Multimedia

+
Tapetka fajna nie ma co. Utwory OK ale najbardziej podoba mi sie pierwszy - reszta średnio - ot wchodzą w ucho i wychodzą drugim.Filmików jeszcze nie widziałem, ale nadrobię w najbliższym czasie.Fajna inicjatywa - przede wszystkim więcej tapetek i może plików muzycznych, także spreparowanych tak aby mogły służyć np. jako dzwonki czy sygnały w komóreczkach.
 
k0nrad said:
k0nrad said:
moze maly offtop, czym odtwarzacie plytke z dodatkami bo moj WM classic cos obrazu do konca nie chce pokazywac :p
Hm, Sprzętowy dekoder DVD + WMP11... bo to DVD-Video jednak jest i jakiś dekoder (sprzętowy lub programowy...) trzeba mieć. Popularne dekodery programowe (np. PowerDVD) są zdaje się zgodne z DirectPlay, więc programy typu BSPlayer, Windows Media Player 9 (i nowsze) nie powinny mieć problemu. Pamiętam, że u mnie np. Winamp 5 też miał problemy z DVD-Video.A tak w ogóle, to płytka najlepiej prezentuje się na zestawie kina domowego, nie doskwiera wtedy niska jak na obecne standardy komputerowe rozdziałka materiału.
obraz jest, dzwiek juz nie :)na WMP 9
 
Może filmiki z Wiedźmina z przed x lat? Te stare. Bardzo chętnie obejżałbym ten pierwotnym bohaterem (czyli stworzonym przez nas wiedźminem) w akcji ale nie mogę go znaleźć.
 
Wiecie co... ja bym poprosił o melodyjkę z walki z golemem (tą przy której jest gitara elektryczna)... Jak pierwszy raz to usłyszałem to z niedowierzaniem stwierdziłem że może ominąłem ją na audio cd... a potem odkryłem że jej tam poprostu nie ma. A to co jest nazwane golem.mp3 to nie to :/.EDIT:Dzięki Aran, nie wpadłem na to, że melodie moga być nie zabezpieczone :p.Cóż, żeby zbędnie nie zajmować miejsca to poprosiłbym o kilka tapet (ta z wilczym medalionem mi się przejadła :p). Może Gerald obsciskujący Triss?A tak nawiasem mówiąc to jestem pełen podziwu dla twórców tej gry... Jak do niej usiądę to nie mogę się odczepić (mam dokładnie takie same wrażenie jakbym czytał książkę - ogrom świata który mnie otacza, a ja jeden malutki, nie wiedzący co i jak :D).Miło by było dostać jeszcze w swoje łapki jakieś zapętlone filmiczki :p (ładnie wyglądają jako ruchome tapety dzięki VCL). Np jak Gerald macha mieczem, albo Jaskier gra na lutni.
 
wszystkie utwory z gry, ba nawet dzwięki takie jak szczekanie są w katalogu Data/music w plikach .ogg odtwarzanych przez Winampa. P.S. polecam kawałek 'Belive'
 
Dziękuję bardzo za zawodową muzykę, płyta audio CD z muzyką do gry odpada w porównaniu z tymi czteroma utworkami, zwłaszcza pierwszy z fajnym Godsmackowym stylu - mniam. Nie bardzo za to rozumiem jeden obrazek w 1960598323 różnych rozdzielczościach. Oh well xPPPTą "Music Inspired by Witcher" to można gdzieś dostać??
 
[size=10pt]# Nie pomyśleliście nic o tapetach panoramicznych?[/size] Może by tak?
  • 1440 x 900
  • 1280 x 768
  • 1152 x 864
[size=10pt]# Arty przy wczytywaniu lokacji to oczywisty wybór na tapety.[/size][size=10pt]# [/size] Bardzo podoba mi się art gdy ładujemy zapisaną grę, logo wilka, nie takie ładne i wypicowane jak w dostępnej tapecie tylko brudne i z widocznymi 'mazami'. Warto by także ten art przerobić na tepetkę.[size=10pt]# [/size] Pomysł na tapetę mojego Skarba: Geralt na wesoło - w kąpielówkach, na plaży z dmuchaną piłeczką kolorową, piaskowy zamek, wiaderko, łopatka w piasku, itp :D na tapetkę. hie hie
 
Mam pytanie. Co to za utwór muzyczny, który można usłyszeć w trakcie walki z Golemem oraz z Jazedem i Magistrem w drugim akcie?
 
Alesh said:
Ahoj!Najdu tu i čechy?(forum kde se mluvi česky)Dik
Tutaj jest forum polskojęzyczne, natomiast możesz zakładać tematy po czesku na forum miedzynarodowym, na przykład tutaj There is polish language forum, but no problem, U can made topics in czech for example: there Ahoj! :)
 

Similar threads

Top Bottom