Multimedia

+
Jak tylko wrócę w piątek do domu, to przetestuję cały folder z ogg :DA muzykę "inspired by" polecam :)Kupiłem i jestem jak najbardziej zadowolony (zwłaszcza, że ze zniżką na empik.com wyniosła mnie 21zł :D) jest kilka utworków troszku gotykowych, kilka takich skocznych bardziej, nawet jakieś reggae się znalazło (Habakuk :D) ale i tak najlepszy jest "The Witcher theme" by Believe (szkoda jedynie, że trwa tylko 2 minuty :| )A co do desktopów (tapety, ikony, themesy i dźwięki ) to popieram jak najbardziej :)
 
Mam pytanie : czy po ukończeniu gry można w jakiś sposób oglądnąć outro po raz kolejny?
 
morq said:
Mam pytanie : czy po ukończeniu gry można w jakiś sposób oglądnąć outro po raz kolejny?
Tam gdzie masz zainstalowanego Wiedźmina wchodzisz w folder Data/Movies i oto masz przed sobą plik outro.bik, wystarczy odpowiedni programik zastosować i już możesz sobie oglądać outro do woli ;)
 
Galhard said:
Galhard said:
Mam pytanie : czy po ukończeniu gry można w jakiś sposób oglądnąć outro po raz kolejny?
Tam gdzie masz zainstalowanego Wiedźmina wchodzisz w folder Data/Movies i oto masz przed sobą plik outro.bik, wystarczy odpowiedni programik zastosować i już możesz sobie oglądać outro do woli ;)
Dokładnie najlepiej wejdź na stronkę bink video i ściągnij ' RAD video tools' .... Właśnie jak to jest(nie przeszedłem jeszcze gry..) filmik w katalogu końcowy jest jeden, to w jaki sposób generują się 3 zakończenia ??? ???
 
Witam... byłem dzisiaj w superhipermarkecie- przy stoisku z wiedźmakiem był tam duży ekran, na którym leciała "półanimacja" (coś jak w grach Thief) przedstawiająca historię świata. Bardzo lubię tego typu formę, a niestety nie mogę jej odnaleźć na płytach z grą (w sklepie była bardzo dobrej jakości, takiej jak intro/outro w samej grze). Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie mogę zdobyć ową animację?
 
Alexander6 said:
Alexander6 said:
Alexander6 said:
Mam pytanie : czy po ukończeniu gry można w jakiś sposób oglądnąć outro po raz kolejny?
Tam gdzie masz zainstalowanego Wiedźmina wchodzisz w folder Data/Movies i oto masz przed sobą plik outro.bik, wystarczy odpowiedni programik zastosować i już możesz sobie oglądać outro do woli ;)
Dokładnie najlepiej wejdź na stronkę bink video i ściągnij ' RAD video tools' .... Właśnie jak to jest(nie przeszedłem jeszcze gry..) filmik w katalogu końcowy jest jeden, to w jaki sposób generują się 3 zakończenia ??? ???
To jest tak, że outro składa się z dwóch filmików. Pierwszy ma 3 wersje i jest to typowy pokaz slajdów, a drugi to profesjonalny filmik (jak intro) który ma jedną wersję. Filmik który widzisz w katalogu to outro to drygie - które jest jedno i kazdy kto skończy grę będzie widział właśnie te. Te trzy filmiki (trzech zakończeń) są pewnie tam gdzie reszta filmików ze slajdami ;)
 
Ja bym bardzo chętnie chciała zobaczyć w dziale mp3 utwór z napisów końcowych. Po prostu mi się podoba i tyle. Nie bijcie.... A gra cudo... chyba zacznę jeszcze raz....
 
