Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Jeśli chodzi o największych pijaków to chyba nikt nie pobije Rolling Stonesów. Keith Richards wyznał kiedyś, że raz byli na nogach przez 6 dni i nocy (sic!) i chyba jedynym, co ich trzymało była gorzała :D
 
Cholera przeczytałem ze 20 stron tego tematu i doszedłem do wniosku że chyba co 3 gracz w wiedźmina albo użytkownik tego forum słucha jakiejś odmiany metalu ;D
 
Marqson said:
Cholera przeczytałem ze 20 stron tego tematu i doszedłem do wniosku że chyba co 3 gracz w wiedźmina albo użytkownik tego forum słucha jakiejś odmiany metalu ;D
To źle? ;) Ale faktem jest, że w klimatach fantasy lubują się głównie metalowcy. Znam tylko jedną osobę (poza kilkoma forumowiczami), która jest maniakiem Wiedźmina i nie słucha rocka/metalu.
 
Gwynbleidd666 said:
To źle? ;) Ale faktem jest, że w klimatach fantasy lubują się głównie metalowcy. Znam tylko jedną osobę (poza kilkoma forumowiczami), która jest maniakiem Wiedźmina i nie słucha rocka/metalu.
Istotnie. Zupełnie mnie to nie dziwi :) Uznałbym to za raczej naturalne.Sam lubuję się raczej w jazzie i bluesie. Dawno temu słuchałem metalu lecz przeszedłem na jasną stronę mocy ;D
 
Alee wy to macie problem. Wiadomo, że najlepsza muzyka to rock w każdej odmianie :D A tak na poważnie to znam 'techniaków' i 'hiphopowców' pogrywających nie tylko w Wiedźmaka, ale także w papierowe RPG. Ewenement? Nie wydaje mi się. Raczej pewna zależność. Każdy z nich ma swój ulubiony zespół wśród rockowych wykonawców :ppozdrawiam
 
Marqson said:
Cholera przeczytałem ze 20 stron tego tematu i doszedłem do wniosku że chyba co 3 gracz w wiedźmina albo użytkownik tego forum słucha jakiejś odmiany metalu ;D
Jestem fanem gry.To najlepsza z polskich produkcji.Nie słucham metalu.Mój ulubiony zespół to Pink Floyd.Do metalu Im daleko!
 
Ja słucham DOSŁOWNIE wszystkiego. Prócz metalu . Dla mnie (bez obrazy, może nie znam się na muzyce) to jest tak przyjemne jak tłuczenie szklaną butelką w kaloryfer
 
GallAnonim said:
GallAnonim said:
Cholera przeczytałem ze 20 stron tego tematu i doszedłem do wniosku że chyba co 3 gracz w wiedźmina albo użytkownik tego forum słucha jakiejś odmiany metalu ;D
Jestem fanem gry.To najlepsza z polskich produkcji.Nie słucham metalu.Mój ulubiony zespół to Pink Floyd.Do metalu Im daleko!
Ja bym się spierał czy tak znowu daleko ;) Weźmy np. Dream Theater.
 
M461K said:
Ja słucham DOSŁOWNIE wszystkiego. Prócz metalu . Dla mnie (bez obrazy, może nie znam się na muzyce) to jest tak przyjemne jak tłuczenie szklaną butelką w kaloryfer
Nie, troche inaczej ;)Metal brzmi jak tarcie duza, metalowa lyzka o patelnie, rownoczesnie zdzierajac poteflon ;)A techno to jak bicie mlotkiem sasiada na zmiane raz w sciane, a raz w kaloryfer ;)Nie chcialem nikogo urazic ;)A tak ode mnie- kto sie nie moze doczekac konceru Stinga... e.. tzn. The Police w Chorzowie? (jak sie mieszka w Katowicach to wrecz obowiazek isc ;) )A ktos wie, kto ma jeszcze wystepowac w Chorzowie? Podobno ma byc Santana i Lenny Kravitz...
 
www.overkill.pl - jesli ktos chce sie dolaczyc do kosztow na flage, ktora robimy specjalnie dla Metalliki na koncert w Chorzowie, wtedy zapraszam abyscie wplacili na konto Overkill'a pare złotych ;)
 
Ja preferuję inne klimaty - dobry TRANCE - Armin van Buuren , Paul van Dyk , Sven Vath, Tiesto, itp.
 
Monteusz said:
A tak ode mnie- kto sie nie moze doczekac konceru Stinga... e.. tzn. The Police w Chorzowie? (jak sie mieszka w Katowicach to wrecz obowiazek isc ;) )A ktos wie, kto ma jeszcze wystepowac w Chorzowie? Podobno ma byc Santana i Lenny Kravitz...
Ja tak zastanawiałem się czy nie wybrać się na The Police - w końcu jak się studiuje w Katowicach to też możliwość jest jak najbardziej ;)A skąd wiesz o Santanie i Lennym? Kiedy mieliby zawitać do tego pięknego kraju? Do tego pięknego regionu nad Rawą - buahahaha.
 
Po wysłuchaniu prodigy wzdłuż i wszerz , postanowiłem odświeżyć sobie stare wspomnienia słuchając Foo Fighters.Niezapomniany i klimatyczny kawałekhttp://video.google.pl/videoplay?docid=2994052551556354540&q=Foo+fighter+another+round&total=28&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=2
 
Kolejne dwa utwory CoB - z singla Blooddrunk, nagrane z fińskiego radia;)http://pl.youtube.com/watch?v=byMWK8EwQfY - zabawny cover Lookin' Out My Back Door, połączenie CoB i banjo rozwala;) nawet jak ktoś nie słucha metalu to może mu się podobać.http://pl.youtube.com/watch?v=E0OLgIB7FlY - a to już blooddrunk. Sam nie wiem. Na pewno jest lepsze niż większość AYDY. Ciężkie riffy, niezłe klawisze, agresywniejszy wokal. Fakt, jest trashowe, mogłoby być melodyjniej... Ale ogólnie chyba mi się podoba.
 
Tibor said:
Tibor said:
A tak ode mnie- kto sie nie moze doczekac konceru Stinga... e.. tzn. The Police w Chorzowie? (jak sie mieszka w Katowicach to wrecz obowiazek isc ;) )A ktos wie, kto ma jeszcze wystepowac w Chorzowie? Podobno ma byc Santana i Lenny Kravitz...
Ja tak zastanawiałem się czy nie wybrać się na The Police - w końcu jak się studiuje w Katowicach to też możliwość jest jak najbardziej ;)A skąd wiesz o Santanie i Lennym? Kiedy mieliby zawitać do tego pięknego kraju? Do tego pięknego regionu nad Rawą - buahahaha.
O Lenny Kravitzie, o plotce, ze niby ma wystepowac, mowili nawet w Teleexpressie ;)A o Santanie to mi Ojczym mowil, ze gdzie wyczytal ^^Moze nie pieknie Katowice, ale praktycznie gotowe na Euro :D :D :D
 
Top Bottom