[MOŻLIWE SPOILERY] Patch 3.3 - błędy w grze, propozycje zmian

+
Przy okazji tego nowego moda zauważyłem że Launcher z W2 czy to zwykła wersja czy to steamowa nie aktualizuje automatycznie gry do v.3.4.1. To też by można było poprawić ;)
 
Gram na wesji 3.4 mam takie same błędy jak opisali tu wymienieni forumowicze:
RKWKG
hajducekk
qb@z.
Dzisiaj wersja pobrana z gog, i odrazu błąd w samouczku z braniem przedmiotów,opisany w tym temacie.

Problem z samouczkiem rozwiązany.Przyczyną błędu były mody,które jescze, nie wiem,po reinstalu gry działa.
 
Już po raz 3-ci doświadczam tego buga, rozmowę prowadze dobrze, udaje mi się wytargować podwójną cenę, po zabiciu i przyjściu po nagrode otrzymuje umiejętność targowanie się, ale dostaje tylko 1000 orenów zamiast 2000, co za cholerny bug psia jego mać
 
Już po raz 3-ci doświadczam tego buga, rozmowę prowadze dobrze, udaje mi się wytargować podwójną cenę, po zabiciu i przyjściu po nagrode otrzymuje umiejętność targowanie się, ale dostaje tylko 1000 orenów zamiast 2000, co za cholerny bug psia jego mać

To nie powód, żeby pisać o tym wszędzie. Szypek zamknął Twój temat, teraz piszez tu.

Podrzuć sejwa, zobaczymy. :)
 
no ale nie rozumiesz prostej rzeczy? Umiejętność targowanie nieubłagalnie wiąże się z tym,że dostajesz 2000 orenów. Tylko jeśli, spełnisz warunek,że albo go zastraszysz, lub przekonasz aksji, dostajesz umiejętność targowanie się i 2000 orenów. Ja umiejętność dostałem, a piniondzy tylko 1/2
 
no ale nie rozumiesz prostej rzeczy? Umiejętność targowanie nieubłagalnie wiąże się z tym,że dostajesz 2000 orenów. Tylko jeśli, spełnisz warunek,że albo go zastraszysz, lub przekonasz aksji, dostajesz umiejętność targowanie się i 2000 orenów. Ja umiejętność dostałem, a piniondzy tylko 1/2

Rozumiem proste rzeczy. :D

Zarówno tę, że u mnie zawsze to działa. I zawsze 2000 dostaję.
Chciałem Ci sprawdzić, czy czegoś nie pominąłeś. :)
Ale nie ma takiej możliwości, więc sory, ale nic Ci nie poradzę. :)
 
Hmmm..... :hmmm:

Nie wiem właściwie, czy to bug, czy też nie, ale nie będę tworzył nowego tematu, więc podepnę się tutaj. Otóż do tej pory grałem w W2 zaktualizowanego do wersji 3. Jako, że za 2 dni wychodzi Powrót Białego Wilka, postanowiłem zrobić reinstal W1 oraz W2, pousuwać wszelkie zapisy i jechać od nowa. W2 zaktualizowałem tym razem do najnowszej wersji, nawet sobie Redkita pobrałem i zacząłem jedną ze stworzonych przygód. Od tej pory walka stała się o wiele łatwiejsza, niż poprzednio. Przed chwilą udało mi się przejść niemal całą arenę (nie padłem tylko wyłączyłem :p), na normalnym poziomie trudności, używając właściwie tylko mieczy. Do tej pory musiałem posiłkować się znakami i czasem eliksirami. W tej chwili walka wygląda, jak na poziomie łatwym Stąd też moje pytanie. Czy ostatnie patche zmieniały coś w poziomie trudności? Czy też może ja coś pokopałem w czasie aktualizacji, lub bawiąc się z Redkitem?
 
