Moje Prace ( linki zmienione )

+
Genesis said:
Genesis said:
Hmm... ciekawe komentarze, ja szczury wyobrazalam sobie jako bande kolorowych papug, pelnych blyskotek i ozdóbek o_o
Nie to forum.www.sweetbrokacik.pl
To był cios poniżej pasa Genesis. Zaglądnąłem na to forum. Mogłeś ostrzec że treści tam zamieszczone obniżają poczytalność ;D
 
Hmm... w ksiazce bylo napisane, ze sa zawsze wystrojone. Jak bycie wystrojonym moze przeszkadzac w byciu bezwzglednym zabójca? o_OElfy / czarodziejki i szczury sie stroily x_xNo cuz kazdy wobaza sobie inaczej. Barziej interesowaly by mnie komentarze dot. kreski itd nie strojów ( konstruktywna krytyka)
 
Panowie, wyluzujcie. Każdy ma swoją wizję i nie ma co krytykować, jeśli ktoś wyobraża sobie bohaterów inaczej niż Wy ;pChill out^^
 
Elwer said:
Panowie, wyluzujcie. Każdy ma swoją wizję i nie ma co krytykować, jeśli ktoś wyobraża sobie bohaterów inaczej niż Wy ;pChill out^^
Nie krytykujemy wizji tylko wykonanie :p Bo można zrobić coś fajnego w konwencji mangowej (podobno) a można też zrobić coś w stylu Sylwuni.
 
Muhi - nie przejmuj się komentarzami na temat mangi, Ona po prostu może nie trafiać do każdego i to wszystko. Działaj po swojemu i rozwijaj swoje zdolności. Wierzę, że każda następna twoja praca będzie coraz lepsza. Brakuje w tym dziale więcej twórców i liczę na to, ze jeszcze pokażesz nam swoje prace :)
 
dEviss said:
Anime/Maga Wiedźmin? Jak popracujesz nad rysunkami to może być ciekawie. ;)
Dokładnie. Kwestia umiejętności połączenia tych dwóch skrajnych światów, z którego może powstać całkiem niezły efekt.Ach, Muhi, artyści nigdy nie mieli lekko ;) Zapału do dalszej pracy!
 
Top Bottom