Lena24 said:
Ja bym bardzo chętnie chciała zobaczyć w dziale mp3 utwór z napisów końcowych. Po prostu mi się podoba i tyle. Nie bijcie.... A gra cudo... chyba zacznę jeszcze raz....
Masz go już na dysku. Wejdź w program files>wiedźmin>data>music i znajdź utwór Believe ;)Enjoy!
 
witam,nie jestem jedyną osobą, która jest pod wrażeniem dialogów i tekstów w PL edycji gry (na forum jest cały topic na ten temat) - brawa za konteksty, podteksty i ...teksty! :)w przypadku niektórych chciałbym mieć możliwość ich wyodrębnienia, aby np. "na pohybel dysonansom!" zoltana moć mieć w mp3 - do podstawienia jako dźwięk systemowy czy w komórce do sms etc.nigdzie nic takiego nie znalazłem, a folder ogg też pod tym względem jest raczej ubogi (głównie odgłosy swiata i jakieś nieliczne, a na pewno nie najciekawsze wypowiedzi)czy takie wypowiedzi (gł. geralta) można jakoś wyekstrahować? jak? może Redzi mogą udostępnić, choćby wybrane...?czy usłyszę, że prawa autorskie..... :/EDIT: jakaś odpowiedź? REDzi? anybody...?i cisza... :(
 
Ja mam pytanie może nieco przewrotne albo czepialskie...Też nie wiedziałem zbytnio gdzie je mogę wrzucić, a nawiązuje do paru postów powyżej...Dlaczego płyta ze ścieżką dźwiękową nie zawiera wszystkiego?Tzn. nie wiem jaka była reguła przy ustalaniu składu płytki.Poza tym respekt;).Edit: A przeglądając teraz ten folder z data natrafiłem na dosyć hmm... zabawne? Teksty strażników lub kobiet(choć głos wcale kobiecy nie był xD)...I np. na odwrót strażników "przystępujemy do... taktycznego odwrotu!" albo zwykłe "spier****my!"... Gdzie można usłyszeć te głosy, bo jakoś nie kojarzę, zwłaszcza tych "kobiet":D?
 
Czy moglibyście poświęcić trochę więcej czasu i zrobić działający trainer pod patchanp są w necie pache do 1.1 , 1.2 (ale tylko na kase) możecie zrobiś patcha na srebrne i złote umieję tności [size=10pt][size=10pt][size=10pt]JEŻELI MOŻECIE TO TO ZRÓBCIE BO BRAT NIE MOŻE PRZEJŚĆ GRY MA 6 LAT A JA MU NIE BENDE POMAGAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [ / b][/size][/size][/size]
 
Zonni said:
Czy moglibyście poświęcić trochę więcej czasu i zrobić działający trainer pod patchanp są w necie pache do 1.1 , 1.2 (ale tylko na kase) możecie zrobiś patcha na srebrne i złote umieję tności [size=10pt][size=10pt][size=10pt]JEŻELI MOŻECIE TO TO ZRÓBCIE BO BRAT NIE MOŻE PRZEJŚĆ GRY MA 6 LAT A JA MU NIE BENDE POMAGAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [ / b][/size][/size][/size]
Obawiam się, że nikt z forumowiczów nie będzie takich rzeczy robił. Cóż, szukaj po necie, może w końcu znajdziesz odpowiedni trainer.Poza tym nie unoś się tak i nie pisz z caps lockiem. Naprawdę, nic w ten sposób więcej nie zdziałasz.BTW, Twój brat jeśli ma 6 lat, nie powinien w ogóle grać w Wiedźmina.
 
Zonni said:
Czy moglibyście poświęcić trochę więcej czasu i zrobić działający trainer pod patchanp są w necie pache do 1.1 , 1.2 (ale tylko na kase) możecie zrobiś patcha na srebrne i złote umieję tności [size=10pt][size=10pt][size=10pt]JEŻELI MOŻECIE TO TO ZRÓBCIE BO BRAT NIE MOŻE PRZEJŚĆ GRY MA 6 LAT A JA MU NIE BENDE POMAGAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [ / b][/size][/size][/size]
a ja mam wątpliwości czy to na pewno brat ma 6 lat
 

Similar threads

Top Bottom