Mody do gier

+
Mody do gier

Witam, poszukuje osoby która podjełaby się zrobienie kilku modów do różnych gier.
 
Aha...

Jeżeli chcesz coś załatwić to podaj więcej informacji. W przeciwnym razie do nikogo nie dotrzesz.
 
Najlepiej. Jeżeli ktoś się na tym zna to prędzej się skontaktuje z Tobą gdy będzie wiedział/a o co chodzi. Pierwsza zasada poszukiwania jakiegokolwiek moddera: Podaj tytuł do którego ma robić te mody. Pytanie rzucone w tłum nigdy nie odnosi większych sukcesów. Sprecyzuj o co chodzi to może ktoś się zgłosi. ;)
 
Ok, dzięki
Chodzi mi o mody do do gier takich jak "18 Whelse of Stell" wszystkie części i gier tekich jak "Euro Truck Simulator", "German Truck Simulator". Chciałem dołożyc parę rzeyczy, które dały by lepsza frajdę z gry.

Wiem, że trochę tego jest, ale bardzo lubię grać w tekie gierki.

Scaliłam
zi3lona
 
Taka mała rada - może poszukaj na forach poświęconych tym grom - ta będzie łatwiej i szybciej...
 
https://www.google.pl/search?q=18+Whelse+of+Stell&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:eek:fficial&client=firefox-a#hl=pl&client=firefox-a&hs=3Kg&rls=org.mozilla:pl:eek:fficial&sa=X&ei=wR4_UK6HGYfGtAaRyYCIDw&ved=0CBwQvwUoAQ&q=18+Wheels+of+Steel+mody&spell=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=d2671fc13884fe33&biw=1280&bih=865
 
To może sprecyzuj, o jakie mody Ci chodzi, to zawsze ułatwia sprawę.
Poza tym Przemo radzi Ci słusznie - łatwiej chyba o takie bardziej specjalistyczne mody na forach dedykowanych poszczególnym grom?
Tu raczej maniacy modowi Wiedźmina przesiadują :D
 
Top Bottom