[MOŻLIWE SPOILERY] Patch 1.4 - błędy w grze, propozycje zmian

+
Status
Not open for further replies.
Nie wiem czy bylo ale:
Gdy Iorwet podąża za nami często się zatrzymuje i nie chce dalej iść. Nie działa podchodzenie do niego etc. Trzeba resetować grę.
 
Drodzy Redźi gdzie podziała się opcja możliwości grania w Wieśka2z trybu 3 kamer tak jak w Wieśku 1,czy poczniecie jakieś działania w tejże sprawie?

Przenoszę do odpowiedniego tematu.
Szypek
 
Bardzo mnie irytuja nastepujace kwestie.

W karczmie powinna byc mozliwosc kupna alkoholu i nawalenia sie, no szanujmy sie!
Poroniony byl tez pomysl aby zlikwidowac alkohol z produkcji eliksirow.

Jak sie za kims idzie i en ktos otwierdza drzwi to nie da sie za nim przejsc tylko trzeba otwierac samemu, niezly besens co ?

Jak sie za kims wspina to mozna przez niego przejsc i postacie sie nakladaja, niezly bezsens co ?
 
Mogę jeszcze na czepialskiego dodać że miecz Foltesta i Saskii wyglądają jak te zwykłe którzy noszą żołdacy a przecież to ważne persony... Może by tak jakiś inny model? U Stennisa daliście radę..
 

ghs

Forum veteran
kupiłem w piątek, zainstalowałem i już znalazłem mały, ale rzucający się w oczy defekt: błędne rozciągnięcie tła inwentory w rodzielczości 1280x1024

i drugi feler: po wyłączeniu HUD nie działa ESCAPE
 
Do usprawnienia: "- po włączeniu mapy widok powinien być wycentrowany na postaci/znaczniku Geralta," dodałbym jeszcze zapamiętywanie poziomy powiększenia pomiędzy wyświetleniami mapy (nie musi się zapisywać w stanie gry, tzn. po wczytaniu może się resetować).

Przydałaby się też możliwość podglądu wyglądu przedmiotów w powiększeniu (z możliwością obracania, powiększania itd.). Chodzi o inventory, sklepikarzy, a także produkty schematów.
 
Wydaje mi się że informacje w tutorialu powinny znajdować się wyżej lub zajmować po prostu mniej miejsca. Obecnie przysłaniają sporą część ekranu (mówię o tym tutku w W2 2.0) przez co biegnąc mimowolnie podnoszę kamerę do góry żeby widzieć gdzie lezę.
Troszkę to śmieszne.
 
Teraz to już chyba nie zmiany na Patch 1.4 skoro był już 2.0 :)

Pomysły do areny:

1. Możliwość ustawienia starcia definiowalnego przez gracza z podaniem:
- Ustawień postaci (tzn. posiadane przedmioty, eliksiry itd., talenty)
- Zdefiniowaną przez gracza grupą przeciwników - wybieramy rodzaj przeciwnika, podajemy liczbę, dodajemy do grupy itd.
- Podziom trudności
Oprócz tego:
- Możliwość zapisania tak zdefiniowanych ustawień, aby wielokrotnie je móc przećwiczyć.
- Możliwość podzielenia się nimi w serwisie wiedźmińskim na zasadzie wyzwania np. - pokonaj grupę takich potworów z następującymi ustawieniami i w następującym czasie.
Tryb mógłby pomóc w treningach do uzyskiwania lepszych wyników na arenie.
Możnaby zrobić fajny przegląd zbroi i potworów.

2. Multiplayer dla dwóch graczy na arenie. W końcu arena jest dozwolona dla dwóch graczy :) Tak, oczywiście Geralt jest tylko jeden, więc możemy mieć do wyboru dwóch innych wiedźminów. Założe się, że Redzi już taką wersję u siebie mają. Ja bym się na ich miejscu nie potrafił powtrzymać, żeby to przetestować :)

Aha i pls zablokujcie F9 (szybkie wczytanie stanu) na arenie, bo w końcu F5 (szybki zapis stanu) tam nie działa.
 
Jeśli chodzi o mnie, to najbardziej mi doskwiera coś, co miałem nadzieję, że zostanie poprawione w patchu 2.0 - chodzi mianowicie o solidne opóźnienie w pojawianiu się ekranu z zapisanymi stanami gry, kiedy już nazbiera się ich trochę (przy zawartości ~1.5 GB jajko można znieść próbując wczytać grę). Problem na razie rozwiązałem przenosząc stare sejwy do innego folderu, ale to jest tylko półśrodek.
 
Ponieważ wyszedł już patch 2.0, temat zamykam. Sugestie nt. następnego patcha proszę kierować do nowego tematu
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/24676-mozliwe-spoilery-patch-21-bledy-w-grze-propozycje-zmian/
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom