał inspiracji do modowania, będę niezmiernie wdzięczny za wykorzystanie moich propozycji :)
 
Poszukuję moda na zwiększenie szansy na pojawienie się specjalnych animacji kończących, np co 2 albo nawet co 1 zabitego wroga, oraz takiego który w rodzaju strzyżenia brody 'Bródka' lub tej maksymalnie długiej brody, usunie tylko wąsa, myślę że dla kogoś kto ogarnia to modowanie to będzie chwila podmienić miejsce wąsa w "Bródce' lub długiej brodzie na jego brak ze zgolonej całkowicie brody. Oczywiście mam na myśli też miejsca gdzie ten wąs się z brodą łączy.:))
 
Last edited:
Ma ktoś jakiegoś save'a z triss bo pomazałem teksturę jej twarzy i nie wiem czy zadziała, a sam nie mam save'a coby sprawdzić :)
 
@Rustine Mógłbyś pogrzebać trochę w teksturach trawy? Spróbować zmienić odcień itd. Bo na podmianę modeli czy wykoślawienie pojedynczych źdźbeł chyba nie ma co liczyć.
 
Last edited:
ED: @PATROL , @Rustine - da się zastąpić kolczugę w mistrzowskim Kocie teksturą materiału z niedźwiedzia?

Słowo materiał w tym momencie może wywołać szał bitewny :p Jakoś się pewnie da i się spróbuje, jak będzie fajny efekt, to Rustine doda to jako opcję przy secie Kota, tak jak z bandaną przy Miśku.
 
czy ktoś już próbował edytować modele trawy albo jakieś tekstury środowiska i czy da się np uregulować mgłę ?
 
Top Bottom