Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Gwynbleidd66 said:
Yeah! Hunter... Był ktoś kiedyś z was? Ja byłem 8. grudnia w Bielsku, zajebiście
Hunter gra zazwyczaj koło Olsztyna a z tego co się oriętuje to istnieje cos takiego jak Hunter Fest w szczytnie bodajze (albo w okolicach )więc pewnie się wybiore i posłucham co tam mają do zaoferowania bo wstyd się przyznac ale słyszałem tylko kilka ich piosnek
 
Hunter Fest 2006 12-14 czerwca w Szczytnie, wystąpią: TSA, Frontside, Farben Lehre, Arakain (Czechy), Molly's Gusher (Szwecja), Happysad, Coma, None i Ametria. Karnet kosztuje 50zł, dla tych co byli rok temu 45; cena zmieni się jak poznamy pierwszą zagraniczną gwiazdę festiwalu
 
koło Olsztyna na Warmii i mazurach (wez mape i przeglądaj okolice Olsztyna)jesli się wybierasz to moge cie przygarnąc z Olsztyna do szczytna to jakies 30-40 km moze więcej edit ---> dojedziesz tam bez problemu pociągiem z Olsztyna kosztuje to chyba jakies 4-5 zł
 
Michalun said:
koło Olsztyna na Warmii i mazurach (wez mape i przeglądaj okolice Olsztyna)jesli się wybierasz to moge cie przygarnąc z Olsztyna do szczytna to jakies 30-40 km moze więcej edit ---> dojedziesz tam bez problemu pociągiem z Olsztyna kosztuje to chyba jakies 4-5 zł
Michalun- Tuesday jeszcze gra? Istnieje? Fajnie dawali kiedyś.....
 
Geno said:
Michalun- Tuesday jeszcze gra? Istnieje? Fajnie dawali kiedyś.....
nie wiem nie bardzo oriętuje się w Olsztynskich kapelach jedyna kapelka jaka znam to Monolit (czy jakos tak)nie licze Vadera
 
Rioo said:
dzisiejsza Rzeczpospolita podała, że istnieje szansa, że w Wawie odbędzie się koncert Guns N' Roses link
No to by było ciekawe... miałem kupiony bilet na katowicki koncert Velvet Revolver (kapela Slasha i Duffa z Gunsów), ale odwołali Nie jestem przekonany co do Gunsów z samym tylko Axlem (chociaż to jeden z najlepszych i najbardziej ekspresywnych wokalistów rockowych)... no ale na koncert na pewno bym się wybrał.
 
Słuchałem sobie dziś Biski i coś obiło mi sie o uszy, że w Gdyni (?) ma się odbyć jakiś festiwal, na którym między innymi ma się pojawić Franz Ferrdinan, prawda li to? Wiecie coś więcej na ten temat?
 
Top Bottom