Czy też może ja coś pokopałem w czasie aktualizacji, lub bawiąc się z Redkitem?
Z tego co pamiętam, to niekompatybilne ze sobą przygody dają takie efekty. Bodajże demo Lykaona wraz z FCR2 powodowało zabijanie jednym uderzeniem.
 
Błąd, gra w kości używając pada od X360.

Witam. Jak napisałem w nazwie tematu błąd dotyczy gry w kości na padzie od X360. Mianowicie, kiedy wykonamy rzut, możemy wybrać kości, które chcemy rzucać ponownie. Minie tutorial pokazuje, że jest to przycisk X ( ten niebieski ) kiedy naprawdę do zaznaczania kości do przerzucenia trzeba użyć przycisku Y ( ten żółty ). Może nie jest to wielki bug, ale wprowadza w błąd, zwłaszcza kogoś, kto gra pierwszy raz i używa pada od X360.

@NiemcyMnieBija
scalam tematy
proszę nie zakładać nowych wątków w dziale Wsparcia Tech., ale korzystać z istniejących --- Regulamin, lista tematów
zachęcam też do korzystania z wyszukiwarki przed założeniem tematu
szypek
 
Last edited by a moderator:
Powróciłem do gry po dość długiej przerwie, jakieś tam łatki pościągało i nadal rozczarowanie, praktycznie wszystkie błędy z wersji 1.0 znów nie zostały naprawione. Co krok w grze można podawać błędy i to dość głupie ale jednak widoczne. Dość dużo w tym temacie było pisane i ja sam pisałem o napotkanych błędach ale widać, że twórcy przepraszam za słowo mają w dupie to co piszą ludzie którzy zakupili ich grę i naprawiali to co oni uważali za słuszne i z reguły to naprawiali niewidoczne dla oka błędy no i to też z takim skutkiem, że w paru łatkach były naprawiane te same błędy i które o dziwo nadal są nienaprawione. No głupie błędy są, teraz przykładowo ukończyłem grę i taki błąd z rozmową z Shilą w wieży przed jej ucieczką teleportem. Geralt pyta się jej gdzie jest Letho a ona odpowiada mu, że nie wie i ściga go od czasu Flotsam, głupie jest to bo przed rozmową Letho był podczas rady i wyjawił kto stał za zleceniami na królów... To jest mały przykład, takich głupich błędów czy przeoczeń w grze jest masa. No i oczywiście ubogie animacje postaci w grze, błędy podczas walk, na przykład od wersji 1.0 nie została naprawiona walka z kapłanem w zadaniu sprzed stuleci, gościu jest ochroniony barierą ochronną i nie da się go zranić do czasu jak się pokona gargulce, po prostu bariera która nie znika, a geralt jak takiej używam to wystarczy jeden cios by znikła, zadanie trudne bo potworki jak i on zadają duże obrażenia, ułatwieniem byłoby zgaszenie pochodni na kolumnach by gargulce się nie pojawiały, jednak podczas walki nie ma interakcji z otoczeniem co jest błędem. Poza tym jeżeli kapłan ma barierę i użyje się znaku igni czy queen to odpycha geralta zadając mu obrażenia. Oczywiście są to dwa małe przykłady, mogę je wymieniać w nieskończoność. Jeżeli takie coś będzie w wiedźminie 3 to ja podziękuję. My konsumenci naprawdę chcieliśmy pomóc w łataniu gry a wy to olaliście.
 
Proszę, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Jestem konsumentem, ale czegoś takiego jak Ty nie potrafiłbym wysmażyć i nie zamierzam się z tym identyfikować. Trudna gra błędem, wybór fabularny i dialogowy również.... Może to jakiś żart, którego nie rozumiem?
 
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem, że walka z kapłanem jest trudna przez błędy. Dialogów do wyboru podczas rozmowy z shealą pod koniec nie ma i automatycznie jest ten sam dialog, nieważne jaką drogę wybraliśmy.
 
Top Bottom