Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Socchi said:
Socchi said:
Uderz w puchara rządzi.
:wall:To tysiąc absurdów, to setki powodów, to jedna komedia więc uderz w puchara, Nie poczuwaj się, uderz w puchara.To tysiąc absrudów, to setki powodów, to dramat milionów więc uderz w puchara. Nie poczuwaj się, uderz w puchara.Od rana czułem się jak w Second Life, bo ta Polska jest jak wirtualny kraj. Po chodniku między psim gównem rajd, absurdalne jak nasz redaktor Maj. Chce jakiegoś mielonego zjeść, na każdym kroku tylko chińskie, kebab ale mleczny bar jest. Paździerz w dziurki to menu cena w nim na czopek tkwi lubie ten mastermind, mówie Ci. Ktoś zamawia kluski z cukrem razy trzy gestukulując jakby grał w Nintendo Wii. Jem i idę, miasto przypomina mi jakieś sny, jest niedziela, pusto jak cholera. Te w kubrakach rozstawione gęściej niż latarnie, jeden czyta, drugi pisze ,trzeci zgarnie. To komedia ten dzień i to słaba, jak Polski komentator w Pro Evo 6 więc dawaj.To tysiąc absurdów, to setki powodów, to jedna komedia więc uderz w puchara, Nie poczuwaj się, uderz w puchara.To tysiąc absrudów, to setki powodów, to dramat milionów więc uderz w puchara. Nie poczuwaj się, uderz w puchara.Obudził mnie dzwonek do drzwi, dzwiek co przerywa sny, lecz gdy ktos sie dobijac zaczal kazdy wstałby zły. Poranek Kojota, głupota dziś nie zna granic, bo co za idiota o tej porze moze tak walić. Zanim wstałem wiedziałem już o stanie tej sytuacji znów to rządna sensacji ta zmora z adminstracji o raz jej jamnik, w akcji szczuty wszczuta niczym syndyk znów niedomkniete byly niby drzwi do windy. To nie zwidy, wychodze mijam niby restauracje jak sie mozna nie brzydzic jesc tam gdzie byly ubikacje. Łapie trakcje, nie zdziwi mnie juz nic w tym kraju, wsiadam a tam kanar wczuwa sie w niby wladce tramwaju.Odrazu wysiadam, nie gadam, wole gwar ulicy, a tam niespelnieni Teksanscy Straznicy. Tak od rana, patrol niby policji, kanar, niby Syndyk, Są na niby więc uderz w puchara.To tysiąc absurdów, to setki powodów, to jedna komedia więc uderz w puchara, Nie poczuwaj się, uderz w puchara.To tysiąc absrudów, to setki powodów, to dramat milionów więc uderz w puchara. Nie poczuwaj się, uderz w puchara.W taryfie gorąco chce otworzyć okno szofer kontroluje sterowanie szyb, niczym Bonzo. W domu nie zerwał naklejek na kiblu i pralce, piloty ma w folii i dla gości kapcie. Ze swojej Motoroli nie odkleil oslonki bo za rok może ją pogoni. Chyba rozpoznanie szybkie mu zrobilem dobre bo z gazety se nakleil na zegarach wycietego Ziobre. Na basenie ide spac na lezaku, budzi mnie flesz z dwóch turystek aparatu. Co jest? Chichrają się jakby show dawał sam Laskowik. Skądś je znam ale pamięć mnie zawodzi. To wielkie przyjaciółki są ze sobą razem wszedzie a łączy je tyle co mnie z friendami na MySpace'sie. Kochasz ten kraj gdzie wszyscy są komediantami? To dawaj uderz w puchara teraz z nami.To tysiąc absurdów, to setki powodów, to jedna komedia więc uderz w puchara, Nie poczuwaj się, uderz w puchara.To tysiąc absrudów, to setki powodów, to dramat milionów więc uderz w puchara. Nie poczuwaj się, uderz w puchara. zaiste, rzondzi
co to ma być? :p :-\ :-\
 
