Moje Prace ( linki zmienione )

+
Moje Prace ( linki zmienione )

Temat mówi sam za siebie.Od czasu do czasu rysuje. W koncu ofiara musiala pasc saga ::) Falka Iskra Nad manga tez sie mecze ale nad 1sza strona siedze od kilku tygodni ;)EDIT: Ok zmienilam linki x_x dziwne, bo u mnie bylo widac :dead:Mam nadzieje, ze teaz zadziala
 
Maxraj said:
Hmm... :-\Albo coś mi nie działa, albo gzdieś wcieło twoje prace ???
No właśnie, ja tutaj też nic nie widzę.... choć linki są... ale tam też nic się nie wyświetla...Polecam imageshacka ;)
Maxraj said:
Zamiast '=' powinien być ']'
Kombinowałam trochę inaczej...ale jak się otwiera je to tam mam białe tło po prostu... Chyba jeszcze raz kolega musi je wrzucić...
 
Podoba mi się wykonanie Falki. Iskra imo słabsza. Ale sama wizja połączenia Wiedźmina i mangi mnie przeraża...
 
Jak na mój gust to nieco zbyt krzykliwe kolory no i rysy postaci. W końcu to były przećwiczone przez życie kobiety-wojowniczki a nie wróżki a la Witch czy Czarodziejki z Księżyca ^^ Po prostu nie klei się z klimatem Wiedźmina.Tak czy siak życzę owocnej pracy. ;)
 
IMO Falka jest trochę za bardzo uśmiechnięta.Bądź co bądź była okrutna,straszna itd.
 
Avallac039h said:
Avallac039h said:
IMO Falka jest trochę za bardzo uśmiechnięta.Bądź co bądź była okrutna,straszna itd.
To jest manga ;DNie wymagaj zbyt wiele :)
Zależy JAK się mangę rysuje. Naprawdę są komiksy na poziomie. :)
Avallac039h said:
IMO Falka jest trochę za bardzo uśmiechnięta.Bądź co bądź była okrutna,straszna itd.
Dokładnie.
 
cheza said:
cheza said:
cheza said:
IMO Falka jest trochę za bardzo uśmiechnięta.Bądź co bądź była okrutna,straszna itd.
To jest manga ;DNie wymagaj zbyt wiele :)
Zależy JAK się mangę rysuje. Naprawdę są komiksy na poziomie. :)
cheza said:
IMO Falka jest trochę za bardzo uśmiechnięta.Bądź co bądź była okrutna,straszna itd.
Dokładnie.
Tyle że te komiksy na poziomie to robią ludzie którzy siedzą w tym od dawna.A prace tu prezentowane są bardzo początkujące.
 
Wiadomo. Chodziło mi tylko o to jak zabrzmiała twoja wypowiedź (że ogólnie manga nie jest na poziome). Ale ok, już się nie będę czepiać. ;)A co do artów - mam wrażenie, że oko Falki jest nieco zbyt mocno 'na zewnątrz' twarzy. ;)
 
cheza said:
Wiadomo. Chodziło mi tylko o to jak zabrzmiała twoja wypowiedź (że ogólnie manga nie jest na poziome). Ale ok, już się nie będę czepiać. ;)A co do artów - mam wrażenie, że oko Falki jest nieco zbyt mocno 'na zewnątrz' twarzy. ;)
Cóż. Do mangi i anime jestem uprzedzony. Nie przemawia do mnie ta estetyka. Uważam ją za tandetną i ogólnie przewidywalną.Są oczywiście chwalebne wyjątki pokroju Ghost in the shell.
 
Masz coś do Czarodziejek z Księżyca? :mad:A swoją drogą, krytyka tak, ale konstruktywna: nie lubisz mangi/anime - nie oglądaj. Takimi komentarzami raczej nie pomagasz, a wyśmiewanie sie z innych podpada pod ostrzeżenie... Wątpię, czy chciałbyś coś takiego przeczytać na temat swojego wiersza...
 

Liwra

Forum veteran
Ups, przepraszam. Tamto nie bylo do kanca serio, ale faktycznie przesadzilem ... :-[ A obejrzec musialem, bo bylo podpisane, jako cos wiedzminskiego. ;p A co do wierszyka, to sam wiem, ze jest kiepski, ale od czegos trzeba zaczac. No i nie jest mangowy. ;p
 
Hmm... ciekawe komentarze, ja szczury wyobrazalam sobie jako bande kolorowych papug, pelnych blyskotek i ozdóbek o_o
 
Co do iskry to w trochę wielkim formacie zrobiłaś ten obrazek. Podejrzewam, że znacznie powiększałaś gwiazdy, co wpłynęło na ich pikselozę. Przydało by się też popracować nad szczegółami, W szczególności przy obrysach widać niedociągnięcia. To było tak głównie do obrazku iskry. Co do Falki, to wydaje się być zrobiona dobrze, choć te gwiazdeczki w tle, też są troszkę rozpikselowane. Klimat mangi został dobrze oddany, choć nie znam się na tym za dobrze. Obrazki troszkę nie w moich kolorach, ale co do gustów i upodobań nie będę nic mówił - kształtuj to po swojemu, a to da tobie - twój własny styl ;) Dobrze jeszcze abyś troszkę pomyślała nad kompozycją i to było by chyba wszystko :) Powodzenia przy następnych pracach.
 
Muhi said:
Hmm... ciekawe komentarze, ja szczury wyobrazalam sobie jako bande kolorowych papug, pelnych blyskotek i ozdóbek o_o
Ja też. Ale to nie sw33t pOkEMony tylko bezwzględni zabójcy.
 
Top Bottom