Mroczna edycja - pierwsze unboxingi.

+

Scani

Forum veteran
Mroczna edycja - pierwsze unboxingi.

Jeśli ktoś jeszcze rozważa zakup mrocznej edycji (np. ja) może się jej bliżej przyjrzeć w poniższych filmikach:

[media]http://www.youtube.com/watch?v=W3uRgUDx6JI[/media]

[media]http://www.youtube.com/watch?v=KFU4zOm-AZE[/media]

Ja osobiście myślałem o kupnie mrocznej edycji i wymianie gry z Xboxa na PC - towy odpowiednik, ale chyba jednak spasuję. Tak właściwie, dla posiadacza EK (z wymienioną głową) jedynymi pożądanymi przedmiotami są nowy artbook i pudełko. Ciekawe jak będą się kształtować ich ceny na Allegro, bo kolekcjonerów nie brakuje.
Widać też, że CDP uczy się na błędach - wszystkie elementy są dobrze zabezpieczone.
 
Jaj już nie mogę kuriera się doczekać ale trochę to niesprawiedliwe że inni mogą się już cieszyć mroczną edycją a ja jeszcze nie .
 
No ale nasza (PCtowa) kolekcjonerka była jakby nie patrzeć pokaźniejsza. Kości, karty i głowa Geralata to były naprawdę świetne gadżety. :) Za to trzeba przyznać, że w wersji na Xboxa Artbook wygląda o wiele lepiej, a wiedźmiński medalion to w końcu marzenie każdego fana
 
Jako że jestem posiadaczem kolekcjonerki na PC nie posiadam medalionu, a bardzo bym chciał ;) Wszak jest to chyba najbardziej charakterystyczny i pożądany atrybut :) Mam pytanie do ludzi którzy zetknęli się z tym z kolekcjonerki wiedźmina 1, oraz z tym z "edycji medalionowej" wiedźmina 2, oraz może do kogoś kto już zdążył obejrzeć ten z mrocznej edycji na X360 ;) Który według was jest najlepszy? Który najfajniej wykonany i który najbardziej przypomina ten, który Geralt faktycznie nosi w grze? Albo ten który według was najbardziej pasuje do oryginału z opisów w książkach :) Proszę o wszelkie za i przeciw ;)
Pozdrawiam.
 
Medalion z W1:
-bardziej przypomina ten z gry
-jest cięższy od tego z W2
-jest bardziej, emm... wypukły??
-przez co, według mnie, nie nadaje się nijak do noszenia na szyi, dlatego służy przede wszystkim jako brelok (co raczej było zamierzone)

Medalion z W2:
-jest bardziej spłaszczony
-posiada łańcuszek
-dzięki temu (oraz wadze i mniejszej trójwymiarowalności) przystosowany jest do noszenia na szyi
 
Według mnie najlepiej wykonany jest ten dodawany w formie breloka do edycji kolekcjonerskiej pierwszej części bo nie jest płaski tak ja w przypadku medalionów od drugiej części a poza tym jest masywny i solidnie wykonany.
 

Vattier

CD PROJEKT RED
genNighty said:
-przez co, według mnie, nie nadaje się nijak do noszenia na szyi, dlatego służy przede wszystkim jako brelok (co raczej było zamierzone)
Nie mam problemów nosić go na szyi :p

I widziałem parę osób z takim na szyi też.
 
Vattghern said:
Nie mam problemów nosić go na szyi :p

I widziałem parę osób z takim na szyi też.
Według mnie jest wybitnie niewygodny, ten "drugi" sprawdza się o wiele lepiej :)
Poza tym mam jedną szyję, a dwa medaliony, więc niech spełniają różne funkcje :p
 
Z tego co widzę to medalion z mrocznej edycji jest lepiej wykonany od tego co dodawali w wersji na PC ponieważ nie mam tego nieładnego wgłębienia na odwrocie medalionu.
 
Osobiście mi też przypadł bardziej do gustu ten z pierwszej kolekcjonerki (niestety moje zdanie opiera się tylko na podstawie oglądania zdjęć ;)). Jednak sądzę, że jest troszkę za mały. Ten z drugiej części zaś troszkę za duży a na dodatek tak hmm niemiło spłaszczony. Właśnie, jak jest z komfortem noszenia? Chodzi mi tu o ten z pierwszej części. W sumie z tyłu jest chyba płaski, więc nie najgorzej leży na klacie ;) No i jeśli ktoś go nosi to chyba nie pod ubraniem bo wtedy by to rzeczywiście dość dziwacznie wyglądało ;)
 
Medalion z kolekcjonerki pierwszej części mi osobiście nie przeszkadza kiedy go nosze na szyi a co do jego rozmiarów to gdy patrzę na screeny Geralta z pierwszej części gry wydaje mi się że jest bardzo podobnych rozmiarów.
 
A propo medalionów, to wbrew pozorom, ten z mrocznej edycji jednak różni się od medalionu z W2 PC. Medalion z mrocznej edycji jest po lewej. Moim zdaniem wygląda trochę lepiej, ale oczywiście nie umywa się do tego z W1.
 
Wersja X-box nie jest tak skąpa i wygląda ładnie (szczególnie oprawiony artbook). Jednak odnośnie medalionów najlepszy był ten z EK pierwszego Wiedźmina ...

Wykonanie tej wilczej mordki rządzi .




Jak ktoś słusznie zauważył - zrobiony pod breloczek do kluczy, jednak żal mi go tak narażać .
 
Podoba mi się ten artbook. W tym z kolekcjonerek na PC zawsze mnie trochę raził pomarańczowy napis na grzbiecie. :p
A medalion z mrocznej edycji rzeczywiście troszkę lepszy. Ale również jestem zdania, że brelok zdecydowanie najfajniejszy.
 
Top Bottom