Mortal Kombat

+
Mortal Kombat

Nie ma jeszcze tematu o tej serii, a właśnie została oficjalnie zapowiedziana nowa odsłona więc chyba najwyższy czas to nadrobić :D


Zwiastun super (poza muzyką, nie moje klimaty), widać sugestię używania elementów areny (choć to oczywiście może być tylko taki myk na potrzeby filmu), tylko czemu mój ulubiony ninja zawsze ginie? :p Premiera w 2015 i choć nie padają żadne konkrety, z plotek wynika że gra pojawi się na konsole nowej generacji, pecety i (niestety) konsole poprzedniej generacji. Być może na E3 pojawi się więcej szczegółów.

A temat oczywiście do dyskusji o całej smoczej serii także zapraszam ;)

EDIT

Oj, coś mi się pomieszało i niechcący założyłem temat w Karczmie zamiast w dziale growym. Niech jakaś dobra dusza przeniesie, sorki za problemy.

Done.
Vatt
 
Last edited by a moderator:
Do serii pasuje taka muzyka:

[video=youtube;hC-BSbSAtoY]http://www.youtube.com/watch?v=hC-BSbSAtoY[/video]

A w tym zwiastunie jakiś dziki rap :p
 
Też uwielbiam Sub Zero :D. Co do wersji na PC, to orientuje się może ktoś czy wyjdzie jednocześnie z konsolami, czy później?
 
czy ty masz jakąś ambicje w kwestii płodzenia tematów?

Ale nie pobijesz mnie za to? Proszę :(

Co do wersji na PC, to orientuje się może ktoś czy wyjdzie jednocześnie z konsolami, czy później?

Nic chyba nie wiadomo, ale twórcy kiedyś przyznali że sukces wersji pecetowej był bardzo duży więc może tym razem gra wyjdzie jeśli nie równo z konsolami to przynajmniej trochę wcześniej.
 
Muzyka w zwiastunie była spoko, do momentu aż zaczęli rapować :harhar: ..

Co do samego trailera - niezły i pokazujący (tak przynajmniej możemy się domyślać) co możemy się spodziewać po samej grze. Po pierwsze używania otoczenia jako broni (ewentualnie broni z samego otoczenia - nieco jak w Injustice: Gods Among Us). Po drugie, ponowienie uświadczymy ujęcia x-ray.
Po trzecie, w ścieżce dźwiękowej znajdzie się rap ;) ...

To ostatnie to oczywiście żart, czekam na bliższe szczegóły :).
 
Tutaj kilka informacji -> CLICK

Gra trafi na PC, PS3, PS4, X360 oraz X1, będzie tryb fabularny, bohaterowie będą występować w różnych wersjach, a każda nasza walka będzie się liczyć do ogólnoświatowego rankingu. Na E3 zostanie zaprezentowany gameplay.
 
Mam nadzieję ze wersja PC jeżeli juz pojawi się pózniej to maksymalnie z 3 miesiące po konsolach. Tak się zastanawiam czy wersje next-gen będą hulać na UE4, czy dalej będą męczyć starszego brata.
 
Wykorzystanie elementów areny jak w Injustice - fajnie. Ciekawe czy wolne tempo walki w trailerze przełoży się na wolniejszą walkę w grze.
 
Sporo osób psioczy na muzykę w zwiastunie, ktoś nawet pokusił się o przeróbkę:


Szkoda tylko że jakość filmu jest słaba no i bez odgłosów uderzeń to już nie to samo ale plus za pomysł i chęci.

EDIT

Są okładeczki tylko czemu faworyzują Scorpiona? :p Lubię go, dobrze mi się nim gra ale jednak Sub to jest to :D



Zastanawiają mnie dwie kwestie w nowym Mortalu. Po pierwsze, czy fabuła będzie kontynuować poprzednią część? Z jednej strony końcówka sugeruje ciąg dalszy, z drugiej czy to faktycznie będzie miało sens? Po drugie zaś czy ataki X-Ray będą potraktowane w taki sam, lekki sposób? W poprzedniej części były miłym dodatkiem, nawet dość zabawnym, ale mimo wszystko jest to strasznie absurdalne nawet jak na Mortal Kombat, bo wiele z nich jest bardziej brutalnych od fatality. Ciężko uwierzyć że bohater mający połamane kończyny, kręgosłup, skręcony kark czy wybite oczy nadal sobie walczy, a potem (w ramach fatality) zostaje przebity na wylot i już nie wstaje. Patrząc po zwiastunie zakładam, że ten typ ataków będzie podobny do tego z poprzedniej części, ale gdyby przerobić X-Ray'e na trudny, ale mocno osłabiający przeciwnika atak byłoby o wiele ciekawiej. Bohater ze złamaną nogą poruszałby się wolniej, mając wybite oko gorzej by widział itd.
 
Last edited:
Fragment rozgrywki z Mortal Kombat X prosto z targów E3, niestety jakość cienka:


Gra ma hulać na podrasowanym Unreal Engine 3 więc żadnej rewolucji graficznej nie będzie. Twórcy celują w 1080p i 60 klatek na sekundę.
 
Tempo walki jakby trochę wyższe niż w poprzednim? A przynajmniej na tym samym poziomie. A Fatality chyba jeszcze bardziej wykręcone niż w dziewiątce, trzeba będzie miskę na krew pod TV/monitor podstawiać ;)
 
Solidna dawka rozgrywki z Mortal Kombat X wraz z komentarzem, z którego dowiemy się paru nowych rzeczy o fabule czy bohaterach:

 
Widzę, że zainteresowanie nowym Mortalem trochę przygasło, a tymczasem pojawił się nowy materiał z gry. Bohaterami filmiku są Raiden oraz nowy wojownik, Kotal Kahn.

 
Top Bottom