Hympf. Tekst iście zróżnicowany. ;)Ha, drodzy państwo, nikt mnie tutaj nie przebije, bowiem w mym skromnym liceum pojawił się sam Piotr Rubik. To było przeżycie. Cała aula jak jeden mąż poczęła klaskać do 'niech mówią, że to nie jest miłość'. Wychowawca się popłakał ze śmiechu. ;D
 
cheza said:
Hympf. Tekst iście zróżnicowany. ;)Ha, drodzy państwo, nikt mnie tutaj nie przebije, bowiem w mym skromnym liceum pojawił się sam Piotr Rubik. To było przeżycie. Cała aula jak jeden mąż poczęła klaskać do 'niech mówią, że to nie jest miłość'. Wychowawca się popłakał ze śmiechu. ;D
To mi się od razu przypomina "Twoja stara klaszcze w Rubiku" ;D I współczuję...
 
Gwynbleidd666 said:
Gwynbleidd666 said:
Hympf. Tekst iście zróżnicowany. ;)Ha, drodzy państwo, nikt mnie tutaj nie przebije, bowiem w mym skromnym liceum pojawił się sam Piotr Rubik. To było przeżycie. Cała aula jak jeden mąż poczęła klaskać do 'niech mówią, że to nie jest miłość'. Wychowawca się popłakał ze śmiechu. ;D
To mi się od razu przypomina "Twoja stara klaszcze w Rubiku" ;D I współczuję...
Ha, wyobraź sobie, że go nawet prowadzący spytali co sądzi o tym tekście. Zbył to jakimś cienkim żartem, no ale nie wypadało się nie śmiać, żeby mu się przykro aby nie zrobiło. :D
 
Kilka postów skasowanych.Temat jest o gustach muzycznych, a o tych, jak wiadomo, się nie dyskutuje. I drwienie z danej osoby, że słucha tego, a tego, jest nie na miejscu i będzie karane.
 
Keth said:
Kilka postów skasowanych.Temat jest o gustach muzycznych, a o tych, jak wiadomo, się nie dyskutuje. I drwienie z danej osoby, że słucha tego, a tego, jest nie na miejscu i będzie karane.
Dobra, przepraszam poniosło mnie.Czy nie macie jakiegoś sposobu na zdobywanie trudno dostępnych płyt jakiś mniej znanych bądź po prostu rzadko słuchanych w Polsce zespołów? Bo nie chce mi się wierzyć, że jedynym wyjściem jest ponowne wyjście do empiku i patrzenie na wytrzeszczone gały sprzedawców na dźwięk nazwy grupy, którą podałam. Co gorsze, konkretne płyty, których szukam są dosyć popularne na świecie, łatwo można o nich znaleźć recenzję bądź nawet przeczytać w prasie.Dla ścisłości chodzi mi głównie o Coco Rosie. Dziewczyny grały nie aż tak dawno u nas na openerze i mają u nas dosyć liczną grupę fanów. Wszelka pomoc mile widziana.
 
cheza said:
cheza said:
Kilka postów skasowanych.Temat jest o gustach muzycznych, a o tych, jak wiadomo, się nie dyskutuje. I drwienie z danej osoby, że słucha tego, a tego, jest nie na miejscu i będzie karane.
Dobra, przepraszam poniosło mnie.Czy nie macie jakiegoś sposobu na zdobywanie trudno dostępnych płyt jakiś mniej znanych bądź po prostu rzadko słuchanych w Polsce zespołów? Bo nie chce mi się wierzyć, że jedynym wyjściem jest ponowne wyjście do empiku i patrzenie na wytrzeszczone gały sprzedawców na dźwięk nazwy grupy, którą podałam. Co gorsze, konkretne płyty, których szukam są dosyć popularne na świecie, łatwo można o nich znaleźć recenzję bądź nawet przeczytać w prasie.Dla ścisłości chodzi mi głównie o Coco Rosie. Dziewczyny grały nie aż tak dawno u nas na openerze i mają u nas dosyć liczną grupę fanów. Wszelka pomoc mile widziana.
Znajomi? last.fm?e: sorry, nie doczytałem, myślałem, że chodzi ci o wynajdywanie mało znanych zespołów.
 
