Moja kolekcja wszystkich możliwych kart premium.

+

Guest 4136390

Guest
Moja kolekcja wszystkich możliwych kart premium.

Cześć.

Chciałbym Wam zaprezentować moją pełną kolekcję kart premium. Do takiego stanu bardzo przyczynili się sami twórcy, którzy hojnie nas obdarowują licznymi wydarzeniami. Podczas trwania weekendu beczek premium otworzyłem łącznie kilkaset beczek kupionych za złoto, a w trakcie tańszej transmutacji kart wykorzystałem cały zgromadzony pył. Do tego dochodzą jeszcze wojny frakcji, które zawsze coś surowców dorzucą, tryb Areny, który ukończyłem pomyślnie kilkadziesiąt razy oraz oczywiście dzienne nagrody i zadania. Jak miałem czas i chęci to spokojnie wyciągałem +/- 400 złota dziennie, więc miesięcznie wychodzi kilkanaście tysięcy. Dzięki dzisiejszej aktualizacji zniszczyłem duplikaty premium i mogłem dzięki temu zrobić kilka złotych i brązowych kart, których mi brakowało. Moja kolekcja zawiera wszystkie możliwe karty w takiej ilości, jaką można włożyć do talii.

Mogę jeszcze dodać, że gram w Gwinta od pierwszego dnia OBT, a pokochałem go od pierwszej partii, którą rozegrałem z Alderetem Geertem w Białym Sadzie kilka lat temu. Prawdopodobnie będę grać dalej poświęcając grze taką samą ilość czasu jak teraz. Trzeba zbierać złoto, żeby dobrze wejść w dodatek, który kiedyś mam nadzieję się pojawi lekko po dobrym i dopracowanym projekcie HC.
Duplikaty, które mógłbym teraz zniszczyć są przeliczane bo najgorszym koszcie, więc jak będzie pełen zwrot ta liczba zwiększy się kilkukrotnie zarówno w skrawkach jak i pyle.

Dajcie znać jak u Was to wygląda.
 
Gratulacje dla PanSzarata . Co prawda nie mam wszystkich kart w wersji premium, ale praktycznie wszystkie karty posiadam [na te parę sztuk kilkadziesiąt tysięcy skrawków spokojnie starczy ;) ]. Beczek za złotówki nie kupowałem. Również także gram od czasów CB, ale dziennie znacznie mniej od PanaSzaraty. Świadczy to niezbicie, że CD Projekt Red jest b.hojny, jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych kart. Jak dla mnie - trochę zbyt hojny.. Ciekawe, czy ta tendencja się utrzyma?
 
robbowojcik;n10956062 said:
​​Świadczy to niezbicie, że CD Projekt Red jest b.hojny, jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych kart. Jak dla mnie - trochę zbyt hojny.. Ciekawe, czy ta tendencja się utrzyma?

​​​​Dla pakietu podstawowego raczej nie, aby nowi gracze szybciej mieli podstawe, ale nowe pakiety będą lecieć z nowych beczek o podwyższonej cenie i za większość ilość skrawków, tak ja to widzę. Napewno będą różne beczki, zależne od dodatku.

​​​​​​Ja bym zrobił tak, najnowszy dodatek obniża ceny beczek poprzedniego dodatku np. Najnowszy za 400gold, wcześniejszy za 300, jeszcze wcześniejszy za 200 i w końcu najstarsze w cenie podstawowego pakietu, czyli 100gold.

Widać jak ciężko i długo idzie robienie kart w gwincie przez niesamowite animacje, jak będą po 100 za beczkę, to zanim dotrze następny dodatek, to można za darmo wydropić z beczek cały pakiet.

System nagród jest świetny tylko tworzenie kart za skrawki jest za tanie, w nowych dodatkach zrobiłbym jak z beczkami wyżej, czyli im nowsze tym za więcej skrawków, poprzednie tańsze, a najstarsze za tyle ile podstawa.

Tak ja bym to widział =], jakbym chciał na was zarobić, tak bym zrobił. Macie szczęście, że nie mogę =]
 
Last edited:

Guest 4136390

Guest
MaRIB1;n10956287 said:
​​​​Dla pakietu podstawowego raczej nie, aby nowi gracze szybciej mieli podstawe, ale nowe pakiety będą lecieć z nowych beczek o podwyższonej cenie i za większość ilość skrawków, tak ja to widzę. Napewno będą różne beczki, zależne od dodatku.

​​​​​​Ja bym zrobił tak, najnowszy dodatek obniża ceny beczek poprzedniego dodatku np. Najnowszy za 400gold, wcześniejszy za 300, jeszcze wcześniejszy za 200 i w końcu najstarsze w cenie podstawowego pakietu, czyli 100gold.

Widać jak ciężko i długo idzie robienie kart w gwincie przez niesamowite animacje, jak będą po 100 za beczkę, to zanim dotrze następny dodatek, to można za darmo wydropić z beczek cały pakiet.

System nagród jest świetny tylko tworzenie kart za skrawki jest za tanie, w nowych dodatkach zrobiłbym jak z beczkami wyżej, czyli im nowsze tym za więcej skrawków, poprzednie tańsze, a najstarsze za tyle ile podstawa.

Tak ja bym to widział =], jakbym chciał na was zarobić, tak bym zrobił. Macie szczęście, że nie mogę =]

Zgadzam się z Tobą. Przecież dodatek jak wyjdzie to nie będzie miał tyle kart ile jest w pakiecie podstawowym tylko znacznie mniej. Jeżeli nowe karty będą co kilka miesięcy to zachowując obecny system nagradzania zdobycie ich będzie dosłownie chwilą, nie wspominając o osobach, które już teraz mają odłożone sporo złota czy będą zaczynać zbierać bo przez kilka miesięcy spokojnie mogą to robić. Ja jestem fanem kart animowanych, ale kogoś może to nie interesować i wystarczą mu zwykłe, więc to już naprawdę chwila moment, żeby je uzbierać. Jeżeli weźmiemy do tego jeszcze to, że będą karty, które nie nadają się na rozgrywki rankingowe tylko na Arenę to już w ogóle.
 
Nie wziąłem pod uwagę, że dodatek może być dodatkowi nie równy ilościowo właśnie, trafna uwaga =]. Na premierę powinniśmy dostać około 140 kart nowych jeżeli ma wejść nowa frakcja, aby dorównała innym ilościowo.
 
Top Bottom