Multimedia

+
Multimedia

Dostęp do tej SEKCJI jest możliwy tylko po zalogowaniu i zarejestrowaniu gry. Znajdziecie tutaj specjalne dodatki multimedialne związane z Wiedźminem, między innymi muzykę i filmy. Dzięki nim poznasz niesamowity klimat, jaki towarzyszył powstawaniu gry oraz zobaczysz jak wiele osób z różnych branż zaangażowało się w projekt. Chętnie wysłuchamy Waszych pomysłów dotyczących tego, co chcielibyście otrzymać w ramach przyszłych materiałów multimedialnych. Możecie je zgłosić i podyskutować na ich temat
 
Tak się właśnie zastanawiałem, czy coś jest skopane, czy jeszcze nic w tych działach nie ma, bo wywala mi tylko komunikat, że aby korzystać z tych sekcji, trzeba mieć zarejestrowaną grę i być zalogowanym. No to przecież jestem... a tam jednak pusto ;)W dziale multimedia poproszę ten alternatywny soundtrack dostępny w sklepach :pA jeśli się nie da, to chociaż jakąś jedną mp3, inną niż utwór Vadera, tak na spróbowanie, czy warto to kupować.
 
Mam dokładnie ten sam problem, jest napisane, że trzeba być zalogowanym i mieć zarejestrowaną grę. Oba powyższe spełnione.. :p A tak swoją drogą.. przydałyby się również jakieś tapetki, fan-arty i tym podobne rzeczy. Pozdrawiam, caldoran.
 
Arty które pojawiają się przy wczytywaniu lokacji :)Niektóre z nich widziałbym u siebie na tapetce :D (właściwie wszystkie :D )
 
Przede wszystkim intro do gry - w formacie quick time i jakosci takiej, jaka posiadal oficjalny teaser a pozniej oficjalny trailer.Bo to co jest na plycie dvd w materialach dodatkowych to jakas zenada po prostu - oglada sie to jak jakis syf nagrany kamera w kinie. Gdyby nie to, ze gra uzywa formatu .bik, do ktorego na szczescie da sie zciagnac player, to do kilkukrotnego obejrzenia filmiku musialbym odpalac kila razy gre :/
 
zdecydowanie dołączam się do próśb o artworki występujące podczas ładowania (długiego czasami ;) ) poziomów. są genialne, a w necie udało mi się znalezcie tylko kilka i to słabiej jakości.oprócz tego może chociaż kilka artów z tychże które znalazły się w EK, nie widziełem ich jeszcze rzecz jasna, ale pewnie są świetne.
 
Zdecydowanie Fan-Arty i troche wiecej tapet :DBtw świetne kawałki MP3 :D nic tylko słuchac :)Wielkie dzieki ;D
 
OrochimaruPL said:
Zdecydowanie Fan-Arty i troche wiecej tapet :DBtw świetne kawałki MP3 :D nic tylko słuchac :)Wielkie dzieki ;D
całkowicie się zgadzam mp3 świetne, czy to nie czasem te z płyty z muzyką inspirowanej Wiedźminem? :)więcej takich utworków poproszę, szczególnie Skowyt i Rootwater miodne
 
Mnie osobiscie najbardziej do gustu przypadły kawałki "Rootwater-Born again"oraz "Beltaine-Bring to the Boil" naprawde świetne kawałki.
 
No ja to bym chcial w tym dziale zobaczyc artworki, ktore to mialy znalezc sie na plycie z materialami dodatkowymi, ale albo jestem slepy, albo ich tam nie ma :pZwlaszcza chodzi mi tu o artworki z ladnymi paniami :D (tez z ekranow loadingowych to moge sobie "print screen" zgrac :p )
 
Może troszkę nie na temat ale powinna być taka opcja jak w NWN2 gdzie po naciśnięciu PRint Screena obraz zapisywał się automatycznie w Moich Dokumentach
 
Rozumiem Aranie, że teraz wyglądasz wypisz-wymaluj, jak Twój awatar? ;)Proszę, pisz na temat.
 
Właśnie przeglądam ten dział ~ sekcję i słucham muzyDziadu, jeśli tu zaglądasz, to duże brawa dla skowytu. Na prawdę świetny kawałek, mam nadzieję, że udostępnicie nam swój teledysk ;DInne kawałki również świetne. Pierwsze miejsce, to dla mnie egzekwo rootwater i skowyt; 2 beltaine, które nie wiele odbiega od poprzedników; i następnie Lal, z ciekawą interpretacją, taki klimacik dzikiego zachodu z fajnie wchodzącym chorałem, troszkę jednak w tym refrenie za często, jak dla mnie, powtarza się słowo witcher. Każdy utworek ma w sobie coś na prawdę fajnego i porządnie zastanawiam się nad płytką.SCRIM: wydaje mi się raczej, że te utwory mają nas zachęcić do kupna płyty, ale było by super, jakbym się mylił ;D
 
Dlaczego nie ma tapet dla rozdzielczości 1440x900 - mam takiego lapka i miło byłoby mieć na nim tapetę z "Wiedźmina" :)
 
Właśnie sobie przesłuchałem mp3. Skowyt wymiata! Drugie miejsce w moim prywatnym rankingu Rootwater, a trzecie Beltaine. Utwór Lal jest ciekawy, ale to nie moje klimaty.
 
Więc tak:> muzyka się wlaśnie zasysa, ale na podst. komentarzy już jestem dobrej nadziei ;)A - właśnie - byłbym niezwykle wdzięczny za mp3-kę z utworem brzmiącym w creditsach - nijak nie mogłem go odszukać ani na soundtracku, ani wśród plików .ogg z gry...>tapetka - hm, primo problem, że jedna, secundo, jest taka... hm, bonusowa, że niezbyt ładna :p Tzn. te standardowe, eleganckie, są normalnie dostępne i ta sprawia wrażenie na siłę nieco zrobionej, "żeby było coś extra"Ogólnie jedno spore zastrzeżenie - pakowanie wszystkeigo w zip-y nieco utrudnia paradoksalnie życie. Kompresja jest niewielka, a to więcej klikania i zachodu, by się dobrać do plików.
 

Similar threads

Top Bottom