Modyfikacje do broni białej (Patch 1.1)

+
Jak w temacie. Wydaje mi się, że nie ma możliwości dodania modyfikacji do broni białej. Czy ktoś powierdzi?
 
No u mnie nie bardzo. Po kliknięciu na pustą ikonę modyfikacji, modyfikacje po prawej nie pojawiają się. Jak wybiorę np. pistolet to wszystko jest ok.
 
bo może nie masz w plecaku odpowiedniej modyfikacji do użycia dla broni białej. Nie każda modyfikacja da się zainstalować wszędzie.
 
Dokładnie jak @Gorghu
Napisal

Do bronił białej jest inny typ modyfikacji

Tak samo jak celowniki np do rewolwerów nie pasują do snajperki ;)

A napisałem niestety bo ta broń i bez modyfikacji jest przerośnięta w działaniu :D
 
bo może nie masz w plecaku odpowiedniej modyfikacji do użycia dla broni białej. Nie każda modyfikacja da się zainstalować wszędzie.
Mam modyfikacje do broni białej, które poprzednio stosowałem. Np. szansa na atak krytyczny lub współczynnik do szybkości.
Post automatically merged:

Po powrocie do 1.06 okazuje się, że się myliłem i faktycznie tych modów co mam w plecaku nie można nałożyć na broń białą.
 

Attachments

  • Cyberpunk2077 2021-01-26 00-50-29.png
    Cyberpunk2077 2021-01-26 00-50-29.png
    3.9 MB · Views: 74
Last edited:
One się różnią wyglądem. Ten na górze najbardziej po lewej jest do broni białej. :)
 
One się różnią wyglądem. Ten na górze najbardziej po lewej jest do broni białej. :)
Raczej nie. Patrz na załącznik. Ten mod pojawia się w przypadku wybrania pistoletu.
 

Attachments

  • Cyberpunk2077 2021-01-26 23-55-59.png
    Cyberpunk2077 2021-01-26 23-55-59.png
    3.7 MB · Views: 42
Top Bottom