Mr. Troll - zwycięzcy konkursu

+
Mr. Troll - zwycięzcy konkursu

Oto zwycięzcy konkursu Mr. Troll!Główną nagrodę zgarnia Piotr Binkowski (Wiedźmiński mousepad oraz kości)Osoby do których już wkrótce dotrze kuferek orenów:WallaceKoziekGorzalnikVatt'ghernS@liGratulujemy!
 
Gratuluje! :beer:P.S. między tymi nickami można spacje dać, bo troszkę nieczytelne jest. ;)btw. czy zaszły jakieś zmiany odnośnie wyłaniania zwycięzcy? Z tego co widzę, Piotr napisał tylko jedno przekonanie - czyli 1 pkt. Przynajmniej tak miało być. Nie, nie czepiam się tylko chciałym wiedzieć czym taka decyzja jest podyktowana. ;)
Brysiu said:
Hejka fani Wiedźmina!Jestem Panem Trollem – zabójczo nudnym, smiertelnie głupim, obezwłądniajaco denerwującym no i złośliwym forumowiczem. Jestem tu nowy i co prawda nie miałem jeszcze czasu na rozwalenie wam większości forum. Niedługo, ale będę was zalewał- zabójczo nudnymi, śmiertelnie głupimi, obezwładniająco denerwującym no i złośliwymi komentarzami… Jeśli chcecie spróbujcie mnie złapać. W sumie to nawet będzie zabawne, zwłaszcza, że – umówmy się jestem dużo piękniejszy, mądrzejszy i szybszy od was! Jestem koronowanym królem SPAMU…. Niach niach niachParę dni temu udało nam się znaleźć zabójczo nudnego, śmiertelnie głupiego, obezwładniająco denerwującego no i złośliwego forumowicza, który jest najprawdopodobniej najgorszym tego typu okazem w całym zdigitalizowanym świecie Internetu. Daliśmy mu niemal nieograniczone uprawnienia na forum. Wszystko po to aby wcielić w życie nasz tajny plan o kodowej nazwie „Mr Troll”.Niedługo Pan Troll zacznie umieszczać na całym forum zabójczo „ciekawe” posty. Waszym zadaniem będzie odnalezienie go i przekonanie żeby przestał ;).Za najbardziej… przekonujące, trafne i kreatywne wypowiedzi dajemy punkt.Osoba z najwyższym wynikiem wygrywa!Spamowanie zacznie się w już dziś po godzinie 17!, koniec sezonu myśliwskiego to piątek 26 września.
 
Brysiu dam ci orena jak twój następny post będzie bez literówki. :D
Główną nagrodę zagrania Piotr Binkowski
Chyba "zgarnia"?Ale i tak gratuluję zwycięzcom.
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Ech, dobrze, że są nagrody pocieszenia, bo tego o króliczkach nie dałoby rady przebić nijak...GRATULACJE! Piotrze :beer:
 

SaLi

Forum veteran
Gratulacje Piotrze!Kiedy organizujesz jakis maly turniej w kosci? ;DTylko na Boga - za duzo mniejsze niz w Wiedzminie stawki :p
 
Ano, gratulacje.Ano - uff ...Śledźcie uważnie forum, bo na pewno jakieś nowe konkursy będą się pojawiać :)
 
undomiel9 said:
Śledźcie uważnie forum, bo na pewno jakieś nowe konkursy będą się pojawiać :)
Mam nadzieję, że nie będzie już więcej konkursów typu "O panu Trolu" z powodu braku "Panów Troli". :D
 
No dobra. Chociaż osobiście nie brałem udziału w konkursie, chciałbym poczytać sobie zwycięskie wypowiedzi ;).Wypowiedź Piotra B. musiała być megaśmieszna, bądź megasensowna ;). Niech ktoś ją przytoczy!
 
Aha. Ok, dziękuję bardzo. Cóż, to było raczej drętwe i mało śmieszne ;). Widziałem o wiele lepsze, kiedy przez czas konkursu czytałem forum.No, ale... Są [size=10pt]GUSTA[/size] i [size=7pt]guściki[/size] :).
 
Tekst krakersa w konkursie "Co nam dasz" też był wyciągnięty z "szczytów" (szczyt chamstwa etc.) i mimo że większość ludu słyszała go parę lat temu wciąż "śmieszy" , co zrobić ;]
 
Top Bottom