Mogę grać tylko w trening. Co robić?

+
Jestem nowy. Przeszedłem samouczek i mogę go rozegrać jeszcze raz albo zagrać trening. Nie mam żadnej innej opcji do wyboru. Czy muszę wygrać ten trening każdą z talii startowych czy jak?
 
Jestem nowy. Przeszedłem samouczek i mogę go rozegrać jeszcze raz albo zagrać trening. Nie mam żadnej innej opcji do wyboru. Czy muszę wygrać ten trening każdą z talii startowych czy jak?
Może odznacz "ptaszek" pod kafelkiem - gra klasyczna? Wtedy powinieneś móc rozegrać potyczki.
 
W menu "graj", pod środkową kartą. Przynajmniej tak jest po osiągnięciu 10 poziomu a czy przed to nie jestem pewien.
 
Świetnie, tylko ja tego menu w ogóle nie mam. Mam tylko i wyłącznie wejście do treningu i wybór talii.
 
Z tego co pamiętam by móc rozpocząć normalną grę musisz ukończyć samouczek. Skoro nie odblokowała się możliwość pójścia dalej to albo coś z tego samouczka nie zrobiłeś, albo coś nie zadziałało. Proponuję przesłać zgłoszenie do supportu.
 
Screeny z menu i samouczka byś musiał pokazać, może coś więcej byśmy poradzili.
 
1. Gdy wchodzę do gry
2. Samouczek
3. Gdy wyłączę tę kartę, która wychodzi na początku
 

Attachments

  • początek.png.png
    początek.png.png
    822.4 KB · Views: 92
  • samouczek.png.png
    samouczek.png.png
    855.2 KB · Views: 92
  • trening.png.png
    trening.png.png
    780.4 KB · Views: 82
No to chyba coś z samouczkiem nie zatrybiło... Prześlij te screeny do supportu, ewentualnie stwórz nowe konto jak Ci się chce i zobacz czy też będą takie cyrki.
 
Top Bottom