Mody nie działają

+
Mody nie działają

Witam mam problem z modami do wiedźmina 3 w wersji GOTY podczas importowania moda do wiedźmina wszystko przebiega sprawnie lecz w grze się nic nie zmienia jedyne co udało mi się zainstalować to shadery i parę modów graficznych które nie potrzebują konfiguracji w grze a ja owej zakłądki Mods w grze nie posiadam nie wiem co mam dalej robić

uprzejmie proszę o pomoc i z góry dziękuje
 
Mr.ZoltanChivay;n9829451 said:
Witam mam problem z modami do wiedźmina 3 w wersji GOTY podczas importowania moda do wiedźmina wszystko przebiega sprawnie lecz w grze się nic nie zmienia jedyne co udało mi się zainstalować to shadery i parę modów graficznych które nie potrzebują konfiguracji w grze a ja owej zakłądki Mods w grze nie posiadam nie wiem co mam dalej robić

uprzejmie proszę o pomoc i z góry dziękuje

Jak rozumiem nie działają mody, które powinny dodawać opcje do menu? Czy wklejasz wszystko tam gdzie trzeba, czyli i do folderu mods i do folderu bin?
 
Wklejam wg poradnika lub przez nexusa nigdzie nikt nie pisał żeby wkolejać cokolwiek do folderu bin tylko do folderu Mods wklejam
 
Hej,

Jestem trochę zielona jeśli chodzi o mody - wrzuciłam sobie mod full exp, ale po odpaleniu Red Engine 3 wyskakują takie oto errory:

Error [modalwaysdlcexp]game\r4game.ws(1633): Function 'RemoveAllNonAutoBuffs' does not take 2 param(s)
Error [content0]game\gameplay\focus\focus.ws(202): Function 'LogWithName' does not take 1 param(s)
Error [content0]game\gameplay\focus\focus.ws(262): Function 'LogWithName' does not take 1 param(s)
Error [content0]game\gui\menus\gwintgamemenu.ws(105): Function 'LogWithName' does not take 1 param(s)
Error [content0]game\player\states\vehicles\horseriding.ws(44): Function 'LogWithName' does not take 1 param(s)
Error [content0]game\player\states\vehicles\sailing.ws(56): Function 'LogWithName' does not take 1 param(s)
Error [content0]game\player\states\playerdialogstate.ws(46): Function 'LogWithName' does not take 1 param(s)
Error [content0]game\player\states\aimthrow.ws(39): Function 'LogWithName' does not take 1 param(s)
Error [content0]game\player\states\combat.ws(123): Function 'LogWithName' does not take 1 param(s)
Error [content0]game\player\states\exploration.ws(55): Function 'LogWithName' does not take 1 param(s)
Error [content0]game\player\states\swimming.ws(247): Function 'LogWithName' does not take 1 param(s)

Warning [content0]engine\telemetrykeyword.ws(5): Native function 'Log' was not exported from class 'CR4TelemetryScriptProxy' in C++ code.
Warning [content0]engine\environment.ws(25): Global native function 'EnableDebugOverlayFilter' was not exported from C++ code.
Warning [content0]engine\environment.ws(27): Global native function 'EnableDebugPostProcess' was not exported from C++ code.
Warning [content0]engine\showflags.ws(9): Global native function 'DebugSetEShowFlag' was not exported from C++ code.

Czy może mi ktoś pomóc - co jest do podmianki? Moda wrzuciłam prawidłowo do folderu Mods. Mod ściągnięty z nexus mods. Będę wdzięczna za pomoc. Wróciłam do W3, tym razem chcę pograć sobie z modami.
 
virus0911;n10364932 said:
Hej,

Jestem trochę zielona jeśli chodzi o mody - wrzuciłam sobie mod full exp, ale po odpaleniu Red Engine 3 wyskakują takie oto errory:
Czy może mi ktoś pomóc - co jest do podmianki? Moda wrzuciłam prawidłowo do folderu Mods. Mod ściągnięty z nexus mods. Będę wdzięczna za pomoc. Wróciłam do W3, tym razem chcę pograć sobie z modami.

Tych modów na pełne doświadczenie jest kilka. Upewnij się, czy pobrałaś taki, który jest kompatybilny z twoją wersją gry. A jeśli tak, to poszukaj innego. U mnie prawidłowo zadziałał chyba dopiero trzeci z kolei.
 
Witam,
Tak jak w tytule mam problem z modem friendly hud mianowicie po wrzuceniu moda do folderu wyskakuje mi taki error:

Error [modfriendlyhud]game\gui\main_menu\ingamemenu.ws(309): Could not find function 'RefreshMainMenuAfterContentLoaded'

Warning [content0]engine\environment.ws(30): Global native function 'EnableDebugOverlayFilter' was not exported from C++ code.
Warning [content0]engine\environment.ws(32): Global native function 'EnableDebugPostProcess' was not exported from C++ code.
Warning [content0]engine\showflags.ws(11): Global native function 'DebugSetEShowFlag' was not exported from C++ code.

Proszę o pomoc i z góry dzięki :D
 
Mam Wiedźmaka z Gog-a więc chyba nie trzeba ?
Post automatically merged:

Dobra, po zainstalowaniu Unification Patcha wszystko działa :D Dzięki
Post automatically merged:

Jednak działa tylko zatrzymywanie czasu pod f11 a reszta nie działa :(
 
Last edited:
Chyba nie, robiłem tak dużo rzeczy żeby ten mod działał, że już nie pamiętam :p + nie mam w ogóle modów w opcjach w menu wiedźmina.
Post automatically merged:

Dobra wszystko ogarnąłem, wystarczyło skopiować imput i modFHUDConfig z folderu moda do wiedźmaka do tego samego folderu i jest git.
Dzięki za pomoc :D
 
Last edited:
Odkopię temat bo właśnie po raz pierwszy w Wieśku trafiłem na problem z modami. Mody działają mi teraz tylko przy instalacji poprzez Vortexa i pod warunkiem, że grę odpalam przez ten właśnie program. Ręczne wrzucanie modów do katalogu "Mods" nic nie daje, gra ich nie widzi. Jeżeli odpalę grę przez goga jest to samo. Tylko uruchomienie gry poprzez Vortexa skutkuje tym, że mody działają. Ma ktoś może pomysł co jest tego przyczyną?
 
Top Bottom