Mody na XBOX 360.

+
Mody na XBOX 360.

Witam, witam. Zwracam się do was z małym zapytaniem nurtującym mnie od momentu kiedy szukałem powodu by wrócić do Wiedźmina 2 - czyli od jakichś 5 minut. Ale mniejsza z tym. Czy jakimś cudem da się grać w modyfikacje do Wieśka 2 na XBOX 360? Kojarzę, że w przypadku Skyrima na trzysta sześćdziesiątce można było grać w mody/sejwy z peceta jeśli w jakiś sposób przerobiło się konsole. Czy jest tu jakiś fan moddingu, który powie mi czy jakimś cudem nie jestem stracony i mimo drewnianego pc mogę zagrać w mody do Wieśka dwa na moim X-Pudle?
 

Guest 2364765

Guest
Wiesz, co społeczność naprawdę potrafić tworzyć cuda, więc nie zdziwiłbym się, gdyby na pendrive można było przenieść moda z PC na XBOXa :v
Tylko po co i w imie czego?
Może istniała by jakaś w miare prosta metoda dla ludzi z JTAGowanymi modelami, tylko kto by chciał banować swoją konsole dla gry która ma dosłownie kilka modów.

Drugiego wieśka w tym momencie uciągnie jako-tako każdy sensowny komputer z ostatnich 7-8 lat, w dodatku kosztuje grosze i często jeszcze ma promocyjne obniżki cen. Polecam po prostu zakupić wersje na PC jak chcesz mody, na pewno na żadnym sprzęcie z ostatniej dekady nie będzie działać gorzej jak na konsoli.
 
Tylko po co i w imie czego?
Może istniała by jakaś w miare prosta metoda dla ludzi z JTAGowanymi modelami, tylko kto by chciał banować swoją konsole dla gry która ma dosłownie kilka modów.

Drugiego wieśka w tym momencie uciągnie jako-tako każdy sensowny komputer z ostatnich 7-8 lat, w dodatku kosztuje grosze i często jeszcze ma promocyjne obniżki cen. Polecam po prostu zakupić wersje na PC jak chcesz mody, na pewno na żadnym sprzęcie z ostatniej dekady nie będzie działać gorzej jak na konsoli.
Ooj panie, uwierz mi. Gdyby mój sprzęt był zdolny do odpalenia Wieśka 2 przy chociaż 30fps to w życiu nie kupowałbym wersji na XBOXa. Dla mnie 14 góra 15 klatek nie wystarcza, a z tymi configami z LowSpecGamera nie mam zamiaru się bawić. No cóż, jeśli nie ma możliwości odpalenia modów na swojej konsoli to poczekam na nowego PC.

@edit - Lolz kilka ludzi już minimum z 1 godzinę przegląda temat i nie wiem czy piszą tyle nowego posta czy co :V
 
Last edited:
Top Bottom