Odkrywcze to nie bedzie ale sprobuj poszukac tych płyt na allegro ;D moze nie beda nowe ale beda. zawsze mozesz sobie przeciez zamowic w zagranicznym sklepie wyslkowym lub jesli posiadasz rodzine za granica poprosic o zakup plyt dla Ciebie.
 
Gofer31 said:
Pamietam ze ktos tutaj (Yarpen?) ma zamiar wybrac sie na Wacken Open Air w tym roku tak? Otoz, ja tez jednak sie zabieram :). Bede lecial samolotem z Gdanska do Hamburga. Kurde, ostatnio dodali do listy zespolow Opeth i Nightwish!!!!
jednak nie wydolę z pieniędzmi. Nie jadę na ferie warszawskie do pracy na stok więc nie ma szans. BTW, nowy utwór CoB, jak określił alexi, deathmetalowa ballada, do posłuchania tutaj:http://www.myspace.com/childrenofbodomMoim zdaniem zajebisty kawałek. dawno nie pisałem tego o nowych dokonaniach COB:) Tym bardziej się więc cieszę i z większym optymizmem czekam na płytę w kwietniu:D
 
YarpenZirgin said:
YarpenZirgin said:
Pamietam ze ktos tutaj (Yarpen?) ma zamiar wybrac sie na Wacken Open Air w tym roku tak? Otoz, ja tez jednak sie zabieram :). Bede lecial samolotem z Gdanska do Hamburga. Kurde, ostatnio dodali do listy zespolow Opeth i Nightwish!!!!
jednak nie wydolę z pieniędzmi. Nie jadę na ferie warszawskie do pracy na stok więc nie ma szans. BTW, nowy utwór CoB, jak określił alexi, deathmetalowa ballada, do posłuchania tutaj:http://www.myspace.com/childrenofbodomMoim zdaniem zajebisty kawałek. dawno nie pisałem tego o nowych dokonaniach COB:) Tym bardziej się więc cieszę i z większym optymizmem czekam na płytę w kwietniu:D
Tez slyszalem. Jak dla mnie kawalek brzmi po prostu jak CoB :D. Bez zadnego wiekszego "wow!" za to okladka plyty po prostu ssie xP
 
w wysokiej rozdzielczości nie jest tak źle. Choć wolałem pierwsze 4. za to okładka singla jest zajebista.A to że brzmi jak CoB to po ostatniej płycie ogromny komplement. Mimo, że ta ma być trashowa. No i dziwne że dali wolny kawałek, jak blooddrunk jest podobno bardzo szybki.
 
YarpenZirgin said:
BTW, nowy utwór CoB, jak określił alexi, deathmetalowa ballada, do posłuchania tutaj:http://www.myspace.com/childrenofbodomMoim zdaniem zajebisty kawałek. dawno nie pisałem tego o nowych dokonaniach COB:) Tym bardziej się więc cieszę i z większym optymizmem czekam na płytę w kwietniu:D
Nie jest źle, w szczególności w porównaniu do ich ostatnich dzieł ^^ Ale do Everytime I Die się niestety nie umywa...
 
Nie wiem jak wy ale chyba większośc Piotrów takich jak ja słucha ciągle jednej piosenki aż do znudzenia ;p Obecnie słucham Lordi blood red sandman, Stereophonics - "Dakota" i jeszcze ten niezidentyfikowany utwór: http://pl.youtube.com/watch?v=YZpGAdeb6kU :DPozdrawiam
 
Keth said:
Keth said:
BTW, nowy utwór CoB, jak określił alexi, deathmetalowa ballada, do posłuchania tutaj:http://www.myspace.com/childrenofbodomMoim zdaniem zajebisty kawałek. dawno nie pisałem tego o nowych dokonaniach COB:) Tym bardziej się więc cieszę i z większym optymizmem czekam na płytę w kwietniu:D
Nie jest źle, w szczególności w porównaniu do ich ostatnich dzieł ^^ Ale do Everytime I Die się niestety nie umywa...
zapowiadają że blooddrunk będzie trashową płytą, więc na powrót do starych czasów nie ma co liczyć;)
 
No no, całkiem całkiem powiem wam... Może niej est to jeszcze poziom "Hatebreedera", ale jest już lepiej niż na "Are You Dead Yet?".
 
Top Bottom